Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 listopada 2009 12:19
ekhem- allegro 😉
Ja nosze peep toe i nie marzne, ale przemieszczam sie glownie samochodem, wiec pewnie dlatego 🤣
Scottie, na razie długich dystansów w nich nie zaliczyłam 😉 ale są wygodne, czuję się w nich stabilniej niż w niektórych sporo niższych szpilkach! Do tego są na mnie odrobinę za duże (mniejsze były za małe :icon_mad🙂 i właśnie mam tam w pięcie nieco luzu a obcas i tak zachowuje się stabilnie, jestem w szoku. Zobaczymy co będzie kiedy będę musiała spędzić w nich całą noc 😉

Fanga postaram się niedługo wstawić jakieś zdjęcia
Pursat   Абсолют чистой крови
20 listopada 2009 13:18
Jakiś czas temu dorwałam na allegro i jestem zachwycona. 😁







Wygodne, bardzo stabilne. Miałam chwilę zwątpienia jak przyszły i okazały się niesamowicie wąskie w kostce, początkowo nie mogłam stopy przecisnąć. 😂 Na szczęście trochę się rozchodziły i jest już ok. 😎
Pursatszukałam butów w takim kolorze,ale nic co by mnie zachwyciło nie znalazłam  🤔
Dziś zakupiłam a'la oficerki na zimowe chłody,żadna rewelacja, mam nadzieję,że przechodzę w nich przynajmniej jeden sezon
Pursat, sliczne! To na jakiejs pojedynczej aukcji czy moze sa jeszcze?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 listopada 2009 16:58
A moje za małe przyszły ;(
Pursat- mam bardzo podobne, tylko ze obcas wiekszy 😉 tego samego koloru.
Emu vs Ugg

jak oceniacie? 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
21 listopada 2009 08:26
Dzięki dziewczyny. :kwiatek: To była pojedyncza aukcja.
Seksta   brumby drover !
21 listopada 2009 10:57
maracuja polecam EMU, Ugg'ów nie miałam 😉
Maracuja jeżeli chcesz wydać sporo kasy i kupić oryginalne oraz cena nie robi ci różnicy, to na twoim miejscu wybrałabym  UGG'sy .
ukrywać nie będe, cena robi różnicę 🙂
Emu mają ten plus, że mogę je kupić na miejscu - Ugg'sy już nie. Ale sprawdzając np na Allegro nie ma dużej różnicy cenowej KLIK tutaj z przesyłką wychodzi ok 360 zł.
Trochę poczytałam o nich w Internecie, lud pisze, że Emu się koślawią (?) na nodze. Ile w tym prawdy? Jeśli się kupi tak jak zalecają, o 1 rozmiar mniejsze nie powinno się tak stać....
sama nie wiem, już mam mętlik w głowie 🤔
Seksta   brumby drover !
21 listopada 2009 11:47
Właśnie, nie koślawią się jeśli kupi sie odpowiedni rozmiar albo o 1 mniejsze- rozchodzą się.
te tanie pseudoEMU koslawia stope - te po 10 funtow za pare.
te drogie porzadne raczej nie.
sama mam jedną parę pseudoemu z carry za niecałe 50 zł.  byłam w  nich raptem 5 razy. i co? całe tyły są już wykrzywione. spodziewałam się, że tak będzie, ale nie, że to nastąpi tak szybko .
Maracuja w sumie nie wierzę, że prawdziwe uggsy można dostać tak tanio, po tym, jak widziałam ile kosztują za granicą, więc jak już, to bierz emu .
Maracuja mam 2 pary emu - wysokie i mini, te wysokie po pewnym czasie nieco 'siadły' ale i tak trzymają się dobrze (zupełnie o nie nie dbam, raz je czymś psiknęłam i zupełnie nie przemakają), nie koślawią się do środka jak tańsze wersje. A w mini nie ma mi co klapnąć więc trzymają się jak nowe 😉

edit: z tym że rzeczywiście trzeba kupić rozmiar mniejsze
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 listopada 2009 13:38
maracuja UGG zdecydowanie! lepsza jakość, ładniejszy kształt. nigdy się nie wykoślawiają (wiem co mowię, bo UGG i podróby ogładam w ilościach masowych każdego dnia).
ale 360zł za UGG to podejżanie tanio 😉
Eeeeh, czyli pewnie podróby. Że też nigdzie nie ma UGG'sów ! Są też inne za 370 PLN ale to w sumie dużej różnicy nie ma 🙄 żałuję że nie mam możliwości ściągnięcia ich ze Stanów.... Pewnie stanie na Emu, mam tylko nadzieję że się w miare będą trzymać...

dzięki! :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 listopada 2009 16:31
sklep UGG USA wysyla do Polski 😉
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 listopada 2009 18:13
dziewczyny, powiedzcie - chodzi któraś z Was w zimie na obcasach wyższych niż 8cm?

Bo ja do tej pory właśnie na codzień najwyższe buty mam 8cm, a wczoraj w sklepie wyczaiłam buty które mają spokojnie z 10-12cm obcas... ale się zakochałam (nawet specjalnie nie mierzyłam, żeby nie wyjść z nimi ;P ) i nie wiem jak to będzie na śniegu itd =) i np przy prowadzeniu auta =P możecie coś doradzić? Bo chyba pojade je jednak zmierzyć jutro =) ale się jeszcze wacham ;P (no i nie wiem czy dostane dofinansowanie od mamy na takei szaleństwo w sumie =) )


strasznie mi sie podobaja, a nie mam 7 stow - chyba zostane galerianka  😜
IloveMosiek   Mościsław & Co
08 grudnia 2009 21:47
Nav, jak mogłaś?  🤬
teraz będą mi się śniły  😜
Faaaaaajne  😎
tylko czemu takie drogie?  🙁

ech. no nic. mam wysokie glany, prawie jak...  😵
trzynastka   In love with the ordinary
08 grudnia 2009 23:17
Ja się dorobiłam wysokich za kolano czarnych butków z Quazi  😍
Skórka piękna, ładnie leżą i obcas mikry - czyli to co ninevety lubą najbardziej
orzeszkowo   fairytales don't come true
09 grudnia 2009 06:33
A do mnie wczoraj przyszły czekoladowe wiązane Emu  💘
Wiecie może jakimi preparatami, po za EMU KIT  można impregnować te buty ?
Pieeekne sa 🙂 Lece na allegro polowac 🤣
Ja co roku mam problem z zimowymi butami bo mi się nic nie podoba , co roczna męka  🙄
chyba bede zmuszona zdecydować sie na takie  tylko nie wiem jaki kolor , kurtke i płaszcz mam fioletowy w sumie ale myślałam nad czarnymi .
jak myślicie ?
takie znalazłam w internecie... o zgrozo


Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
11 grudnia 2009 20:25
Dziewczyny może rzuciły Wam się gdzieś w oczy buty😀 Więc tak: najlepiej takie do kostek, może troszkę wyższe, na płaskiej podeszwie i teraz się zacznie... od góry białe, czarny dól. Coś w stylu białych skarpetek założonych na balerinki. Fajne byłyby takie lakierkowe.
Przyśniły mi się takie  🤔wirek:
Pursat   Абсолют чистой крови
11 grudnia 2009 20:53
ciska, te pierwsze są straszne. 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się