Stajnie w Lublinie

Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
05 grudnia 2009 07:47
Karmelek1700, od roku... no to mam refleks. A nie wiesz może gdzie poszła? Zmieniła właściciela czy tylko miejsce pobytu?


Wydaje mi się, ze tylko miejsce pobytu  😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
05 grudnia 2009 09:25
😁 Tajfun stoi na przeciwko Kaprikorna  😁 I na 99% będzie dzierżawiony przez moją bdb koleżankę i jej kolegę.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 grudnia 2009 20:40
😵 jednak raczej nie będzie. Okazało się że ma masakryczą wadę postawy i średnio opłaca się pakować kasę w obcego konia, ale mniejsza o to. Jeśli ktoś wie o koniu powyżej 170cm do dzierżawy za cenę pensjonatu + kowal proszę o informacje na pw. Koleżanka i jej kolega wciąż czegoś szukają. Najchętniej Arizona, LKJ lub inna stajnia z dobrym, bardzo dobrym lub doskonałym dojazdem na miejsce.
Dziewczyny, co się dzieje w weekend w Pólku? Znowu regionalki jakieś są?
Znowu skoki  😉

http://www.lzj-konie.pl/

P R O P O Z Y C J E
       
Halowych Regionalnych Zawodów Jeździeckich
w skokach przez przeszkody

Pólko, dnia 12 grudnia 2009 r.

Organizator: WKJ Lublin  SJ „Fidelius” w Pólko 27, 21-003 Ciecierzyn

Miejsce zawodów: Hala  SJ „Fidelius” Pólko 27 k/Dysa

Termin zawodów: dnia 12 grudnia 2009 r. (sobota, niedziela)

Uczestnicy: Zaproszone Kluby i Sekcje Jeździeckie

Termin zgłoszeń: do dnia 9 grudnia 2009 r. do godz. 20.00
                                  tel. 0 604 196 274  e-mail: PIETRZAKS@interia.pl
                (zgłoszenia po terminie i zmiany na listach startowych – opłata 20,00 zł.)   

Komisja sędziowska:

Sędzia główny :                Sławomir Pietrzak 
Sędzia:                              Katarzyna Strzelec                                                                                                                 
Gospodarz toru :              Krzysztof Bocian
Biuro zawodów :              Przemysław Jankowski
Lekarz weterynarii:          lek. wet. Patryk Pietrzak

Program zawodów:

Sprawdzanie dokumentów w dniu 12.12.2009 r. w godz. 9.30 – 10.00 w biurze zawodów (hala)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.30


Konkurs  nr 1            70 cm – dokładności bez rozgrywki – Art. 238 pkt 1.1, 
                                                   (towarzyski z trafieniem w normę czasu)

Konkurs  nr 2            80 cm – dokładności bez rozgrywki – Art. 238 pkt 1.1,   
                                                   (towarzyski z trafieniem w normę czasu)

Konkurs  nr 3 kl. LL 90 cm – z oceną stylu jeźdźca
                                                   

Konkurs  nr 4 kl. L  100 cm – z oceną stylu jeźdźca
                                                   
   
Konkurs  nr 5 kl. P  110 cm – z oceną stylu jeźdźca                                                                 

Konkurs nr 6 kl. N  120 cm – zwykły – Art. 238 pkt. 2.1

Konkurs nr 7 kl. C  130 cm- o wzr. stopniu trud.- Art. 269.5
                                                   

Sprawy organizacyjne:

Stanowiska dla koni przy koniowiązach - bez zadaszenia (bezpłatne)
Boks – 50,00 zł. (ilość ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja  pod nr tel. 0604 196 274)
Opłata organizacyjna – 50,00 zł. od konia
Opłata startowa - 20,00 zł
                               
Dla zwycięzców przewidziane są: puchary, nagrody finansowe, rzeczowe oraz flot’s dla koni.
Organizator informuje , że w przypadku małej ilości zgłoszonych koni ma prawo odwołać zawody.
Podczas zawodów obowiązują przepisy PZJ i LZJ
Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki kradzieże zaistniałe w czasie transportu                     i podczas trwania zawodów.


własnie, kto będzie ?
Lychee dzięki 🙂
Ja będę ale tylko na chwilkę dosłownie ;p.
breakawayy szkoda  🙁
No niestety nie mam zbyt wiele czasu, bo do 15 muszę ruszyć 2 konie, no i dorwać kogoś z aparatem na sesję w nowych szmatkach 🙂. Może kogoś zabrać ze sobą z Pólka?  😁
Grafitkowa a ostatnio byłaś? 🙂

A tak nawiasem, Lubliniacy! Ma ktoś może pożyczyć wędzidła, rozmiar 13,5:
1. smakowe, obojętnie jak łamane, oby rozmiar się zgadzał
2. plastikowe, też łamanie obojętne
3. oliwkowe, najchętniej podwójnie łamane, ale pojedynczo też się przyda

Potrzebuję wsadzić je do pyska mojego potwora, a nie chcę kupować na ślepo, wolę sprawdzić, co jej najbardziej podpasuje 🙂. Jakby ktoś takie posiadał i byłby tak dobry i mi pożyczył, to byłabym dozgonnie wdzięczna  :kwiatek:.
Ja bardzo chętnie bym się wybrała z Tobą, ale niestety musiałabym wrócić potem do Świdnika, a więc odpadam  🙁

