Warszawskie voltopiry :)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 grudnia 2009 01:10
jak długo czeka się na wydanie spersonalizowanej karty miejskiej?
wysłałam wniosek przez internet kilka dni temu, a karty jeszcze nie ma  👀 myslałam, że przylecę do Pl i akurat będzie czekać na odbiór, a tak teraz będę się musiała bujać z biletami 24h
No to ja też się dopisuję. Od urodzenia w Warszawie. Najpierw Jelonki, teraz, od roku pl. Wilsona. Wstyd się przyznać, ale kompletnie nie znam wschodniej strony Warszawy.
Pozdrawiam wszystkich. 🤣
slojma   I was born with a silver spoon!
18 grudnia 2009 08:47
Ja już też na jakiś czas w Warszawie. Piszę na jakiś czas bo nie wiadomo co przyniesie nowy dzień, może jakiś wyjazd. Na spotkanie chętnie się piszę 😉
jak długo czeka się na wydanie spersonalizowanej karty miejskiej?

Edytka, ja zlozylam wniosek 2tyg temu i wciaz cisza... nawet nie wiem czy mi jej nie odrzuca, bo sama sobie zaprojektowalam :] 😉
moja kolezanka zamawiala w listopadzie, zeby szybciej bylo(bo teraz w grudniu to jest niezly problem z tym...) i czekala 3tygodnie !! wiec cierpliwosci 🙂
ja skladalam przez neta zamowienie na karte miejska i przyszlo powiadomienia ze karta za dwa dni bedzie do odbioru po 4 dniach od wyslania zamowienia.
tak thaya, tylko KIEDY to robiłas??
w listopadzie.

az z ciekawosci przejrzalam skrzynke mailową. Wniosek złożony 12 listopada po 21. mail z powiadomieniem o odbiorze (po dwoch dniach od otrzymania) 16 listopada po 11.
no wlasnie... a teraz jest taki młyn tam... przeciez wiadome jest, ze wiekszosc ludzi zostawila takie rzeczy na pozniej 😉 kolezanka zamowila pod koniec listopada...
a ja się chcialam spytać czy ktos się orientuje czy klub Obiekt (ten w podziemiach Zachęty) dysponuje parkingiem, ewentualnie czy jest gdzies jakiś niedaleko  ??
nie bardzo mi się widzi podróż komunikacją w taki dzień  😵
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 grudnia 2009 15:20
mery załamałaś mnie  😵 nie chciałam wypełniać tego wniosku w listopadzie, bo nie miałby kto za mnie tej karty odebrać. a teraz kiszka. w sumie i tak jestem zmotoryzowana, ale zawsze lubię miec bilet miesięczny w zapasie. czyli jednak zostaną jednorazówki 🤔

armara jest niewielki parking, ale ogólnie wieczorami w okolicach Zachęty jest bardzo dużo wolnych miejsc 😉
przepraszam... nie chciałam :kwiatek:
sama tez myslalam, zeby zrobic to na poczatku akcji, ale pozniej wyszly te problemy z prawem, wiec sie wstrzymałam i sama musze czekac do pewnie po Świąt...
Averis   Czarny charakter
19 grudnia 2009 11:42
A ja od stycznia będę mieszkać na Saskiej Kępie  😅 Bardzo fajnie ułożyły mi się sprawy mieszkaniowe, mimo, że na początku nie było kolorowo  🙄 Jest ktoś z tych, teraz już moich, okolic? 👀
Averis,
ja prawie po sasiedzku😉
Najpierw Jelonki, teraz, od roku pl. Wilsona.
O, do kwietnia tam mieszkałam. Żal było się wyprowadzać, wynajmować (może ciut lepiej, że znajomym?)...
[quote author=zadyma link=topic=4154.msg407839#msg407839 date=1261125740]Najpierw Jelonki, teraz, od roku pl. Wilsona.
O, do kwietnia tam mieszkałam. Żal było się wyprowadzać, wynajmować (może ciut lepiej, że znajomym?)...
[/quote]

Fajne miejsce. Co prawda do stajni mam teraz dobre 30 km - przez Izabelin muszę przejechać, ale co tam. Trudno 🙂
ja tez z warszawy 🙂 od urodzenia ursynow, wczesniej stoklosy, teraz kabaty 🙂 rowniez sie pisze na spotkanko 🙂
Jolaa a gdzie dokladnie na stoklosach? ZWM pozdrawia😉
a kiedy takie spotkanko by bylo?
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2009 20:43
Pewnie teraz to już po nowym roku  😉
A ja własnie myślałam,ze może w przerwie miedzy świętami,ale chyba za dużo ludzi wyjeżdża...
Karla mieszkalam na Lachmana 🙂 na ZWM chodzilam do podstawowki 🙂 to byly czasy....

mery tez uwazam ze przerwa miedzy swietami to swietny czas na spotkanie 🙂
ja po Nowym Roku chetnie tez sie spotkam
tez sie pisze po nowym roku!

Jest juz po nowym roku, to ja sie tak niesmialo wychyle z propozycja jakiegos spotkania 🙂 Piszcie kto sie pisze i kiedy  najchetniej, co powiecie na jakis piatek/sobote wieczorem? Burze mozgow poprosze!
przepraszam ze jednak pisze nowego posta, myslalam ze juz sam edit przeniesie watek na pierwsza strone.. 😡
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2010 22:35
ja w piatki po 19:30 dopiero bo zajecia o tej porze koncze 😉 ale na kampusie glownym - krakowskie przedmiescie, wiec bede miala blisko i moge gdzies doskoczyc szybciutko 🙂
ja piątki i soboty mam wolne zwykle, także bardzo chętnie 🙂
ja tez ja tez 🙂
super dziewczyny! wiecej, wiecej! 😅
Ja tez Saske Kepa  🏇 i niedaleko mnie mieszkaja 2 osoby jeżdżace konno napewno, a jest pewnie wiecej
Bischa   TAFC Polska :)
04 stycznia 2010 16:18
Soboty średnio wolne - zajęcia do 19 . Ale jakby Centrum czy coś to z Ursynowa z SGGW mogę gdzieś podskoczyć metrem . Piątki - teoretycznie wykłady mam , ale mogę się urwać , byle nie 15 stycznia - o 18 mam zaliczenie z socjologii .
dziewczyny to jak jest z tymi kartami miejskimi? Bo ja mam jeszcze ta stara doladowana. Nie mozna juz na takic jezdzic? Konieczne sa te nowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się