Pensjonaty we Wrocławiu

azja ty sie nie dowiaduj gdzie jej nie ma, tylko gdzie jest!!! zeby czlowiek omijal szeroko  😉
Możeccie napisać cos więcej o tej drugiej stajni w Wojnarowicach(nowej)? sa jakies zdjecia?
ile boksów? Jakiś kontakt?
jaka cena za boks?
Jest hala?
azja   koń pleśniowy
26 listopada 2009 11:07
anula_un - zdjęć nie mam, boksów jest 10, i możliwość dostawienia kilku w stylu angielskim od ręki. Hali jeszcze nie ma, ale wiem że jest w planach razem z karuzelą. Duży plus to wielgachne padoki i super podłoże na maneżu - żadnych kałuż a ni błota przez zimę  🤣
Puszczę Ci namiary na właścicielkę na pw
ovca   Per aspera donikąd
26 listopada 2009 11:34
Ja też poproszę 😉

a ile kosztuje boks u nich?
azja   koń pleśniowy
26 listopada 2009 11:43
ovca - Co do cen - nie chcę wchodzić w paradę właścicielom, jak pisałam dopiero zaczynają przyjmować pensjonariuszy  🤣 proszę skontaktujcie się z nią telefonicznie  🤣 namiary podaję na pw mogę powiedzięc tylko tyle, że jak na nasze wrocławskie warunki to jest baaardzo fajna  😅
Pani E.Zaraś nie ma już w Wojnarowicach i na grobli tez jej już na pewno nie będzie...wywiało ja do Okulic...(2 km od Wojnarowic).  🤣
to bardzo daleko ode mnie  😀  💃
Malutka skąd ty masz takie niesamowite wiadomości na temat grobli??? Osobiście rozmawiałam z p. Zenkiem i z tego co mi mówił nie zamierza prowadzić żednego hotelu, a tym bardziej rekreacji. Chce zamknąć stajnię i mieć święty spokój. Jeśli wiesz coś więcej niż on mi powiedział to daj znać na pw.
Ale odnośnie grobli to pewne??? kto jest właścicielem?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 listopada 2009 08:15
właścicielem Grobli jest wspomniany wyżej p. Zenon

Grobla przypomina mi trochę akcję z Borowej sprzed paru lat.  Wielu ludzi, wiele cudownych - nie zrealizowanych pomysłów.

zobaczymy co z tego wyniknie  😉
Na Grobli juz malo koni, ja zabieram moją w sobote, pewnie w ten weeekend większosc koni sie rozjedzie. Ciekawa jestem gdzie sobie wszyscy boksy poznajdowali🙂
Ale co się właściewie stało?
Czy jakiś bywalec Grobli zna wałacha Lizak?
Prosiłabym o info (może PW)?


Dzisiaj miałem przyjemność być na nim w terenie. Naprawdę sympatyczny konik, bardzo spokojny, misiowaty charakter, ale idzie chętnie, w galopie się nieźle wkręcił 🙂
Ula z Gorbli zrezygnowała z prowadzenia stajni, w sumie nei wiem z jakich względów, mówiła że osobistych, w każdym razie zdaje się, ze ko końca grudnia wszytskie konie mają stamtąd zniknąć.

A my z Branką już w nowej stajni, mam nadzieję, że sie kobył szybko zaaklimatyzuje i że zostane w tej stajni na długo bo pięknie i fajnie tu 🙂

TO kto jeszcze opróćz amazonki stoi w Dziuplinie w jakiejś ze stajni? Może ktos by sie chciał kiedyś w jakiś terenik wybrać?
Ja z Roska poszlam na strachowice i naprawde polecam ta stajnie, super trener. Co do Grobli to chyba p. Zenek nie ma swoich koni??chyba juz tam nic nie bedzie . Szkoda tego miejsca bo to naprawde super lokalizacja , swietne tereny i naprawde moznaby zrobic tam super obiekt. Ale coz, nie ma to miejsce szczescia do dzierzawcow. Chociaz ostatni i tak chyba najlepiej wypada na tle pozostalych...Co do Lizaka to naprawde super konik , co z tego , ze rok pod rekreacja-tej rekreacji to bylo tyle co kot naplakal , wszystkie dziewczynki naprawde dbaly o konie, na lizka wsiadaly naprawde male dzieci wiec kregoslupa mu nie obtlukly. w obsludze jest jak cielatko, stoi , daje zrobic ze soba wszytsko. Pod siodlem typowy rekreant ale pojetny, nie lubi bata. Oglonie konik godny polecenia , dla dzieci  (ja mam 173cm wzrostu to wygladalam na nim trohe smiesznie :lol🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 grudnia 2009 15:23
Ja z Roska poszlam na strachowice i naprawde polecam ta stajnie, super trener.
na strachowicach jest trener? 😲 jaki 🤔
Pan Jarek Tomaszewski
A slyszalam, ze ktos z Grobli ma do Wierzbnej przyjechac?
A gdzie poszły konie Uli?
[quote author=rosek0 link=topic=170.msg392917#msg392917 date=1259675088]
Ja z Roska poszlam na strachowice i naprawde polecam ta stajnie, super trener.

na strachowicach jest trener? 😲 jaki 🤔
[/quote]

Ja się też pojawiam :P
Owszem pan Zenek nie swoich koni ale od 1 lutego stajnia na Grobli znowu będzie funkcjonować!Zarówno pensjonaty jak i rekreacja...
A dlaczego dopiero od lutego? wiadomo cos wiecej?
jest na sprzedaz? wiadomo coś?
Część koni poszla do wlasciciela , bo one byly dzierzawione, tylko LIzk , Baska i Batuta byly jej wlasnoscia. Lizak i Baska sa na sprzedaz lub w dzierzawe, bardzo fajne koniki. Repka  🤔trzałka:zapomnialam o Tobie  😡, bo ja z trenerow znam tylko Pana Jarka 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 grudnia 2009 11:14
no prosze a ja bylam pewna ze tam male bezkrolewie pod tym wzgledem 😡
ile na starchowicach teraz pensjonat kosztuje?
Ja się też pojawiam :P

Kiedy?? My tu już ponad 2 lata, a Ciebie jeszcze nie widziałam.  🤣
P.S. Też prowadzę treningi kilku osobom.
Espana od niedawna, ale ciebie tez nie miałam okazji widzieć 😀
A ja kocham Dziuplinę  😍 Koniowi mam nadzieję, ze tez sie podoba - choć ona z tych co potrzebują troszkę czasu, żeby się zaaklimatyzować. Póki co bawi się w chowanego:

Kto ją znajdzie na zdjęciu? 🤣
darolga   L'amore è cieco
02 grudnia 2009 16:14
branka - ale tam pięknie!  💘  znalazłam! 😀
branka 🤔trzałka:uwielbiam lasy 💘, zazdroszcze Ci tych terenow, ale dziuplina ode mnie tak daleko, juz kobyl mniej zestresowany?  moze na strachowicach znajde kawalek jakiegos malego zagajniczka 😎
ovca   Per aspera donikąd
02 grudnia 2009 16:46
rosek, zawsze możesz do parku pojechać...pamiętam, że właśnie tam jeździłam w tereny te kilka lat temu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się