Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Kujkos srutututu :emota2006092:

Ale trzymam kciuki za "postanowienie poświąteczne" 😎
wątek zamknięty
Jak wy to ja też wstawię wspomnienie ciepłego lata 😍
Jednocześnie też wspomnienie krótkiej chwili gdy miałam konie u siebie pod domem......


wątek zamknięty
Lagun jak możesz tak gnębić 😜

Halo  :przytul: bardzo się cieszę, cudnie - po prostu cudnie 🙂
wątek zamknięty
kujka, zniesiesz halę.. no weź bo umrę 😉

Laguna, i ta trawa w dziobie 😀
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
17 grudnia 2009 00:16
znowu czuję, że mam po co żyć  💃 Chce mi się żyć. I wszystko wydaje się łatwe.

brawo  👍 😅 i jeszcze raz brawo!!
wątek zamknięty
Z cyklu "ukradłem i zwiewam póki Cyron nie widzi" 😂

Gdzieś jeszcze miałam jak zjadają śliwki wprost z drzewa, ale nie będę was dobijać 😁
wątek zamknięty
Dobij, może uwierzę że trawa istnieje 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 grudnia 2009 00:21
halo, widac ze zwariowalas (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) 😉 nawet przegladajac, w jakich watkach zaczelas sie udzielac na r-v 😀
i fajnie ze juz po paru dniach przypomnialas sobie, ze kochamy te futra nie za spelnianie naszych sportowych oczekiwan, tylko za to ze po prostu sa 🙂 ze - jak napisalas - nie o to chodzi 😉

amnestria przyganial kociol garnkowi  🤬
Burza dobrze juz dobrze, nic juz nie mowie  :allcoholic:
wątek zamknięty
Poszukam, bo to był boski widok 😀 Legato zrywał śliwki wprost z drzewa, przeżuwał i pestki wypluwał 😂 A pod nogami siedział mój pies i zjadał pestki. U mnie na gospodarstwie nic się nie marnowało 😁
wątek zamknięty
kujka, no no, nie kombinuj 😉

Laguna, to nie żałuj 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny,  🤬 🤬 za to lato na zdjęciach!!
Ale... wstałam dziś pełna optymizmu! Za oknem coraz więcej śniegu- może zaczniemy wkrótce uskuteczniać tereny 😉

A zapomnialabym- halo! Gratuluje młodego !!!! 😜
wątek zamknięty
Skoro tak tu ciepło się zrobiło to wrzucam też szalonego Blądasa bodajże z maja  😀

A u mnie dziś z 15 cm śniegu jak nic! Zaraz mykam na zajęcia do szkoły i koło 14 do stajni. Muszę pomęczyć trochę Blądka.  😁
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 grudnia 2009 07:53
trochę sie rozmarzyła oglądając te wsze letnie wspomnienia tym bardziej, że jestem wielkim przeciwnikiem zimy, ale jak już mamy taką 15-20cm warstwę śniegu to zaczyna mi się to podobać . Doczekać już się nie mogę  przejażdżki po takim puszystym śniegu.  🏇 🏇

wątek zamknięty
To ja wrzucam wspomnienie naszej łąki i kombajnu, który był tak głośny, że nie słyszało się, co mówi ktoś oddalony o 2m, a konie nic a nic się go nie bały (dziwne, jak to konie często nie boją się rzeczy, które podejrzewamy, że będą straszne, za to wytrzeszczają oczy na różne "tamnicniema" 😀 )

Koleżanka na Lukasie (kolejny Luki na forum, to już chyba 3ci!) 🙂 Oczywiście wstawiam bez jej zgody  😀iabeł: Mam nadzieję, że się nie dowie  😁

wątek zamknięty
Oh, jakie cudne letnie zdjęcia. tego mi trzeba.
Kolejny dzień mój koń stoi. Jak ja nie lubię zimy.
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 grudnia 2009 09:23
...a ja jeszcze dzisiaj rano się cieszyłam, ze nie musze na mojego wsiadać w ten ziąb 😁 mina mi zrzedła jak zobaczyłam naszego kowala, którego spodziewałam się zobaczyć dopiero za kilka dni... niestety, jego pojawienie się oznacza koniec moich ferii - jutro czy zimno czy mroźno, muszę zasiąść na Gada... albo wturlać się - biorąc pod uwage ilość warstw ciuchów, które zamierzam na siebie załozyć 😁


Ale za to wymarzłaś na naszej hali sugerując co chwilę że Ritek ma już na pewno dość :P


Dobrze, że chociaż stajnia ciepło trzyma i sie nie marźnie...a w siodlarni to już w ogóle jak w domu, no ale u nas szał remontów w stajni zawitał.


