Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

In.   tęczowy kucyk <3
23 grudnia 2009 00:37
taa, można zamiast gadu zainstalować pidgina ;>
cieciorka   kocioł bałkański
23 grudnia 2009 01:06
kujka, palisz?

In, albo tlen
albo miec stara wersje gg i nie miec pojecia o czym piszecie  😎
IloveMosiek   Mościsław & Co
23 grudnia 2009 21:43
czy istnieje możliwośc obejrzenia w necie serialu "Czysta Krew" od pierwszego odcinka?
IloveMosiek, Proszę: http://iitv.info/czysta-krew/
IloveMosiek   Mościsław & Co
23 grudnia 2009 22:01
Mia, uwielbiam Cię  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
23 grudnia 2009 23:09
Sigma, polecam ściągnąć program Pidgin. Możesz tam wrzucić wszystko, od gtalka poprzez icq, tlen,etc do gg. Jeden z lepszych programów (testowałam ich naprawdę wiele, uważam, że ten jest najlepszy. Na AQQ też nie bardzo narzekałam, ale wg mnie pidgin bije go o głowe)
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
24 grudnia 2009 00:00
To może być krążenie, niedoczynność tarczycy, objaw Raynauda.

Co to objaw Raynauda?

Horciakowa, a'propo obcasów - poduszeczki żelowe sobie kupiłam i wkładam do butów. Na prawdę pomagają.

Ja je stosuję z powodzeniem latem, ale teraz w kozakach mi się przesuwają i przez to bardziej przeszkadzają niż pomagają :/
In.   tęczowy kucyk <3
24 grudnia 2009 06:46
Horciakowa, Ale masz takie krótkie tylko na podbicie lub pietę? One też mi się przesuwały więc zakupiłam "całe" 🙂 I wszystko gra 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
24 grudnia 2009 06:56
No właśnie te krótkie, na podbicie. Nawet nie wiedziałam, że są takie całe 😡 Kupiłam zwykłe wkładki, ale one pomagają tylko trochę - ból przychodzi trochę później.
W takim razie muszę poszukać takich całych, tylko gdzie można je dostać?
Co jakiś czas mam napady "delirki" tzn. trzęsą mi się ręce i robi mi się lekkawo ciepło, czuję masakryczny głód dopóki nie zjem czegoś. W związku z  tym chcę sprawdzić sobie poziom cukru. Gdzie i jak najlepiej?
IloveMosiek   Mościsław & Co
24 grudnia 2009 11:46
najprościej pewnie w przychodni... lekarz pierwszego kontaktu powinien Ci wykonac badanie bez problemu. chyba, że coś się przez parę lat pozmieniało, ja bynajmniej badałam się u swojej doktorki na życzenie parę lat wstecz.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 grudnia 2009 11:56
Lekarz w przychodni, pierwszego kontaktu spokojnie wystawi skierowanie na pobranie krwi. Idzie się z rana, na czczo.
Ewentualnie może zlecić zrobienie krzywej cukrowej. Fu - paskudztwo.
Ewentualnie może zlecić zrobienie krzywej cukrowej. Fu - paskudztwo.


Yyyy...można jaśniej?
Dlaczego nie mogę zalogować się na GG10? Zainstalowałam tą wersję i wczoraj przez cały dzień komputer 'myślał' i nie zalogował się, przy czym internet chodził normalnie. Z czego to wynika?
ile dziecko musi mieć wzrostu żeby wejść do Makro? 140cm ?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 grudnia 2009 12:30
CuLuLaIdziesz na czczo  do przychodni lub szpitala - ta gdzie wystawią ci skierowanie na krzywą.  Pobierają ci krew. Następnie łykasz chyba ok. 200 ml  glukozy która jest niesamowicie ohydna w smaku. I masz to tak wypić żeby cię nie zemdliło w ostatniej chwili  (gdzie w efekcie żołądek wszystko może zwrócić)
Następnie czeka się 2 h i znowu pobiera krew.
Wynik tego badania to  odczyn tego jak pracuje  nam trzustka i czy jest w stanie wytworzyć tyle insuliny żeby to wszystko strawić.
Jeśli we krwi pojawi się duże stężenie cukru - najprawdopodobniej chorujemy na cukrzycę typu B. Chociaż dokładnie w 100% nie powiem.
Miałam robione to badanie 3 razy i na szczęście wszystko okey.

