Perfumy

zaba   żółta żaba żarła żur
29 października 2009 20:05
Edytka-stawiam na Lolę Marca Jacobsa!  😀
asior   -nothing but eventing-
29 października 2009 20:59
a ja teraz mam glupi problem. musze kupic eau de perfume i w zaden sposob nie moge sie zdecydowac. a wybieram pomiedzy Marc Jacobs Lola (boski flakon!) i Dior Miss Dior Cherie. najechetnij wzielabym oba zapachy, ale nie znajdę na to 700zl  :emot4:
volto kochana, pomoz mi wybrac  :kwiatek:


Ja na Miss Dior  💃 💃 Mam juz 2-gi flakon mi sie konczy wlasnie  😜
zaba   żółta żaba żarła żur
29 października 2009 21:05
[quote author=Edytka link=topic=218.msg366448#msg366448 date=1256845884]
a ja teraz mam glupi problem. musze kupic eau de perfume i w zaden sposob nie moge sie zdecydowac. a wybieram pomiedzy Marc Jacobs Lola (boski flakon!) i Dior Miss Dior Cherie. najechetnij wzielabym oba zapachy, ale nie znajdę na to 700zl  :emot4:
volto kochana, pomoz mi wybrac  :kwiatek:


Ja na Miss Dior  💃 💃 Mam juz 2-gi flakon mi sie konczy wlasnie  😜
[/quote]

No tak,ale z tego,co zdażyłam zauważyc psika się tym co druga Kobita!  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 października 2009 21:21
rzucialam moneta tak jak powiedziala Halo i wyszla... Lola. zatem jest 2:1
wychodzi na to, że teraz kupie lolę, a jak się skonczy to zdecyduję się na miss dior cherie. no i problem z glowy  😁
asior   -nothing but eventing-
30 października 2009 14:04
Zaba, chyba przesadzasz. Znam 1 (slownie jedna) dziewczyne, ktora tez ich uzywa. Przesledz wpisy z watku, doslowanie pare osob je wymienilo  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
30 października 2009 16:00
W Domach Centrum wyprzedaż bo likwidacja sklepów niektóre perfumy 50% inne 20%, do tego masę kremów, balsamów, pomadek, tuszy i innych.
a ja mam pytanko co do internetowych perfumerii  🙂 znalazłam interesujące mnie zapachy w bardzo korzystnych cenach np Kenzo 100 ml za 169 zł albo calvin klein 150 ml za 139 zł ale boje się, żeby to nie były "zamienniki" czyli podróbki  🤔 czy możecie polecić jakieś sprawdzone adresy www ?  🙂 oczywiście jest u mnie w mieście sephora ale ceny powalają  😵
zaba   żółta żaba żarła żur
01 grudnia 2009 20:54
Zaba, chyba przesadzasz. Znam 1 (slownie jedna) dziewczyne, ktora tez ich uzywa. Przesledz wpisy z watku, doslowanie pare osob je wymienilo  😉


No właśnie nie przesadzam.
Chyba,że to ja mam "pecha" i trafiam na kobity lubujace się akurat w tym zapachu  😉
Btw u mnie w rodzinie swego czasu połowa bab uzywała Miss Dior!
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
01 grudnia 2009 21:01
martika, www.iperfumy.pl
ale o wiarygotności stroni orginalnosci perfum napisze ci jutro jak przyjdzie do mnie paczka bo ciocia sobei zamawiala 🙂
Nie pamiętam czy pisałam już w tym wątku..

Ja obecnie na zmianę używam:

Thierry Mugler - ANGEL
Kenzo (niebieski)
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 grudnia 2009 21:26
przyszly perfumy z internetowej perfumerii ktorej link podalam wyzej i sa orginalne w orginalnym opakowaniu 🙂 wiec moge polecic z czystym sumieniem
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2009 21:29
Ma ktoś Euphoria CK?
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
04 grudnia 2009 21:51
Ja mam tyle ze euphoria blossom i kocham je nad zycie. Sa nieco delikatniejsze niz euphoria
zaryzykowałam i kupiłam z allegro 🙂 Calvin Klein  ck IN2U  🙂 zapłaciłam 109,99 plus koszty przesyłki za flakon 150 ml
pudełko, butelka i sam zapach oczywiście (też jego trwałość) nie wzbudzają żadnych podejrzeń 🙂 myślę, że to oryginał  😀
uwielbiam ten zapach  😍
Seksta   brumby drover !
09 grudnia 2009 16:14
Scottie tez mam euphoria CK i tez blossom i jak dla mnie lepsze niz sa niz ta zwykla.  Moje ulubione  😍
martika też je kocham! a ten flakon chyba sam się napełnia, używam i używam i skończyć się nie chcą! (za to paco rabanne znikają w oka mgnieniu 🙁)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2009 16:51
Ja mam dosyć specyficzny gust, bo lubię mocne, owocowe i słodkie perfumy takie jak:
Clinique - Happry Heart
Chopard - Wish
La Costa - Touch of pink
Naomi Campbell - Cat De Lux


