Kącik folblutów

Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 grudnia 2009 12:45
Kiedyś mieszkałam tuż obok Służewca i pewnie gdybym się nie wyprowadziła, to teraz jeździłabym w gonitwach... Byłam tam codziennie.

Brakuje mi Służewca...  😕
Może ktoś z Was dysponuje fotkami ogiera Glimmerman?

😅
Dzięki Asiu 🙂 To zdjęcie mam, może ktoś dysponuje jakimiś innymi?
Severus   Sink your teeth into my FLESH
11 grudnia 2009 07:37
Jamaika - ja mam, ale na kompie w domu, mogę ci wieczorkiem wysłać  😉
Severus- rozumiem Cię, mi też brakuje Służewca chociaż cały czas mieszkam to nie jeżdżę tam już. Spędziłam tam tak naprawdę kupę czasu i bardzo miło wszystko wspominam. Najgorsze dla Mnie zawsze było to  że tam za szybko zmieniają się konie, strasznie przeżywałam rozstania 🙂 U jakiego trenera jeździłaś?
maab   road to hell
11 grudnia 2009 12:13
to ja sie do żalow dopiszę... Mi też brakuje wyścigow. 8 lat życia tam spędzilam.... (Tr. Goździk, Tr. Siwonia, Tr. Rajewski) Mimo, że nadal w Wawie to już nie zaglądam tam inaczej niż na WW lub Derby. Pozdrawiam inne Amatorki z sąsiednich stajni🙂
ja jeździłam ok 8 lat. Trenerka A. Nieora- Tchkuaseli.
Severus - byłabym niezmiernie wdzięczna 🙂 malwa_kf@wp.pl
A znałaś go może bliżej?
ja mam zdjęcia Glimmermana sprzed jakichś 7 -8 lat kiedy to kupiłam jego synka 🙂 zdjęcia są w albumie więc jak będę miała chwilę poszukam i postaram się Ci je wysłać. Znałam ogra dość dobrze (przez około 4 lata trzymałam tam konia jeszcze za jego czasów..) a póki co wrzucam fote jego syna 😉
mama to Little Aline również xx oczywiście 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
12 grudnia 2009 15:25
o matko czym Ty go karmisz że tak wygląda  🤔
nie no, wygląda jak z okładki, po prostu rewelacyjne zdjęcie i koń  😲

a masz jakieś bardziej pokrojowe, gdzie widać budowę?
nic szczególnego nie dostaje standardowo owies, sianko, to co znajdzie na padoku i jak coś więcej trenujemy to dostaje okresowo aminoral.
na tamtej focie był cały czas w treningu bez dodatków.
wstawiam zdjęcie jak wyglądał po ponad miesiącu padokowania (raz w tygodniu na czambon szedł na chwilkę) od razu widać że szyjka znikła
niestety większość zdjęć takich pokrojowych ma w derkach więc nic nei widać 😉
i jedno wrzucam pod siodłem bo na nim go widać 😉 tylko nie śmiać się proszę z tego jak był ogolony bo się chłopak strasznie denerwował a ja przy okazji też (nasz pierwszy raz)  😡



Severus   Sink your teeth into my FLESH
13 grudnia 2009 20:02
xx - nie pamiętam  🙁 Jeździłam sporadycznie, nie wiem nawet, czy u trenera, tuż przed wyprowadzką. Miałam może z 10 lat. Za to bardzo często przychodziłam do stajni lub na wyścigi. Miałam tam koleżankę (też w podobnym wieku), która mieszkała na terenie. Jeździć na poważnie zaczęłam już w Legionowie. Służewiec miał klimat...

Jamaika - przepraszam, że jeszcze nie wysłałam, ale mam strasznie dużo na głowie, a skaner poza domem  😁 Postaram się jak najszybciej wysłać
Monika - śliczny folblucik 🙂
Możesz mi napisać w wolnej chwili coś o Glimmermanie? Jaki miał charakter itp ?

Severus - spokojnie nie ma pośpiechu, jakoś wytrzymam 😉

A to mój  6 letni wałaszek, po Glimmermanie od klaczy Brunilde xx



Jamaika, to Bisz obok??? PW
Jamaika czy ten konik na zdjęciach to Borys?
Tak, to Borys. Znasz go ?
Tak znam go od małego😀 to było konik mojego byłego trenera, zresztą również jego hodowli jego rodzice tez byli jego. Znam tez osobiście folblucie stadko Domy😀  wasze konie były swojego czasu pod moją osobista opieka 🤣
Mame Borysa poznałam, fajna klaczka, szkoda że taka zaniedbana 🙁
A masz może jakieś zdjęcia młodego Borysa? Jaki był jako dziecko? koniecznie mi coś o nim napisz!!! 😉
Borysa mam 1,5 roku i co dzień jestem z niego coraz bardziej zadowolona, zaskakuje mnie bardzo pozytywnie 🙂 To niesamowicie zrównoważone  i kochane zwierze.
A wszystko przez Bandosa  😀
Averis   Czarny charakter
14 grudnia 2009 19:55
Czy zna ktoś może tego konia?