edith: te napady na jedzenie mogą też świadczyć o wysokim stężeniu hormonów żeńskich. Odpowiada za nie chyba tez progesteron.
Ja bym bardziej poleciła ci  po badaniu krzywej cukrowej wybrać się do ENdokrynOLOGA. Za takie akcje w organizmie zawsze odpowiadają hormony. A ten specjalista dokładnie cię sprawdzi i ustali co jest nie tak.
Dzięki ogromne za rady.  :kwiatek: W nowym roku wybiorę się do lekarza.
ile dziecko musi mieć wzrostu żeby wejść do Makro? 140cm ?



150
dzięki  :kwiatek:
IloveMosiek, Miło mi 🙂 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 grudnia 2009 14:16
fin zależy jakiego masz windowsa  😉 windows 7 nie obsługuje tego gg- może to i lepiej, bo ono jest naprawdę beznadziejne.

a mi przez te głupie emenemsy zepsuło się aqq  🤔 ale już naprawiłam  🤣
o to naprawdę, aż wstyd zapytać 😵

Dostałam życzenia, na które nie wypada mi nie odpisać. Ale są to takie postacie, że wierszyki typu "prezentów, kupe, rózgi na dupe.." nie przejdą. Nie mogę też napisać po prostuj "zdrowych, wesołych..." bo takie właśnie dostałam. Błagam pomóżcie, od godziny zastanawiam się co napisać, a wygooglane strony nie pomagają. To jest nienormalne, żeby mieć problem ze skleceniem, jakiś dwóch zdań z klasą.  🤔wirek:
Jak i co ustawić w Noki 6300 żeby działało Mobile GG? (36i6 w Plusie)

smarcik, Windows XP
rewir, Rozumiem, że mają być bardziej stonowane i z klasą?
Może coś wybierzesz:

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko
okres radości, ale również zadumy
nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka.
Tak wiec duzo optymizmu i wiary
w pogodne jutro życzy...

W Bożego Narodzenia dni urocze,
Niechaj szczęściem serce gra,
Niech zdrowie dobre was otoczy,
I na dni przyszłości trwa.
Niech te święta przyniosą wam Boże łaski,
spokój, radość i dostatek wszelki,
A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szcześciem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku
oto szczere są życzenia.

W ten cichy i jedyny w roku
świąteczny wieczór życzę Wam
aby pokój i spokój
ogarnał serca Wasze.
Nowych nadziei w nadchodzącym roku!

Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy...

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 grudnia 2009 14:56
fin no to nie wiem, na XP powinno działać  🙄

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór.

ryzykowne życzenia, np mój wigilijny wieczór nie jest piękny i szczęśliwy..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 grudnia 2009 15:19
Co do krzywej cukrowej: krwi się nie pobiera, a nakłuwa opuszek i robi kropkę z krwi na pasku. Pasek umieszcza się w glukometrze.

Nakłuwa opuszek i sprawdza poziom cukru na czczo
wypija się 75g glukozy/200ml wody niegazowanej
a potem się mierzy poziom cukru co godzinę - najczęściej dwa razy, więc to jest 2h siedzenia w poczekalni, nie ruszając się z miejsca.

Glukoza jest mega słodka i paskudna w smaku. Nie można jej zwrócić. Robi się nie dobrze, spać się chce i takie tam 😉
Jak obliczyć dane procentowe z ankiety? Powiedzmy, że mój total to 50 ankiet (100%), a na jedno z pytań połowa czyli 25 osób odpowiedziała TAK. Pls help  🙇
25/50 x 100 %  i wyjdzie ci liczba ile na 50 osób odpowiedziało TAK czyli w tym wypadku 50 % .

czyli liczba osób, która jakośtam odpowiedziała dzielona przez liczbę osób biorących udział w ankiecie i razy 100 % .

jeżeli o to ci chodziło . ( ;
czyli np.
19/50=0,38
0,38 x 100% = 0,38 %  tak????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się