Wcześniej w Pólku byłam 🙂

Aa to szkoda... Ale zapraszam w wolnym czasie do odwiedzenia mojej wsi  😁.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
09 grudnia 2009 22:22
A ja się pojawię, ale bardzo raniutko tylko wpaść podrzucić paszę ok 7/7:30  😡
mam pytanie do osób trzymających konie w Lkj po ile tam pensjonat i jakie warunki dla koni , chodzi mi o to czy konie puszczane itp, pytam głownie osób które trzymaj tam konie i mogą podzielić się info o stajni może być na PW . Dziękuje
Przewidziane są jeszcze jakieś zawody w Pólku w tym roku? [coś mi się o uszy obiło].
w lkj 500 zł

konie puszcza się samemu, ścielić i sprzątać boks też lepiej samemu, w cenie pensjonatu pasza to 6 kg siana i ok 6 kg owsa (tam są takie inne miarki i raz waży 1,7 kg, raz 1,9 a raz 2,00 w zależności od dostawy, wiadomo)

Obecnie ja coraz bardziej zastanawiam się nad wyprowadzką, bo szkółka ma pierwszeństwo wszędzie - hala, wybiegi, ujeżdżalnie, a w chwili obecnej jak jest gruda zostaje tylko "hala" czytaj blaszak gdzie ledwo da się konia wylonżować... za to na lato jest to cudowne miejsce, bo bliziutko, dużo zieleni, czworobok, hipodrom gdzie można rozstawić pastucha...

Dodam, że myjka jest tylko zewnętrzna, co zimą=brak myjki...

Jeśli chcesz wstawić konia to wypadałoby się zainteresować, bo w "sportowej" zostal 1 boks + 2 przy samych drzwiach gdzie piździ i na zimę slużą jako boksy gospodarcze, a w "szkółkowej" chyba coś jest wolnego, ale zdaje się też przy drzwiach, chociaż moja kobyla 2 lata temu stała przy samiutkich drzwiach i było ok - tam są przynajmniej szczelne 🙂
A czy mógłby mi ktoś powiedziec coś na temat stajni u Niewiadomskiego? Słyszałam trochę opini i to skrajnie różnych: jedni bardzo chwalą inni odradzają przeprowadzkę tam...Podzielcie się proszę informacjami...Muszę od stycznia przenieśc konia do Lbn i potrzebuję stajni z halą najlepiej gdzie konie chodziły by na wybieg...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
14 grudnia 2009 07:32
Przewidziane są jeszcze jakieś zawody w Pólku w tym roku? [coś mi się o uszy obiło].


Podobno za tydzień, też skoki.
a w Janowie Podlaskim o której to się wszystko w sobotę zaczyna?
Kornelia dziękuje  za info na temat stajni  :kwiatek:
dn. 20. 12 planowane są zawody ujeżdzeniowe i skokowe w pólku. warunkiem zorganizowania ujeżdzeniowych zawodow jest zebranie odpowiedniej liczby zawodnikow, więc zachecam do zgłaszania się. propozycji jeszcze nie ma, ale prawdopodobnie na dniach będą. planowane jest zrobienie uj rano a skokow po poludniu
Coś ostatnio Pólko często robi te zawody  🤔  Ale w sumie dobrze na Lubelszczyźnie się przyda  😀
Gdzie w Lublinie znajdę teraz wolny boks w rozsądnej cenie 🤔 ?
W Arizonie możliwe że są, ale trzeba zadzwonić i się zapytać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 grudnia 2009 20:17
Jeśli nie zależy Ci na hali, polecam Ostrogę na Kalinówce  😉 dobry dojazd z Lublina i bardzo duże boksy, z tego co się orientuję powinny być jakieś wolne.
W Arizonie jest hala? I jakie ceny...? Jak tam z instruktorami? Przyjmują ogiery?
Tak samo Ostroga... Ktoś tam teraz prowadzi jazdy? Podobno jakaś mini hala się tam buduje, będzie dało się w tym jeździć, czy to tylko lonżownik?
Hala namiotowa. 450 zł w sezonie zimowym, normalnie 400 zł. Są dwie instruktorki codziennie i instruktor, z którym trzeba się telefonicznie umawiać. Ogiery przyjmują 😉
W ostrodze jest kryty lonżownik, a teraz wybudowali halę wielkości mniej więcej hali LKJowej, może trochę większa, już jest do użytku, ale wykończonej sama nie widziałam  😉
Sisiek w Dominowie  😂
Zuzu, w Dominowie nie ma boksów ;PP. A z resztą, wiesz jak jest. [sub] Są równi i równiejsi.[/sub]
A ja muszę, muszę, muszę mieć Grubego w LBN
Zuzu, w Dominowie nie ma boksów ;PP. A z resztą, wiesz jak jest. [sub] Są równi i równiejsi.[/sub]
A ja muszę, muszę, muszę mieć Grubego w LBN


Ależ ja wiem o tym  😀 [sub]i zważywszy na staż to powinnaś należeć do tych równiejszych  😎 [/sub] no ale cóż  🙄
To do Arizony dawaj :P Będę miała do was niedaleko i wreszcie Pączka na żywo zobaczę  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się