AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Dzięki za odpowiedź, niby nie doczytalam nic w przepisach, ale może o jakiejś niepisanej zasadzie nie wiedziałam 🙂
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
20 grudnia 2009 16:41
jakie trzeba spelnic wymagania zeby jechac ujezdzenie amatorow a jakie ujezdzenie profi?
a czy wiecie kiedy beda halowe AMP w Lesznie?  🏇
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 grudnia 2009 18:41
Szyszka było to 50 razy tłumaczone, przejrzyj parę ostatnich stron...
Mam pytanie(próbowałam znaleźć stary regulamin,ale coś mi nie idzie): pamiętacie może jak wyglądał zapis dotyczący III klasy?Pamiętam,że były to 3 lata,ale czy wygląda to tak:
posiadanie klasy w roku 2008,2009,2010
czy tak:
posiadanie klasy 2007,2008,2009

Chodzi mi o to czy np.w sytuacji kiedy w 2010 do maja uzyskam III klasę to jadę profi czy patrzy się na lata poprzednie?
majeczka   Galopem przez życie!
05 stycznia 2010 19:35
i jak wiadomo już dokładnie czy będą jakieś wymogi odnośnie jeźdźców ? brąz itp.
majeczka , dzieki za informacje. Niestety obawiam sie, ze nie pojade bo trenera jak nie bylo tak nie ma i chyba nici z moich planow.
majeczka   Galopem przez życie!
25 stycznia 2010 19:24
Czy oprócz D&A jest tu ktoś kto studiuje na AWF Wawa? J
Będzie Ci ciężko znaleźć😉 Na moim roku jest dziewczyna, która jeździ konno,więc można by z nią zagadać. Jest jeszcze jedna osoba, która ze mną startowała, ale skończyła licencjat i nie wiem czy poszła na magisterskie.
Szukam kontaktu do organizatora AMPów ma już ktoś?
Na stronie żadnych komunikatów nie widzę  👀

A zostałam znowu oddelegowana do prowadzenia ekipy  🙄
mam namiar do jednej dziewczyny z UW która zajmuje sie organizacja AMP, albo moze raczej sprawami zawodników. nie wiem dokładnie czym sie zajmuje ale ma pare info napeno, jak cos to napisz do mnie na prov i ci podam maila do niej🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 marca 2010 21:16
Nikt z UW nie zajmuje się organizacją AMP bo UW nie organizuje AMP w tym roku. Jeśli ktoś chce to dysponuję numerem telefonu do organizatora czyli do Bydgoszczy.
UW organizuje w tym roku Akademiskie Mistrzostwa Warszawy. Wiec moze wiecznienakacu to miala na mysli?
majeczka   Galopem przez życie!
04 marca 2010 22:12
AguSia, daj wiecej info
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 marca 2010 22:16
Będą 10-11 kwietnia w czasie zawodów regionalnych w Aromerze. Ujeżdżenie i skoki.
majeczka   Galopem przez życie!
05 marca 2010 06:20
O super, astudenci studiów podyplomowych też się łapią?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 marca 2010 06:51
Nie mam pojęcia
majeczka   Galopem przez życie!
05 marca 2010 07:14
Koniczka, a kiedy pojawią się propozycje na te zawody? I jak się pojawią podrzuć linka;-)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 marca 2010 07:20
Niestety nie mam takich informacji, jak się pojawią to na pewno podlinkuję. Wiem, że 1 dzień będą skoki, w drugi ujeżdżenie (albo na odwrót 😉 ), podział na amatorów i profi jak na AMP i konursyjak na AMP - z założenia ma to być taki trochę test sprawdzający przed AMP.
Szkoda,że wcześniej nie było info,że takie coś będzie.W takim razie muszę konia rozruszać;p
chyba trochę drożej niż w zeszłym roku czy mi się zdaje?
Z tego co pamiętam to nie ... a nawet mogę sprawdzić na kompie :P

Bydgoszczy życzę powodzenia !!!
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 18:45
wychodzi 525 zł + transport? w tym lepszym wariancie... D&A idziemy do AZS-u ich pomęczyć?
Tak jakoś mi się wydawało🙂W takim razie czekam z niecierpliwością na następny komunikat🙂

majeczka,ja na AWF się w tym roku raczej wypinam.Uderzam do Koźmińskiego😉
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 18:53
O Ty zapomniałam że masz jeszcze drugi wariant;-)
No właśnie muszę zacząć to ogarniać,bo nawet legitymacji nie mam.Jakbyś jednak się czegoś dowiedziała na AWFie to daj znać.Ja po zeszłym roku wymiękłam😉
kpik   kpik bo kpi?
11 marca 2010 21:21
super że komunkaty ruszyły, znaczy coś tam żyje i dycha

Ja znowu pomarudzę ... czy te zawody 10-11.04 są obowiązkowe?
jeśli to będzie faktycznie ten termin to i mój trener i transport będą na innych zawodach i zostałabym sama 🙁 co mi się nie uśmiecha, czy jeśli para jeździec-koń się nie zmienia i już startowała na AMP również musi się 'kwalifikować' na tych zawodach?
powinnam z tym pytaniem pewnie uderzyć do kierownictwa sekcji?
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 21:36
Przecież to nie są kwalifikacje...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się