Mam talent

żużka zgadzam się z tobą. dla nich sam fakt że się pokażą tojuż dużo.

Likier czemu nie wpoinni być dopuszczani?? Talent to talent, nieważne czy sie śpiewa, tańczy gwiżdże, lepi z plasteliny, czyms gra..itp, itd. O to chodiz ze można tam przyjść ze wszystkim. I fajnie że był Idol, ale już go nie ma. A Idol skońćzył się już wieki temu więc wokaliści nie maja możliwość pokazania się.
co do Idola:
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7294855,Wraca__Idol___Kto_zasiadzie_w_jury_.html

Moimi faworytami byli: Kaczorex, Kruk&Blacha i Marcin.
http://deser.pl/deser/1,97052,7354312,75_letnia_babcia_tanczaca_salse_wygrala_hiszpanski.html

👍

hiszpanskie mam talent, gdzie wygrala 75-latka tanczaca salse


francuskie Caroline Costa...  😲 🙇 😕
hmm, głos może ma, ale razi mnie u dzieci taka pewność siebie. ona nie przyszła się upewnić czy ma talent, ona jest go aż za nadto pewna. Zresztą ten makijaż, włosy, ubranie, to wszystko jest zrobione i tak nienaturalne. Szkoda mi jej dziecięctwa. i tyle. ale talent ma, z tym, że czy aż takie nadzwyczajny?
no bierz pod uwage, ze to juz finaly 🙂 A dziewczynka jest naprawde mila jak obejrzysz wiecej pierwszych odcinkow... ;-)
no tego, ze to finały nie wzięłam pod uwagę, to prawda 🙂 skruszam się więc. mimo wszystko nie popieram takiego wydoroślania dzieci  😉
link

jednym słowem WOW!  👍
Hmmm.. Azjaci maja niesamowita zdolnosc do bycia idealnymi kopiami orginalnych wykonawcow. Mi sie srednio podobal. Nieciekawa, kobieca barwa. Wielu jest gosci z taka skala glosu, a nawet i wieksza i z wiekszym feelingiem.


Przykladow daleko nie trzeba szukac. Moj absolutny faworyt Adam Lopez, ktory spiewa jedna z najbardziej karkolomnych piosenek Mariah "Emotions" 

. Maryjka spac nie moze w nocy, ze ktos jej zabral monopol na rejestr gwizdkowy w muzyce pop  😎
i jak tam oglądacie?  😉



* jaki jest tutył piosenki którą zaśpiewał taki niewidomy pan? 
Oglądamy  😀 Nie wiecie której soboty będzie Warszawa?

edit: hahaha Małgosia zawszę odpowiednio do sytuacji  😁
Oglądałam..
Lubię ten program..
Tylko Foremka mnie jakoś irytuje..

Co do uczestników to fajnie śpiewała Sabrina i ten niewidomy też (choć nie od samego początku jak dla mnie)
Akrobatyczny rock&roll bardzo widowiskowy..
No i mega zaskoczył mnie brukarz  😁
Też oglądałam, brukarz górą  😎
A tak serio to bardzo podobał mi się ten mały chłopczyk  😉
Aaa... No tak.. Zapomniałam o nim..
Niezły był.. Tylko te ząbki.. 😉
busch   Mad god's blessing.
04 września 2010 21:08
WOW, to już nowe Mam Talent leci? Jak ten czas szybko leci!  😵

Można gdzieś w necie obejrzeć odcinki?
dziś był pierwszy. i pewnie będzie można oglądnąć na vod onet
busch, dziś był pierwszy więc wątpię żeby był już na necie ale pewni lada chwila ktoś coś na YT wrzuci..
transformer rzadzi 😀😀😀😀
powinno byc tez na stronie mam talent ja tam zawsze oglądalam jak przegapilam odcinek  😉
Jest na necie:
http://mamtalent.plejada.pl/108,16541,7,1_odcinek_mam_talent_iii_-_czesc_druga,1,wideo_detal.html#autoplay

Ja z racji tego, że prawie nie zdarza mi się włączać telewizora też tylko tutaj oglądam.I nie ma reklam  😎
na Yt juz od dawna sa fragmanty nowej edycji😉:P
Np.:
Na vod.onet.pl jest cały odcinek od ok 24.
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 września 2010 00:26
Fajny był ten chłopczyk, Sabrina . Do nieprzeciętnych należą oczywiście Transformers i pan od Bigosu  🏇
Ale i tak wszystkich przebił Prokop mówiący "Ale Urwał!"  😍  😂 😁
Przez pół godziny tarzałam się po podłodze.  😁
Manta   Tyłkoklep leśny =)
05 września 2010 11:25
widząc transformersa tarzalam sie ze śmiechu - co przy poobijaniu i skręconym kręgu szyjnym nie wyszło mi na dobre ;-)

dziewczyna z AWFu fajnie śpiewała
Pani nauczycielka i brukarz bardzo pozytywni 🙂
RockAndRoll akrobatyczny uwielbiam, swego czasu pare razy chodzilam oglądać rożne mistrzostwa - wiec podobali mi sie 🙂
no i pokochalam pana z koleczkiem 😀
Nie wiem jak wasze odczucia, ale ten odcinek to była kupa śmiechu  🙂 Oczywiście na plus.
new.day Goo Goo Dolls 'Iris'  😉
W tym odcinku Transformers był najlepszy! Nie mam pojęcia, czemu go nie przepuścili. 😁 Właściwie ktoś wie o co chodziło w jego występie? O to, że mu ten kapturek spadł na głowę?^^
new.day Iris-Goo Goo Dolls to piosenka z filmu Miasto aniołów, muszę powiedzieć, że podobało mi się jak zaśpiewał ją wczoraj ten chłopak 🙂
Mnie rozbił do końca transformers  🤣 Tarzałem się ze śmiechu, jak się ułożył w samochód  😂

Pan brukarz był spoko, no i ten Rock and Roll był super po prostu, szczególnie ostatnia figura.

Dla mnie żenujące było ciągłe gadanie Prokopa "ale urwał"
Jaka szkoda, że na str. nie ma Prokopa i Sabiny pokazanych przed i po występie  😁
Mi się bardzo podobały występy Sabiny oraz Pawła
A ze strony komicznej to pani Dorota wymiata, chcę takiego nauczyciela  🏇 😜

I stałam się fanką Agnieszki, w poprzednich edycjach to Kuba mnie zwalał ale teraz coś mu słabo idzie  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się