Bryczesy

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 grudnia 2009 21:22
Magdzior, co to za model te po lewej?
Magdzior ja takie mam i nie narzekam. Fajne, miękkie, mam je pół roku ponad i nadal wyglądają jak nowe. Co najważniejsze pomimo nie wygórowanej ceny lej nie sztywnieje. Jak tylko będzie przypływ kasy to prawdopodobnie kupię kolejną parę.
Magdzior, co to za model te po lewej?

Fair Play Kaja kolor granat/leje havana🙂 Chyba się na nie skusze pod koniec roku🙂
Mam problem ponieważ chce kupić bryczesy zimowe-bardzo ciepłe i koniecznie muszą być szyte na wymiar. Prosze was o informacjie jaka firma moglaby mi takie uszyć.
A dlaczego muszą być na miare?

Odkryłam że bryczesy ocieplane trzeba kupować o rozmiar większe ponieważ się mniej rozciągają  💃
ponieważ mam 178 cm wzrostu i bardzo dużo się naprzymierzałam podczas targów w spodku i wszystko na mnie za małe ....... 🙄 ,a wątpliwe żeby ktoś mogl by mi wyslać bryczesy tylko do przymiarki a gdy sie okazą nie dobre to ja je odeśle. Juz raz mi sie zdarzylo ,ze wplacilam pieniądze na konto sklepu jeździeckiego ,a pozniej gdy bryczesy okazaly sie za male to dzwonilam do sklepu i niestety powiedzieli ,ze zostały zapłacone i są moją wlasnością i za przeproszeniem mieli mnie gdzieś,więc wole sobie na miare uszyć. I te nowe bryczesy musiałam sprzedać co trwało długo na allegro  🤔 . Jeśli ktoś by mi wyslal bryczesy i ja bym je przymierzyla w domu i by pasowaly to dopiero moglabym za nie zapłacić bo mam już nauczke,a w mojej okolicy jest bardzo słabo zaopatrzony sklep, więc jak niczego nie kupie to będzie problem.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
08 grudnia 2009 21:20
[quote author=Niewidzialna link=topic=217.msg397876#msg397876 date=1260220966]
Magdzior, co to za model te po lewej?

Fair Play Kaja kolor granat/leje havana🙂 Chyba się na nie skusze pod koniec roku🙂
[/quote]
Cudowne są! Może sama je kiedyś zakupie 😉 Niestety na razie kasę na prezenty muszę wydać  😀iabeł:
Wystarczy kupić bryczesy przedłużane 😉 W spodku nie było powalającego wyboru..
tylko ciekawe gdzie bo niestety to nie takie proste w sklepach ktore mam do dsypozycji , tu nawet nie chodzi tak konkretnie o długość ,ale wszystkie poprostu nie lezą na mnie mimo iż nie należe do osób otyłych czy tez grubych poporstu dziwna rozmiarowka -firmy szyją na osoby z zdecydowanie mniejszym wzrostem .....
Bo tańsze marki szyją rozmiary standard. A firmy typu pikeur, euro-star i cavallo szyją przedłużane na twój wzrost.

W takim razie jaki rozmiar nosisz?

Ja jestem bardzo nie typowa i nie musiałam szyć na miarę, w końcu trafiłam na takie które leżą na mnie idealnie..niestety cena ich kosmiczna..ale warte sa swojej ceny.
a RTSów przypadkiem nie szyją na miare?
Rtsy np na mnie zupełnie nie pasuja. Są wąskie w pasie a za szerokie w biodrach i w udach. Ja np. potrzebuje prosty krój bez talii
Szczerze to naprzymierzałam się troche Pikeurów i Euro-starów i jeśli chodzi o nie to znowu takie rewelacyjne nie są co do rozmiarówki ja mam nogawke 100, a w pasie 97  🙄
Jeżeli masz w pasie 97cm to nic dziwnego że nie mogłaś dobrać rozmiaru standardowego poniewaz masz pewnie rozmiar 46 przedłużany tzn. 92 

Chyba że rozmiar 46 będzie mały to wtedy trzeba szyć bo nie robią poprostu większych..
jednym słowem beznadziejnie ..... na lato mam uszyte na miarę bryczesy z MASTER -JANGA ale na zime nie mają takich ciepłych.....
No wierz nie masz standardowych wymiarów 😉 Ile mają w pasie twoje master-jang?

Zostaja kalesony pod bryczesy  🤣
Jeśli chodzi o długośc to ja mam 179cm wzrostu i rozmiar 40L (nie wiem czy robią tez bez L?)  z Fair Play jest na mnie dpbry, tylko ja mam w pasie coś koło 75 pewnie.
Magdzior - jaki dokładnie rozmiar z Fair Play? Bo mam podobne wymiary a bałam się że nogawki w 40-tkach będą za krótkie 🙄.
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 grudnia 2009 18:36
Dramka, wiem, wiem tyle że tu nie chodzi o kase bo również dobrze mogłabym dużo więcej wydać ale strasznie spodobała mi się kratka w tych Schou  😍
Zaczarowały mnie...

Wszystko FAIRPLAY maja obok numeracji "L" i im większe tym dłuższe.

Ada To Ja już nie wiem o co chodzi..
Przedłużana wersję bryczesów ma też Kyron.
Dzisiaj kupiłam bardzo eleganckie bryczesy sztruksowe firmy Passion i powiem tyle ,że są bardzo ale to bardzo porządne ,elegancko się prezentują i są idealne na chłodniejsze dni. Bardzo polecam firme Passion -super kontakt , odzież najwyższej jakości. Napewno zawsze będe kupowała tylko bryczesy z firmy Passion - nie spodziewałam się takich bryczesów -naprawde polecam. Bryczesy były szyte dla mnie w ciągu jednego dnia i odrazu wysłane  😜  😀 jeszcze raz polecam firme Passion. Szczerze to pierwszy raz kupiłam bryczesy z tej firmy i okazało się ,że wykonanie jest lepsze niź Fair Play ,Pikeur czy nawet Euro-star  😉
A czy posiada ktoś z Was bryczesy firmy Waldhausen Elt? jakieś opinie...?
Ala ja mam jedną pare z Waldhausen Elt i niestety po kilku jazdach szwy się odpruły - dobre sa moze dla kogoś kto sporadycznie jeździ ,ale ja jeżdze codziennie i nie jestem z nich zadowolona nie są tak solidnie wykonane jak firmy Passion  😎
Elegance1, dzięki za odpowiedź. Czy mogłabyś przesłać link lub napisać gdzie takie bryczesy można zamóić, zobaczyć, kupić...? Chodzi mi o Passion
oferta tej firmy jest na allegro ,ale ja wszystko zamawiałam przez e-mail , bo w ofercie nie mieli sztruksowych a mi uszyli oto do nich e-mail passion.passion@interia.pl ,a tu na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14810177 . Jutro zrobie zdjecia moich bo teraz ide oglądać zawody na eurosport
Ok , super i dziękuję  :kwiatek:
majeczka   Galopem przez życie!
18 grudnia 2009 21:44
Przepraszam ale w życiu w to nie uwierzę że jakieś Passion są lepsze jakościowo od np Cavallo, Pikeura czy Euro-Stara od Fair Play może są, bo to nie jest dobra firma jeśli chodzi o bryczesy, ale jeśli chodzi o "wielką trójce" to wybacz ale mało która firma ma z nimi szanse  👍
Smierdzi ogłoszeniem lekko 😉
A co polecacie  z bryczesow na zime??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się