Derki

Edytka,


na 2 ostatnie tabelki nie patrz
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 grudnia 2009 19:47
Melduje, ze dzisiaj derki Jarpolowe spisaly sie dzielnie.Konie kilka godzina spedzily na deszczu, chwilami padalo intensywnie i zadna nie przemokla-mimo szfow na grzbiecie 😉
Sierra-masz moze jakies fotki Czardasza w tej derce kombi? 🙂Jaki kolorek mu sprawilas?Bo ja chce zamowic i sie zastanawiam nad granatem z bezowa lamowka 😜
Niestety nie, ale jeśli Ci zależy do przymierzę mu ją do zdjęcia, tak na surowo 😉

Sprawiłam my czekoladowy brąz z beżową lamóweczką  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 grudnia 2009 21:39
korsik dzięki dobra kobieto  🙇 szukałam takich tabelek i nic nie znalazłam, a tu prosze, wkleiłaś full-wypas 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2009 10:36
milusia, a jednak 🙂 miło mi że zdały test bojowy 🙂

mogą się  "znane i cenione na świecie marki" uczyć od Jarpolu jak szyć derki ze szwem na grzbiecie żeby nie przemakały      😂 😂 🏇
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 grudnia 2009 14:23
DeborahZdaly, zdaly i juz szykuj powolutku poldereczke kombi dla Zwiastunka 😜
Chyba postawie na granat z bezowa, jakos ostatnio widzi mi sie moj kon w takim kolorku 🙂
No i jesli bede kupowac teraz jakas dere to z pewnoscia bedzie to Jarpol 😉
Sierra-ale o foty i tak poprosze :kwiatek:
mogą się  "znane i cenione na świecie marki" uczyć od Jarpolu jak szyć derki ze szwem na grzbiecie żeby nie przemakały      😂 😂 🏇


no a jednak padokowe derki jak robili tak robią bez szwu  😂 dla mnie koniec tematu!
asior   -nothing but eventing-
08 grudnia 2009 16:04
Szukam derek zimowych z pelnym przodem. Siwy namietnie rwie zapiecia z przodu, przed Swietami chce go golic i musze zapakowac w cos cieplego  😉 Znalazlam tylko Robuste Kavalkade.
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2009 19:49
asior, Jarpol też robi derki wkładane przez głowę 🙂
Asior można zwykłą derkę oddać do krawca i powinni przerobić (ew. można samemu spróbować). Ja mam jedną derekę tak przerabianą bo mi się też zapięcia popsuły i wyszło super.
asior   -nothing but eventing-
08 grudnia 2009 20:51
Marianna, wlasnie porwal taka przerabiana. Jak cos wystaje, nie jest gladkie, to Mlody zaraz lapie i rwie.
Asior no właśnie ja mam tak przerobioną, jak by z założenia była przez głowę zrobiona. Jak ktoś nie wie to myśli, że ona "od nowości" przez głowę była.
asior   -nothing but eventing-
08 grudnia 2009 21:47
Szczerze mowiac wole kupic gotowa a nie bawic sie w przerobki  😉 Tym bardziej, ze Siwy krociutki jest i zadne derki z kobyly na niego nie pasuja, wiec musi byc nowka jakas. 😉
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
09 grudnia 2009 00:23
Anaa, milusia  :kwiatek:  :kwiatek: za podpowiedź w wyborze derki  😀

Zamówiłam właśnie rozmiar 155, brązowo-różową HKM Professional Winter. Zdania co do rozmiaru jaki mam wziąć były (są) mocno podzielone, jednak stawiam na to, że:
1. lepsza za duża niż za mała lub na styk, w końcu to derka padokowa
2. koń "zmężniał" ostatnio i nie chcę żeby za rok okazało się, że wyrósł z dery, której jeszcze nie mam, a juz uwielbiam chociażby za zestaw kolorystyczny
3. mam dość, że derki ledwo stykają się materiałem na klacie 😉

Zdam relacje jak przyjdzie dera czy wszystko ok  🙂
Do mnie przyszła wczoraj derka Jarpolowa padokowa  😀 jest śliczna, leży jak trzeba, wykonanie super, aż szkoda mi zakładać
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 grudnia 2009 08:10
a ja kupiłam Tattini "w fale sinusoidalne"  😂

ujęła mnie nazwa derki  😁

A tak poważnie strasznie jestem ciekawa tej derki, bo kiedyś Argento ją chwaliła  🤣
Miałam / mam kilka derek tej firmy, wszystkie oceniam bardzo dobrze. I cena niezła, więc wg mnie warto 🙂
efka

zielona czy bezowa?