Właśnie! To pierwszy rok, gdy rzeczywiście można się ogrzać w szatni 🙂
wątek zamknięty
u nas od wczoraj biało, mam czas jak nigdy, ale nie chce mi się jeschac do stajni, bo wczoraj sobie nogi odmroziłam przy -8 C  🤔
tu mój trener na Brzasku
wątek zamknięty
Siedzę sobie grzecznie w pracy, patrzę za okno, a tam ciągle pada. W radio przeboje świąteczne, jutro urlop pierogowy...... żyć nie umierać 🙂 Już się nie mogę doczekać sobotnich galopów po łące w świeżym śniegu 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 grudnia 2009 10:23
taaa.... 2:45 dzisiejsza droga do pracy, aż się boję pomyśleć jak będzie w drodze powrotnej aaaaa!
wątek zamknięty
No fakt. Są negatywne strony takiej pogody. Dziś prawie się zabiłam schodząc po schodach do metra.... Ślizgo... 🙂 Ale za to jak jest łatnie... 🙂 Prawda? 🤣
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 grudnia 2009 10:43
ładnie to będzie jak będę siedzieć w siodle  😉  jeszcze przed zachodem słońca i pojadę w teren, a wcześniej jak w sobotę nie zapowiada się  przejażdżka. Puki co siedzę w pracy spoglądam  przez okno i marzę.... .
wątek zamknięty
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 grudnia 2009 10:45
LoveHorses ja mam tak samo ... siedzę w robocie i myślę jak tu się wyrwać  😀iabeł: ...tylko, że u mnie jazda w weekend odpada bo musze siedzieć na zajęciach  😕

zadyma no nie może być ! galopy po łące ??  🏇
wątek zamknięty
No wiem że dziwna jakaś jestem i w tereny nie lubię jeździć, ale nie mogę się powstrzymać. MUSZĘ przegalopować po takim fajnym bielutkim śnieżku.... i będzie się rozpryskiwał, i będziemy cali mokrzy... I pyski będziemy mieli zadowolone z życia. 🙂 hm....... 🙂
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że to okres przejściowy, bo najchętniej bym dała koniowi wolne.

To daj wolne 🙂 Chyba do olimpiady się nie przygotowujesz ;P Po co wsiadać na konia z nastawieniem "bo trzeba".
A co do zimna to myślałam , ze tylko ja tak odczuwam tegoroczną zimę.No po prostu po godzinie na hali prawie umieram, co to za czasy były , że cały dzień na hali spędzałam i luz. Starość czy sroga zima?  😁

Halo piękny chłopak!! Mój typ!Gratulacje nowego nabytku! 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 grudnia 2009 12:27
emi

no, ponałam po koniu  😉

nie zazdroszcze mrozu i to bez hali. jakby tak wiac przestało to by mi sie w teren chciało jechać bo tak biało 🙂

halo, dalej gratuluje, a zdradzisz dlaczego akurat taki galus?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 grudnia 2009 12:31
Dzionka to napisz jeszcze kiedy startujesz, to moze wpadne  😎
wątek zamknięty
Jak na złośc tym co letnią my wstawimy zimę z dziś 😉 Zdziwienie pana kulawego jak wyszedł ze stajni było przeogromne  😁





Bo zima też jest fajna czasem  😀



Tak tak wiem nie dla tych co jeżdzą ale nam niestety nie będzie to chyba dane więc w spacerkowaniu nie przeszkadza 😉
wątek zamknięty
Daniela, co się Twojemu małemu stało , że kulasek?
wątek zamknięty
No niestety ale zwyrodnienia w stawach skokowych nie dają nam spokoju i w zasadzie rzadko są dni żeby było 100% czysty.
A żeby było ciekawiej w wtorek dostał kopa z podkową w to bardziej chory staw skokowy  😵 Spuchło bardzo, grzeje. Glinkujemy się i lejemy zimną wodą, opuchlizna przesuwa się coraz niżej więc aktualnie noga wygląda dośc "słonikowato" ale to podobno dobry znak. Wet miał dziś być ale nie dojechał  😵 Oczywiście teraz kulejemy. Mam nadzieję, że ten kop to nie byl gwóźdz do trumny w tą nogę bo nie wiem co dalej będzie z Lukasem...


O tak wyglądała dziś noga, opuchlizna mniejsza i widać jak się przesuneła ze stawu na dół ->



Chodzi o lewą tylną nogę czyli tą czarną bez odmiany.
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 grudnia 2009 12:57
Dlaczego Ci co mogą jeździć zimą nie chcą a ci co bardzo chcą nie mogą. Mi to nawet taki -10 nie przeszkadza a sypiący śnieżek uroku w terenie dodaje. Zimę lubię tylko w siodle i na nartach. Hali u nas też brak, w lonżowniku się kurzy i nudno a na padok już jestem przygotowana, kupiłam halogena i będę śmigać wieczorkami  🏇 🏇  , nie jest to to samo co wyjazd w teren ale  miło będzie popląsać po puszystym śnieżku .
Daniela a co on płatki śniegu na język łapie  😉  ?  trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.