Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

hasan ja nie wiem jak to jest , ale wiem ,że wiele ludzi twierdzi , że najlepszy jest ten najciemniejszy  aa to nie prawda , bo te najciemniejsze najczęściej farbowane są kawą lub karmelem 😉 i już grahamki lepsze
IloveMosiek   Mościsław & Co
21 grudnia 2009 17:51
ciemne ma na pewno więcej błonnika  😎
I pod łuską więcej witamin i mikroelementów siedzi, jak się za starannie oczyści ziarno, to się traci.
Edy:

W tych większych placówkach zwykle mają standardowe pudełka składane.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
21 grudnia 2009 19:39
jaki komunikat się pojawia, gdy chce się zalogowac osoba uciszona??
ewabe dziękuje  :kwiatek:
kupilam sobie dzisiaj w zwyklym sklepie ogolno wszystko dostepne krem do twarzy ot zapakowany w calo9faniku. w domu zobaczylam ze jest przeterminowany! oczywiscie po wyjeciu z opakowania, i na dodatek nie wiem gdzie mam paragon ;/  i czy moge taki przeterminowany uzywac? stracil cos na waznosci generalnie? (data byla do listopada)
Krokus, a moze to data produkcji ?
no wlasnie pisze najlepiej zuzyc przed koncem i data.. ;/
a rok?

wybacz, nie chce wyjsc na czepialska ale z doswiadczenia wiem, ze czasem patrzy sie na date ale bez roku 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 grudnia 2009 00:02
a jak zapach, konsystencja, kolor? jeżeli są w porządku to zrób próbę uczuleniową. krem będziesz mogła spokojnie nakładać na twarz, pod warunkiem, że po dobie nie wystąpi żadna reakcja alergiczna 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2009 00:41
jak rodzina adopcyjna "dobiera" sobie dziecko do rodziny?

przedstawia się jakoś i kogoś i dobierają, czy ogląda kilkoro dzieci i mówi: "to" 😡
chyba jest jakas wizyta w domu dziecka i obserwuje sie wszystko i ktores wpada w oko i wtedy spacer? rozmowa? albo moze tez rodzina mowi ze chcialaby w tym wieku chlopca/dziewczynke?
In.   tęczowy kucyk <3
22 grudnia 2009 07:20
Są zaproszenia na obiadki, na Wigilię, etc. I sobie rodzina patrzy, czy im dzieciak pasuje.
jak wypiłam alkohol mogę wziąć zyrtec?  🤔
Do pół promila we krwi można brać zyrtec, choć nie jest to zalecane. U niektórych ludzi alkohol + zyrtec to otumanienie/senność/opóźnienie czasu reakcji/gorsza koncentracja (a u niektórych sam zyrtec tak działa, wiem po sobie).
jak rodzina adopcyjna "dobiera" sobie dziecko do rodziny?

przedstawia się jakoś i kogoś i dobierają, czy ogląda kilkoro dzieci i mówi: "to" 😡


To jest bardzo długa i żmudna porcedura. Przynajmniej w Polsce. Nie ma jak w sklepie, nie ma też robienia nadziei dzieciom, więc to też nie jest tak, że się dziecko zaprasza a potem się mówi, że jednak nie pasuje 🤔 Najlepiej pochodzić po forach adopcyjnych, gdzie jest masa rodzin, które się stara o adopcję bądź są już rodzicami.

temat chyba dobry. Powiedzcie mi jak określić odgłos bijącego serca? Mam zaćmę umysłową i nic mi nei przychodzi na myśl. bo chyba nie "bim bam"  🙄
tum tum???  😉 😀
żużka, nie mogłam się powstrzymać 😉

A jak to będzie po polsku niestety nie wiem.
może raczej "tu tum", bo pierwsze uderzenie jest gwałtowniejsze. No nie wiem :P
żużka, myślę, że trafiłaś 🙂 Mnie pasuje.
abre, natychmiast mi się z tym samym skojarzyło!

żużka, tu tum będzie dobre 😉
Mam pytanie do palaczy
Ile mniej wiecej kosztuja mietowe l&m cienkie czy cos takiego
IloveMosiek   Mościsław & Co
22 grudnia 2009 21:13
ja płacę 9.20
kujka   new better life mode: on
22 grudnia 2009 21:21
kot, ja w warszawie zaplacilam wlasnie 9,20 ostatnio
super laski,dziekuje slicznie :kwiatek:
Seksta   brumby drover !
22 grudnia 2009 22:41
Czy tylko mnie denerwuja 'emenemsy' na gg?
Da sie to cholerstwo wyłączyć?
( chodzi mi o emoty m'nm's )
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
22 grudnia 2009 22:43
A ja własnie nie wiem o co chodzi z tymi emenemsami. Ja ich nie mogę chyba do nikogo wysłać?
Seksta   brumby drover !
22 grudnia 2009 23:00
ja i wysylam i dostaje.
swira mozna dostac  🤔wirek:
nie moge na nie patrzec, doslownie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się