Bryczesy

tak, mam gorączkę  😁 jesli paczka dojdzie to w weekend bede miala zdjecia  😜
Ma ktoś takie bryczesy? http://tomwet.pl/catalog/product_info.php?cPath=56_21_29_43_75&products_id=114

Znajoma na nie zachorowała, a z moich znajomych nikt nie ma.
Chodzi o bryczesy Villahorse?

Nie wiem czy można dużo oczekiwać od bryczesów za 255zł.  🙄 To są jodhpury?
Tak. Ja mam bryczesy za 290zł od 2 lat i  nie narzekam. Widziałam też inne modele bryczesów VH i były naprawdę ładnie uszyte. Mam cpad VH, kask, kilka osób znajomych miało inny sprzęt i uważam, że nie mają złych produktów. Ale koleżanka pytała jak się noszą. Czy materiał nie wypycha się tak jak np w moich Cavallo, które po sezonie wyglądały jakby urosły o rozmiar.
bera7 Zależy co kto lubi i jak intensywnie jeździ.
Czy jest gdzieś tabela kolorów bryczesów Euro-Star Hunter? Co to za kolor Tundra czy Heban?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 listopada 2009 19:00
Tundra to myśliwski zielony zdaje się  😎


Mój najnowszy zakup od Dramki  :kwiatek: są fantastyczne!
Odkryłyśmy z Michelle że lej czarny przy bryczesach w kratkę wyszczupla  😎

mnie wyszczuplił czarny lej przy czarnych bryczesach najbardziej  😁
Wiadomo  🙄 Ale spóbuj znaleźć bryczesy w kratkę które nie pogrubiają  😉
a jakie bryczki do 500zł polecacie?
Dramka dlatego zrezygnowałam z kratki, trudno.

edit: Nirv Pikeury Lugana, lub RTSy.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 listopada 2009 22:07
a jakie bryczki do 500zł polecacie?

w niektórych sklepach znajdziesz Pikeury do 500zł. Amigo ma Lugane za bodajże 450-500zł 🙂
Teraz na allegro są pikeur lugana w kratkę za 400zł..

Nirv Jaki rozmiar nosisz i co szukasz konkretnie?
a co to jest za rozmiar bryczesów Pikeur 46L i 54L ?
Trolinka To męskie rozmiary. Np. 46L pasuje na szczupłego pana z przedłużanymi nogawkami  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 grudnia 2009 22:29
Używał ktoś bryczesów firmy SCHOU ?
tak, bryczesy i czaprak... jakosc coz...jak hkm i fair play..nie powala
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 grudnia 2009 09:59
No tak, nie spdziewam się cudów za taką kase 😉
Ale czy kupując bryczesy za te 150zł wytrzymają chociaż z rok ?

Co prawda 150zł to nie majątek ale nie chciałabym również by po miesiącu się rozleciały.
A to mają być z pełnym lejem?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 grudnia 2009 13:49
Nirv, ja ci z czystym sumieniem mogę polecić RTS. Użytkowane często, nic się nie dzieje (tfu tfu :P )
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 grudnia 2009 16:47
Lena, jeżeli to pytanie do mnie to tak z pełnym lejem 😉
Ada Jeżeli chcesz porządne bryczesy które Ci posłużę za 150zł kup sobie używane pikeur, euro-star lub Pikeur  😉
Czy ktoś z was ma bryczesy firmy Nowak Center ?
Czy wszystkie egzemplarze są tak fatalnej jakości jak moje ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 grudnia 2009 18:49
wszystkie  😤
moje nie wytrzymaly tygodnia, zaczely pekac, lej sie zmechacil. straszny badziew
moja koleżanka kupiła swoje prawie cztery lata temu i są w bardzo dobrym stanie, małe pęknięcie na kolanie, ale to drobiazg.
moje żyją ,ale caaaałe zmechacone, materiał wyblakł, zamek się popsuł, i lej się odpruwa.
mam je może z pół roku, mało je nosiłam, a dałam za nie prawie 200zł :/
Mi sie w moich Fair Playach również baaardzo wygodnie jeździ, nic nie ciągnie nie uwiera, są mięciutkie i wygodne i korci mnie, żeby kolejne też fair play wziąć, szczególnie te granat/havana (po lewej) mi się podobają:

Ma je może ktoś? jakieś zdjecie na żywo albo opinie?

A z drugiej strony tak piszecie o tych Pikeurach że kilka lat wytrzymują w dobrym stanie i się zastanawiam czy nie dozbierac i sie nie skusić...... ale sama nie wiem, moje fair play po niecałych dwóch latach sa dalej wygodne i fajne, ale raczej na treningi niż zawody (kros) bo w jednym miejscu musiały być zszywane bo lej się zmechacił i zrobiła się dziura, wiec może lepiej zamiast kupować co rok bryczesy za ponad 250zł lepiej kupić raz a dobrze za dwa razy taką cene? Powiedzcie mi jeszcze cos na temat pikeurów które modele polecacie i jak dlugo je uzytkujecie.
vissenna   Turecki niewolnik
07 grudnia 2009 21:19
Magdzior właśnie niedawno miałam okazję te bryczesy macać u mnie w sklepie i wydaja się naprawdę solidne. Nigdy też nie mieliśmy na nie reklamacji a użytkownicy Fair Play'ów wracają zawsze po następne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się