Macie jakieś perfumy, które by trafiły w moje kryteria. Przyznam, że wiele zapachów podoba mi się, ale nie używałabym ich, bo to nie moje klimaty.
Seksta   brumby drover !
09 grudnia 2009 17:56
JARA To Ed Hardy powinien Ci sie spodobac 😉 
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 grudnia 2009 18:07
Dziewczyny, czy She wood
te dokładnie, mają taki słodkawy ale zarazem świeży zapach?
JARA ja mam Naomi i miałam La Costa, tych pozostalych zapachow nie kojarze. Ale chyba mamy podobne gusta 😉
I do tego dorzucilabym moją boską, wymarzoną Lolitę Lempicką  😍 😍 😍 😍 😍 😍 Myślę ze znasz bo zapach oklepany jak nie wiem co, ale mimo to i tak ją kocham 😀

http://www.dolce.pl/lolita_lempicka/lolita_lempicka/158.php5
Gillian   four letter word
09 grudnia 2009 18:25
ja się zakochałam z Cacharel - Scarlett  😍 cudowne są, takie głębokie i intrygujące  👀

no i genialne CK - One  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2009 18:46
JARA ja mam Naomi i miałam La Costa, tych pozostalych zapachow nie kojarze. Ale chyba mamy podobne gusta 😉
I do tego dorzucilabym moją boską, wymarzoną Lolitę Lempicką  😍 😍 😍 😍 😍 😍 Myślę ze znasz bo zapach oklepany jak nie wiem co, ale mimo to i tak ją kocham 😀

http://www.dolce.pl/lolita_lempicka/lolita_lempicka/158.php5


Ha! A właśnie nie znam!


Chopar - Wish  😍

Na stronach internetowych nie są takie drogie, a w Douglasie 360zł? :/ o ile mnie oczy nie myliły


To Ed Hardy
Też ogarnę, dzięki.
Też mam CK IN2U już z półtorej roku, i końca nie widać 😉
CK One szybciej mi schodzi 😉
Moje ukochane perfumki to oczywiście...


ESCADA  😍 😍 
Wszystkie rodzaje owocowych cudów 😉)

A uwielbiam też,
gucci envy me,
lacoste pink.

Nie wiem, ale większość perfum jest dla mnie za mocna, wręcz denerwuje mnie czasem fakt, że trzymają tak długo 😀 Dlatego czasem wolę psiknąć się mgiełką 😉))
martika, www.iperfumy.pl
ale o wiarygotności stroni orginalnosci perfum napisze ci jutro jak przyjdzie do mnie paczka bo ciocia sobei zamawiala 🙂


czy ktoś jeszcze od nich zamawiał? A może jakiś sprawdzony sprzedawca np. z allegro?
Ma ktoś Euphoria CK?

ja mam i jestem zakochana  😍
bardzo lubie tez DKNY zielone i czerwone  😀
i  Gucci Eau de Parfum II  😍
Euphoria jest świetna! W moim typie.

Ostatnio jeszcze spodobało mi się Pure Poison i Idylle Guerlain. Pure Poison trochę cięższe, ale Idylle jak mgiełka  😍
A co polecacie takiego owocowego, świeżego nie zalatującego starszyzną (jak np.Chanel)?
Strasznie podoba mi się DKNY Be Delicious, lecz moja matka go nienawidzi i nie chce kupić, bo powiedziała ze (cytuję) "Nie będziesz mi tu śmierdzieć taką trawą!"

No i jest problem. 🙄
CK In2U chociażby 😉
czy ktoś jeszcze od nich zamawiał? A może jakiś sprawdzony sprzedawca np. z allegro?


Ja zamawiam regularnie, odbieram osobiście w Warszawie. Jeszcze nigdy nie było żadnego problemu, perfumy wydają się być oryginalne (opakowanie, trwałość zapachu itp).
Nie zamawiałam tylko testerów, więc nie wiem jak one się sprawują.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się