Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

k_cian
jak miło, ze ktoś o niej pamięta 🙂
rośnie dziecina, rośnie, na jesieni pare razy ją "zgubiłam", bo się neico dziewczyna z płotem zlewa
a Twój wyglada przeuroczo w wersji śnieżnej, nie myślałaś o przeprowadzce do krainy wiecznych śniegów  😁

apropos Rudej
przepraszam, ze bezsnieżnie, ale aktualnych fot brak

wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 grudnia 2009 22:26
Dynamo, Hera, Pinesska, Dzięki! Mam więcej, ale te są najładniejsze 😉

Raven, murzyn dobry to i zdjęcie dobre 😉
wątek zamknięty
armara - jaka piękna, ognista maść!  😜
wątek zamknięty
Azbuka, taaak, jest ja wiem, ale na zdjęciu które komentowałam, ma białe owijki, prawda? Skojarzyły mi się one, jakby miał takie "nasze" ludzkie skarpetki wciągane na kopyta na nogach 😉
armara przyjemny, ognisty portret. 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
21 grudnia 2009 16:12
Moje niedzielne baby za którymi strasznie tęsknię 🙁
Emi


Draska


wątek zamknięty
Azbuka przepięknie malowane rude 🍴
slojma brzuszyska robią wrażenia 😁 sielankę mają te Twoje kopytne, nie ma co 😉

Pozwolę sobie się wcisnąć z dzisiejszymi fotkami i z góry przepraszam za ilość 😡
Rude na wakacjach:








I młody "pracujący" ( dziś miał mocno świąteczne warunki 😉 ), przez śnieg większość zdjęć wyszła tak:




A jak już młodzian przebił się przez płatki śniegu, to oczywiście musiał się pokracznie porozciągać, co by nie mieć za ładnych zdjęć 😵 😁
[edit] przerażająco wyglądający przesunięty pas w rzeczywistości genialna pańcia za słabo podpięła- konisko na razie( tfu tfu :hihi🙂 nie ma aż takich zapędów masochistycznych i nie testuje, w którym momencie taśma w wypinaczach puści 😉







Okwiatku :kwiatek: :kwiatek:  za zdjęcia i za wytrwałość :kwiatek:

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Voltowiczów :kwiatek:



wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2009 17:51
madzia, ale mu ładnie w tej derze. jakiej on jest rasy? wsiadasz?
kurcze, pamietam jak ja pare lat temu robiłam rudemu zdjecia, chyba wyladniał od tamtej pory! pozdrów okwiat!
wątek zamknięty
madzia, nareszcie Rudziszon  😅 Oba przecudne😉 Jak tam sie pracuje bez hali? U nas to pierwszy taki sezon i na razie daję radę, ale nie wiem jak będzie potem😉 Ale Twój młody już pracuje zadem! o_O

To ja też wstawię mojego Kropka, niestety ciekawszych fot nie dałam rady zrobić...



Pozostałości naszej grzywki  🤔 Zaczesałam w warkocz co by chociaż tego nie stracić...
wątek zamknięty
cieciorka kwpn :kwiatek: derka od Leny(  :kwiatek🙂, chłopak jeszcze musi do niej dorosnąć. Sama w ogóle nie wsiadam na żadne konie, bo jak już raz na ruski rok dotrę do stajni, to najczęściej muszę się szybko zmywać do książek 🙄 trenerka trochę na niego wsiadała, teraz( jak jest niepewne podłoże) młody pracuje sobie na lonży.
A Rudy jest w kondycji padokowej, zero mięśni, tłuszczyku też nie za dużo( musimy nad tym popracować). Tęskni mi się za czasami, kiedy był w robocie... Zobaczymy, może za parę miesięcy zakończymy wakacje i wrócimy do pracy 😉 Aż wygrzebałam jakieś stare ujęcie, chyba sprzed 2 lat