To Morris xx- to wszystkie dane, którymi dysponuję- niestety  🙄
Za wszelkie informacje będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
A wszystko przez Bandosa  😀


Wszystko jak wszystko  😅 ... dbaj o mojego kochanego ex-synka 😀
Borys ma super charakter. To bardzo fajny koń. A Jamaika zawsze am szczęście do koni  😍

P.S. Meandra ów trener chciał mi kiedyś sprzedać, jak z właścicielem poprzedneij stajni, w której "stałam" szukaliśmy xx do skoków. Byliśmy oglądać Maga, który to podczas oględzin wyskoczył z padoku przed stajnią i galopował po terenie wyścigów...

A Ktoś z Was kojarzy Ranissimo?
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 grudnia 2009 07:45
Przepraszam, że tak długo  😡

Glimmerman (zdjęcie z książki "Ogiery pełnej krwi angielskiej..."😉



i jego syn Sword xx:



Na razie więcej nie wykopałam z czeluści mojego dysku  😁
Czy zna ktoś może tego konia?

To Morris xx- to wszystkie dane, którymi dysponuję- niestety  🙄
Za wszelkie informacje będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:


Pamiętam go z Sopotu, stał w stajni wyścigowej, kumpela moja na nim jeździła.
Nie widzi na jedno oko, tylko nie pamiętam, które.
Bandos ja znam Ranissimo fajny konik, jeździłam na nim u trenera Wróbleskiego, ale nie wiem co się z nim stało z toru juz odszedł i to dawno. 
A co do Meandera to on chciał go sprzedać wszystkim ale ja mu nie dałam cały czas prosiłam żeby go nie sprzedawał mówiłam że go kupie ale potrzebuje czasu żeby zebrać pieniądze. Jak ktoś przychodził zainteresowany widząc moją błagającą minę to wymyślał kosmiczne ceny za niego a pragnę zaznaczyć że miał puste kopytko i bardzo delikatne nogi co zbiegiem czasu spowodowało zerwanie ścięgien. No ale końcu zebrałam kasę i kupiłam rudzielca 😀 
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
15 grudnia 2009 19:53
no i tak to jest z tymi folblutami, rozkochują w sobie bez granic  😉

a mam jeszcze pytanie czy ktoś może pamięta klacz Jaworzynkę z Służewca? biegała jakoś w latach 2000-2001 chyba, mała czarna nerwowa kobyłka, po Don Corleone, matka Jaszczurówka po Babant...
Meander - ładny, ale i tak byśmy go nie wzięli, bo nie szukaliśmy chorowitka. Chociaż ta  moja słabość do kasztanów.... Mam 2 dziewuszki po Belenusie i... żadna nie jest kasztanką... cóż... miłość nie wybiera.

Ranissimo trafił w prywatne ręce. Skakałam na nim jakiś czas. Koń fantastyczny, ale charakter miał 🙂 Serce do skoków ogromne. Dużo mu zawdzięczam.
kujka   new better life mode: on
16 grudnia 2009 10:21
a moze ktoras z Was potrafi powiedziec cos o ogierze Scott xx (po Czubaryku)
mam takie jego zdjecie tylko, moze ktos ma lepsze?

(bo na tym to juz dziadziuncio z tego co wiem...)
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
17 grudnia 2009 20:31
ma ktoś może zdjęcia ogiera Kaderit xx po  Pyjama Hunt?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 grudnia 2009 00:46
wITAM JESTEM TU NOWA I WIEM ZE TO NIE NA TEMAT ALE BARDZO MI ZALEZY A NA FORUM GDIE UMIESCILAM TAKIE PYTANIE NIKT NAWET NIE PATRZY CHODI O TO ZE WYKUPILAM KONIA Z RZENI RASA MALOPOLSKA JEGO DIADEK TO JAKIS XX MNIEJSZA  TYM CHODZI MI O TO CZY NIE ZNACIE MOZE JEGO MATKI DEBORA RASA MŁP I OJCIEC JUNG PELNE OBUSTRONNE POCH DZIEKUJE BARDZO I PRZEPRASZAM 🙂
nie pisz caps lock'iem i o młp  pytaj w wątku o koniach małopolskich , to chyba dosyc logiczne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się