świetne derki , bardzo dobry zakup 🙂
efka również uważam, że będziesz zadowolona. Mam derke Tattiniego i jest świetna!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 grudnia 2009 11:04
efka

zielona czy bezowa?

świetne derki , bardzo dobry zakup 🙂


zielona 🙂 - ona taka morska właściwie jest chyba 🙂 jutro lub dziś odbieram - nie mogę się doczekać 🙂
baaardzo ładny kolorek , moja koleżanka ma takie dwie , super sie sprawdzają.
Chcę kupić Ripstopa Eskadrona, moja kobyłka nosi derki w rozmiarówce 135 cm, jaki rozmiar to będzie w Eskadronie, S czy M??  🤔wirek:
_Kalia_ 135cm to M-ka.
I ona rzeczywiście ma taka długość w realu??
Ripstop to jak ktoś już pisał +10cm, co jak dla mnie jeśli chodzi o padok idealnie.

Jeśli twoja kobyłą jest bardziej 130 to powinnaś wziąć Skę, jeśli 135 i ciut więcej to Mkę.

S- 125, M-135, L to 145, XL-155 i w przxypadku ripstopów trzeba do rozmiaru dodać 10 cm.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 grudnia 2009 14:49
heh.. za wcześnie się chwaliłam jednak nie będę miała tej dery 🙁 nie ma ani jednej sztuki w hurtowni 🙁

będę miała za to Daslo w romby, trudno...
efka- czyżby do Ciebie dzisiaj też dzwonił pasi-konik?  🤣  ja usłyszałam że Daslo granatowych w hurtowni nie ma żadnej 155... więc wzięłam czarną. Może w tym tygodniu będą  🙄
Ja przedwczoraj również zamówiłam derkę stajenną Tattini. Mocno wahałam się między tą w sinusoidalne fale (złotą  :emoty327🙂 a wersją z przedłużoną szyją. W końcu wzięłam tą drugą, jednak przezornie w zamówieniu dodałam, że ma mieć 210cm (155cm górą) a kolor jest mi obojętny.

Liczyłam albo na szarą, albo na czerwoną... pod koniec dnia przemiły pan z hurtowni zadzwonił do mnie, powiedział, że jest dostępna od ręki i że wyśle mi ją na następny dzień. I będzie jednak czerwona!  😍

Dokładnie taka:


Więc może dobrze, że nie połasiłam się na to złoto, bo albo bym musiała czekać, albo wylądowałabym z rombami. A te podobają mi się mniej 😉
Ripstop to jak ktoś już pisał +10cm, co jak dla mnie jeśli chodzi o padok idealnie.

Jeśli twoja kobyłą jest bardziej 130 to powinnaś wziąć Skę, jeśli 135 i ciut więcej to Mkę.

S- 125, M-135, L to 145, XL-155 i w przxypadku ripstopów trzeba do rozmiaru dodać 10 cm.


No właśnie kobyła wstrzela się idealnie w 135 cm, dlatego się waham którą wziąć, a że zamówić zamierzam z Niemiec kilka rodzajów to mam dylemat..
Chyba zamówię rozm. S, bo mimo wszystko dziewczyna jest dość wąska w klacie, więc może będzie ok..
Czy ktoś z Was miał tą derkę?


http://www.gnl.pl/derka-termostar-denver-tone-collection-2009-p-3513.html

Byłabym wdzięczna za jakieś opinie  :kwiatek: Zastanawiam się nad jej zakupem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się