Alice też się cieszę, że w końcu mam jakieś aktualne zdjęcia złotego 😀 bez hali da się przeżyć, chociaż czasem jest ciężko( patrz zdjęcia powyżej :hihi🙂. Fajnie zobaczyć Choniaka, strasznie dawno nie wstawiałaś żadnych fotek 🤬

wątek zamknięty
Dzisiejsza sesja:

mamuska i jej 27miesieczna córa


Jaczejka xx(ktore zdjecie lepsze?potrzebuje do ogloszen)
wątek zamknięty
witajcie ! regularnie oglądam Wasze wspaniałe koniska, ale rzadko pokazuje swojego futrzaka 🙂
a oto Jaskier:





pozdrawiamy!!
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
21 grudnia 2009 18:43
Koniczka brawo 🙂 widze że kucyk to już poważny sportowiec 🙂
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 grudnia 2009 18:45
madzia, co to za rude? 🙂 Cudowny, ale ma buźkę  💘
wątek zamknięty
Niewidzialna :kwiatek: rude to moje najcudowniejsze, najukochańsze, prawie 16-letnie oo 😍 w tym osobiście dręczę go już od ponad 10 lat 😁 konisko z niesamowitym sercem, którym nadrabia wszystkie braki.
wątek zamknięty
no właśnie dużo tu rudego- to i dodam "nie-swojego" 😀iabeł:






i babeczki, zeby nie było im przykro 🙂




wątek zamknięty
Wszyscy tak zimowo to może i my też😉 chyba na re-volcie pierwszy raz w tym temacie, bo ja bardziej czytacz jestem😉


wątek zamknięty
Quaida- na drugim zdjęciu rewelacyjnie uchwycony moment lotu
wątek zamknięty
Ja też zimowo z dzisiaj. W końcu wziełam aparat do stajni i się wyżyłam 😀
Rudy poszalał 😀




Chciał sie tarzać, ale sie rozmyslił 😀


I pozował statycznie 🙂




Sorry za ilośc nie mogłam sie powstryzmać... a poza tym to mały % tego co mam :P 😉
wątek zamknięty
Jednak zima ma jeden wielki plus ! Zdjęcia na śniegu wyglądają obłędnie!  😍
wątek zamknięty
a  moja konina biegać nie chce 🙁 stoi i się patrz 'czego ty babo chcesz ?!'

Hypnotize, cudowne zdjęcia!
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
21 grudnia 2009 20:06
madzia- na razie leniuchują ale plany pracy są i obecnie szukam kogoś kto się nami dobrze zajmie...na szczęście już taką osobę poznałam 😉
A Twoje cudowne i ta sceneria. Młody Ci rośnie jak na drożdżach super. Poklep ode mnie koniska jak będziesz następnym razem.
Hypnotize -jakie piękne słonko na zdjęciach i jak Ci zwierz ładnie klęczy 😀
martika - Czy to nie przypadkiem Jaskier od okwiat? Jeśli tak to chłopak wydoroślał 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize śliczny rudy, ale nie boisz się go na sznurkach puszczać?
wątek zamknięty
kare_szczescie
Haha czekałam na to pytanie 😉 Nie boje sie, bo przecież cały czas tam byłam. A na padoku nawet nie ma miejsca gdzie mógłby sie zahaczyć. Jesli puszczam i zostawiam Go samego to nigdy nie zostawiam w kantarze, nawet takim zwykłym 🙂

Nirv, slojma
Dziękuje 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
Hypnotize wspaniały Rudek! i piękne zdjęcia, szkoda, że u mnie dziś nie było takiego słoneczka, a tylko śnieg i wiatr  😤
slojma zgadza się, to ten sam chłopak 🙂 już ponad rok opiekuje się nim
wątek zamknięty
ovca,  ale się super zlewacie z podłożem 😉
Hypnotize, fajne rude

mój tak statecznie 😉

wątek zamknięty
To może i my pokażemy się w zimowej wersji 😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
21 grudnia 2009 21:05
martika- no to super proszę o wygłaskanie ode mnie i życzę udanej współpracy 🙂
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 grudnia 2009 21:10
martika ja gratuluję po raz kolejny przenosin  😀
slojma, a Ty w ogóle widziałaś Jaskra jak był jeszcze mój :>:>:>??? Masz jakieś wieści o Artemidzie?
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
21 grudnia 2009 21:29
okwiat- Asia bo się pogniewamy, przecież byłam kilka razy nawet rozmawiałyśmy o sprzedaży 😉 Masz pw
wątek zamknięty
martika Jaś-Superman wymiata  🏇

Fotki z pierwszego wybiegu po kastracji młodziaka  🙂



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.