Zapachy dla mężczyzn

Mikołajki się zbliżają, a jak chciałam kupić mojemu lubemu jakiś perfum 🙂 zupełnie się nie orientuje w męskich zapachach, macie jakieś do polecenia/ulubione?  👀
Seksta   brumby drover !
04 grudnia 2009 13:21
niezmiennie: Issey Miyake pur homme.
Paco Rabanne one milion
Ed hardy męski
kujka   new better life mode: on
04 grudnia 2009 13:24
givenchy xerious rouge
- ulubione perfumy mojego taty.
[img]http://www.mercadolibre.com.ar/jm/img?s=MLA&f=22290591_6337.jpg&v=P[/img]
z reszta ja tez uwazam ze sa calkiem ok
Freddie uważałabym z takim zakupem, bo tak zapachy, jak i gusta bywają różne
Sama mam pół szafki markowych perfum, których niegdy nie użyję :-/

Ale - jest na to sposób, chociaż teraz to juztrochęza późno na mikołajkowe święto - zabiera się całkiem przypadkiem takiego delikwenta do perfumerii pod jakimkolwiek pozorem - większość facetów łapie za męskie perfumy i wącha sobie ;-) trzeba tylko zaobserwować kiedy się takowemu "oczy zaświecą" , zamapiętać i w przyszłosci kupić ;-)

Zawsze można próbować "na tatę" czyli: "Kochanie pomożesz mi kupić perfumy dla ojca, proszę?" - skąd on ma niby wiedzieć jakie zapachy lubi Tój ojciec - będzie dobierał "pod siebie" - a Ty w ostatniej chwili zdecydujesz się jednak , że ojcu kupisz jednak kolejne skarpetki ;-)

Edit z moich typów: Hugo Boss Soul (to kupuje ojcu, sam wybrał kiedyś - chociaż kupowałam "na chłopaka" hihi i jest bardzo zadowolony z zapachu)
Gorgio Armani Aqua di Gio Homme (to dla TZ, kupione oczywiście "na tatę"😉

Gdyby jeden miał na prawdę drugiemu wybrać perfumy byłaby katastrofa - obie linie zapachowe są skrajnie różne ;-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 grudnia 2009 13:53
Wszystko zależy co lubi facet i co lubi kobieta. Wiadomo też, że na skórze perfumy pachną inaczej.
Ja lubię:
Giorgio Armani - Aqua di gio
Sean John - Unforgivable
Joop Homme
Diesel - Plus Plus
Quasar - Jesus del poso

Edit
Szary Hugo Boss


edit:
Chociaż kiedyś mój brat kupił sobie perfumy, któremu jemu i wielu kobietą się podobały. Okazało się, później, że to damskie perfumy, ktoś jedno opakowanie przestawił na dział męski 😉
Od tamtej pory to są moje ukochane perfumy.
kujka   new better life mode: on
04 grudnia 2009 13:59
sa jeszcze tzw unisexy 😉
dzieki dziewczyny, odpisze sobie te nazwy i pojde wachac do Sephory 🙂
a moj delikwent nie wejdzie do perfumerii, nie ma mowy  😵
hromy wspomniany juz issey
fajny jest jeszcze zapach celine dion w takim opakowaniu z metalowymi literami tanszy a swietnie pachnie
i jeszce joop
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 grudnia 2009 15:11
Gucci Pour Homme II kocham ten perfum, mojemu kupiłam na urodziny, wszyscy mu go zazdroszczą  😁
no i tatowy Paco Rabanne One Million.
ja uwielbiam Davidoffa Cool Water Deep i Hugo Bossa zarówno Hugo jak i Bossa (konkretów również nie pamiętam) 🙂 i było coś jeszcze z La Costy ale nazwy nie pamiętam takie baaardzo słodkie.
proponuje tez zapoznac sie z L'instant de Guerlain ! zapach mojego brata, ktory nie dosc ze uzywa on, to jeszcze moj tata, mama, siostra i ja czasem 😉 jest piekny!!

p.s. tez strasznie lubie Jean Paul Gualtier dla mezczyzn 🙂
Gillian   four letter word
04 grudnia 2009 16:56
Hugo Boss w każdej postaci  😍

i bardzo taniutki, niemarkowy H.I.M., ktory jak dla mnie przycmił wszystko inne  😜
pony   inspired by pony
04 grudnia 2009 17:39
joop czerwony- mnie zabija 😍 💘
Hoggar z Yves Rocher  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 grudnia 2009 17:55
jakiś perfum 🙂

nie 'jakiś perfum', a 'jakieś perfumy' 😉

ja polecam Mont Blanc Prescence
poza tym Dior Dune
YSL Jazz 🙂
Ultraviolet Paco Rabanne - absolutnie powala mnie na łopatki
i Acqua di Gio Armaniego 😉
Allure Homme Edition Blanche Chanel
jeszcze CK One, uniseksowy, wydaje mi się dość kobiecy i sama go ciągle używam 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2009 19:29
Ja uwielbiam wręcz zapachy:
Calvin Klein Man (czarny, kwadratowy flakon),
Hugo Boss XY
/bo te ma mój TŻ

i tych, które reklamuje Justin Timberlake- Givenchy?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 grudnia 2009 21:01
dla mnie faworytem jest hugo boss szary, nie ma faceta na ktorym by ładnie nie pachniach. w odroznieniu od innych perfum nie "scina sie zapach" tzn nie ma tak ze na kazdym inaczej pachnie jak w przypadku innych kto sie nimi wyprefumuje to inaczej pachna.
drugie ulubione to hugo boss Baldessarini Ambre  😜
Czy posiadacie swój ulubiony sklep z perfumami, w którym regularnie robicie zakupy? Jaka jest Wasza ulubiona marka i dlaczego i co jest dla Was najwazniejsze w perfumach?
Ten wątek to wyjątkowy okaz "odgrzewanego kotleta", ale nie mogę się powstrzymać, by nie zabrać głosu. Drogie panie, zauważcie, że rzucając propozycje każda z was pisze o tym, co by się podobało jej, a nie facetowi. Po drugie: niech to będzie raz a dobrze głośno powiedziane, że perfumy, krawat i skarpety to trzy najgorsze możliwe prezenty dla znakomitej większości facetów. Mało który pan dziękując wylewnie za taki prezent będzie w swych podziękowaniach szczery,
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2022 08:38
Ale to ty dzwonisz.
Ten wątek to wyjątkowy okaz "odgrzewanego kotleta", ale nie mogę się powstrzymać, by nie zabrać głosu. Drogie panie, zauważcie, że rzucając propozycje każda z was pisze o tym, co by się podobało jej, a nie facetowi. Po drugie: niech to będzie raz a dobrze głośno powiedziane, że perfumy, krawat i skarpety to trzy najgorsze możliwe prezenty dla znakomitej większości facetów. Mało który pan dziękując wylewnie za taki prezent będzie w swych podziękowaniach szczery,
adreskontaktowy, ... muszę się zgodzić.

Ja mam wyzwanie z męskimi zapachami, bo te, które podobają się mi... to je noszę - wychodząc z założenia, że dobry zapach nie ma płci ale osobowość.
Od kilku już lat pachnę
https://www.pachnidelko.pl/product-pol-2459-Loewe-7-100ml-edt-Unikat-uniw.html?gclid=CjwKCAjwvsqZBhAlEiwAqAHElVZR-CHcjLktaSOQ1CY2sHLF1A7sMbNbCQfdSS7afB29SNSkNZBt0xoCT2sQAvD_BwE


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się