moda, ciuchy etc...

Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
12 grudnia 2009 20:57
szepcik dziekuje Ci bardzo za pomoc  :kwiatek:

teraz tylko musze gdzies takie upolowac bo obawiam sie ze te ktore znalazlam na allegro moga nie dotrzec przed swietami
Scottie   Cicha obserwatorka
12 grudnia 2009 21:05
emade, ta "moja" jest z Lipsy London i nie znalazłam jej na allegro, jest tylko "podróba" z atmosphare. Pewnie wszystkie fanki ciuchów Violetty Kubasińskiej wykupiły ją po piątkowym odcinku Brzyduli 😉

Asik, buty, których zdjęcie wstawiłaś, znajdziesz na każdym bazarku (a że z Warszawki jesteś, to na Stadionie X lecia na bank).
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2009 21:06
scottie zostaje Ci ebay.co.uk 😉 tam znajdziesz miliony sukienek lipsy
Scottie, a własnie! tak myślalam że skądś ją kojarze, a tu Violka ją miała  😉 a jeszcze wcześniej ją widzialam na allegro szukając jakiś kiecek  😉 A nie robią wysyłek za granice?
Scottie   Cicha obserwatorka
12 grudnia 2009 21:19
Edytka na ebay'u znalazłam tylko 40 sukienek Lipsy London i w dodatku nie było ani jednej mojej 🙁 Ale może źle szukałam? W ogóle jaki jest na wyspach odpowiednik polskiego 38?

emade szczerze mówiąc nie interesowałam się tym, bo wolałabym ją najpierw przymierzyć ( jest dość krótka, a ja mam krzywe nogi od kolan w górę i zastanawiam się, czy nie będę dziwacznie wyglądała). Ale jak się na nią napalę, to pewnie zakupię, ale na razie nie jest to jakiś szał.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2009 21:45
różnie. niektóre firmy mają 38=10, niektóre 38=12
i nie wpisuj na ebayu lipsy london, tylko po prostu lipsy 😉
Druga. bardziej wieczorowa.
Właśnie sie zastanawiam, czemy na studniowke musi byc suknia balowa.
Ja np. w takiej koktajlowej wyglądam lepiej i lepiej sie czuje.
Nie podoba mi sie góra loków, świecące materiały i km falbanek.

Jak dla mnie nr 1  😉
Dzięki  😀 :kwiatek: mi też się ta pierwsza bardziej podoba,  pojade do h&m'u i zobacze czy u nas są już te sukienki, jak jeszcze nie to zamówie na allegro  🙂
u nas w h&m  🙄 powodzenia

jeżeli chodzi o to, która się bardziej podoba, to najpierw myślałam o pierwszej. Ale na studniówkę założyłabym zdecydowanie drugą.
żużka, nie ma? bo to niby z nowej kolekcji... no ale ten nasz h&m jest biedny troche  😂 no ale zobaczymy  😀
bardzo biedny. Ale szukaj, szukaj!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
17 grudnia 2009 12:20
http://www.cbslimited.com/beyond-prom-dress-B1552092130.htm
Dziewczyny Czy nadaje się ta sukienka na studniówkę?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 grudnia 2009 16:43
nadaje!
I Ty wiesz co o niej sądzę  😜
w jakim sklepie znajde bluzki z Myszka Mickey? gdzies takie widzialam, ale teraz za nic nie moge sobie przypomniec gdzie to bylo  😵
dostalam takie zamowienie na prezent :/
w Butiku?
Sigma, zobacz tutaj http://www.emo-shop.pl/
szukam jakiejś czapki... zazwyczaj nie noszę, ale jest taka pogoda, że wolę mieć coś w zapasie

nie lubie czapek i nie nosze (tylko na konie czapkę z daszkiem), kompletnie nie wiem czego szukać  😵
może być też z rękawiczkami i szalikiem w komplecie, kurtkę mam czekoladową, buty czarne (i czekoladowe, ale rzadko je nosze) jak by się wam rzuciło coś ciekawego w oczy to dajcie znać
:kwiatek:
Dynamo   Dynamicznie :))
17 grudnia 2009 20:20
emade pierwsza jest obłędna 🙂 ale na studniówkę chyba jednak lepsza będzie ta druga 🙂
odnosnie czapek ja cale zycie chodzilam bez, bo uwazalam, ze w kazdej glupio wygladam. ale zeszlej zimy wygrzebalam jakas czapke babci, w ktorej chodze, jest extra ciepla. mniej wiecej taka, tylko troche 'mniejsza'



Biorę tą pierwszą, jak nie znajdę w h&m, to biorę na allegro jakby nie pasowała czy coś to mam mozliwośc odeslania i wtedy bym wzieła tą drugą  🤣
btw, to nie moja 100dniówka, ide jako osoba towarzysząca  😉
Dynamo   Dynamicznie :))
17 grudnia 2009 20:53
emade a jaką masz figurę? Bo ta druga może trochę poszerzać biodra. no chyba że się tego nie boisz:P
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 grudnia 2009 20:59
emade, pierwsza, dobry wybór  😜
Wylicytowałam dziś na e-bay kieckę. O taką:


[url=http://www.femalefirst.co.uk/image-library/port/333/l/lipsy-cheryl-dress-65.jpgale w takim kolorze[/url]

Co prawda miała być ta fioletowa, ale nie było w tym kolorze. Uznałam, że nie odpuszczę  😁
Nie będę tu palcem wytykać, kto mnie tu nakierował na wpisanie wyrazu "lipsy" w oknie wyszukiwarki  🤬
Po co mi nowa kiecka?  🤔wirek:
Jest śliczna, dostajesz rozgrzeszenie  😎
emade a jaką masz figurę? Bo ta druga może trochę poszerzać biodra. no chyba że się tego nie boisz:P

mam jakieś 167cm, a ważę 50kg  😉 boję się że w tej drugiej będę trochę wyglądać ''wieszakowato'' a ta pierwsza będzie tak ładnie leżeć  😜 😀
Wzięłabym ta pierwszą 🙂
szepcik, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć 😉
emade a jaką masz figurę? Bo ta druga może trochę poszerzać biodra. no chyba że się tego nie boisz:P

ale za to jaką talię tworzy! nawet wydaje mi się, że polecałabym to osobom  o szerokich biodrach bo widać, że biodra są "napompowane", więc optycznie zmniejsza prawdziwą wielkość bioder a wzrok skupi się na mocno podkreślonej talii.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się