Konkursy :P

Zainspirowana tym, że Mery ciągle coś wygrywa, zakładam wątek, w którym będziemy się informować o wszelakiej maści konkursach  😎
Wiem, że jak zaczniemy brać udział w nich hurtowo, to szansa na wygraną będzie mniejsza, ale zawsze fajnie się razem cieszyć z wygranej (dopóki nie zacznie nas wkurzać, że to Mery wszystko zgarnia  :cool🙂
hehehe, watek na moja czesc niemal, o jak miło ;D !!

no wiec zaczne moze od tego, ze wlasnie wygralam bilety na AIR :P
In.   tęczowy kucyk <3
10 grudnia 2009 16:12
Nałogowo gram. Codziennie leci kilka(-naście). Od ponad roku. Od tego czasu wygrałam... uwaga... tylko żarówkę! Nic chu chu szczęścia nie mam.
Ja sporadycznie gram np. w dużego lotka lub raz na wiele miesięcy kupię jakąś zdrapkę, ale mam szczęście do małych wygranych.
W ciągu roku trzy razy miałam trójkę w lotto na stałych liczbach, grając bardzo rzadko.
Raz wygrałam zegarek w chrupkach, maskotkę w słodyczach i w zdrapce dwucyfrową sumę.
Większych wygranych na razie nie zdobyłam 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2009 16:48
W Esce Rock ciągle jakieś konkursy. Płyty, bilety, wejściówki czy to jakieś upominki związane z danym zespołem. moja koleżanka wygrała już kilka płyt, ale ja odwagi jakoś nie mam by napisać do nich smsa za 2,44 + vat i czekac na wygrana, za słabe nerwy 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 grudnia 2009 16:57
2 lata temu w tvp2 wraz z kolezanka 2 wejsciowki na Torwarna jezdziecki PŚ 😉
Moja mama kiedy wygrała zestaw kosmetyków Lirene, z ekskluzywnej linii  😎
Zaraz będę buszować po necie w poszukiwaniu konkursów z kosmetykami lub perfumami do wygrania - bo chciałabym je potem opchnąć w komisie  😁
In.   tęczowy kucyk <3
10 grudnia 2009 22:07
szepcik, e-konkursy.info, zapraszamy do naszego "skromnego" grona ; )
no wiec, jak juz zostalam wywolana do tablicy to sie skromnie przyznam, ze czesto wygrywam w radiu, albo na filmwebie... żadnej kasy nigdy nie wygralam, tylko dobra materialne !
płyty, książki, wejściówki na koncerty, filmy i do teatru... i Szepcik nie przesadzaj, ze tyle tego 😉 :P
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 grudnia 2009 18:27
No dobra to klikajcie i logujcie sie ludki. I ja popróbuje szczęścia. Mery trzymaj kciukasy, ja jeszcze nawet paczki zapałek w zyciu nie wygrałam, ze o 3 w lotto nie wspomnę

http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4452
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 grudnia 2009 18:59
ja również próbuje  😀 zapraszam  🤣 http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4457
dragonnia trzymam kciuki, ale nie wiem czy Ci to cos pomoze 😉 ja generalnie nie mam wielkiego szczescia... 😉
kujka   new better life mode: on
14 grudnia 2009 14:59
ja tez nigdy nic nie wygralam wiec co tam 😉 http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4624
O co chodzi z ta wyrywarką? 😉 Za co sa te pkt?
I ja w końcu coś wyrałam!  💃
Jutro idę na film "Rewers"
Bilet zgarnełam w konkursie miejskiego portalu int.  😎
Mi się tylko raz poszczęściło i od tego czasu cisza, noo ale w darmowej gazecie wygrałam bilet lotniczy w dwie strony do Szkocji w zeszłym roku  😁
busch   Mad god's blessing.
20 grudnia 2009 18:49
Czy ktoś się orientuje,co za firma organizuje konkurs, którego nagrodą jest zapas żarcia  marki gourmet dla kota? Widziałam w telewizji relkamę ale wyleciało mi z głowy  😉
może Gourmet 😉
busch   Mad god's blessing.
20 grudnia 2009 19:23
no właśnie nie bardzo chce się tak znaleźć przez google :P
No to na pewno nie Whiskas 😀 ale jak zobaczę, to Ci napiszę - ostatnio oglądam trochę telewizji, i w święta zapewne będę oglądać jeszcze więcej 😉
mój znajomy wygrał VW golfa w RMF-ie...

wrrr... też chcę ! 🙂
jedyne co wygrałam to koszulkę i książkę, w konkursach "literackich"
chcę więcej!
busch, szukaj na stronie Nestle , bo Gourmet należy do ich koncernu.Może tam będzie coś więcej. 🙂
ja dziś wysłałam głosy na telekamery. Moze wygram citroena  😁
mój znajomy wygrał VW golfa w RMF-ie...

ciekawe tylko jaki podatek musial zaplacic 😉 ?
dobra, nie moge wyjsc z wprawy 😉

dzis wygrałam płytę. zabijcie mnie ale nie mam pojecia jak sie nazywa 😉 jak przyjdzie do mnie, to sie pochwale 😀
nie macie wrazenia ze teraz jakos mniej fajnych konkursow od paru lat jest? kiedys sie wycieczki wygrywalo...  😎
mozliwe.. ale mi satysfakcje sprawiaja takie male i drobne nagrody jak ksiazki, plyty czy wyjscia do kina... 😉 te wycieczki to pewnie latanie na leb na szyje ! 😉
hihi, dwie plyty i jeden film w ost tygodniu 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2010 15:12
mery, jak Ty to robisz? gdzie znajdujesz te konkursy?
mery, latanie na leb na szyje na pewno, ale ile swiata przez to zobaczylam! pare dni wolnego tez nam dali a wtedy sie glownie byczylismy na plazach 🙂 czas na spanie bywal.. w samolocie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się