Sprawy sercowe...

Mam książkę (DZIĘKI!  :kwiatek🙂 wczoraj usiadłam i poczytałam o zołzach. Przychodzę dzisiaj do pracy i postanowiłam się dopytać moich "pracowych" chłopaków jak to rzeczywiście jest z tymi "zołzami" 😉 I faktycznie, każdy z nich potwierdził że woli "zołzy", że są intrygujące i że są "lepszymi" kobietami. Czyli, dziewczyny, wiadomo, co robić! 😉  🏇
kujka   new better life mode: on
23 grudnia 2009 09:48
Dzionka, a tam nie ma co opowiadac. musialam go do pionu postawic bo sie ostatnio troche rozleniwil i malo staral  😀iabeł:
Monny   bez odbioru .
23 grudnia 2009 10:46
Ksiazki nie znalazłam, ale znalazłam "Dlaczego mężczyźni poślubiaja zołzy!" I to chyba bedzie moja nastepna lektura 😀

A wracam do domu wczoraj z zamiarem poczytania na komputerze a tu patrze i na biurku koło monitora leży "Dlaczego mężczyźni kochaja zołzy"  😜

Aaaaa... ja sie pytam mamy skad to ma a ona na spokojnie "z gazety"
Myślałam ze padne  😵

Dzionka, dzięki za troskę  😉
Ale wszystko pod kontrolą  🏇

(a na zdjęciach wyglądam na 15 lat, wiem, wiem  :icon_redface🙂
Niby pod kontrolą ale nigdy nie wiadomo co drugiej osobie chodzi po głowie prezentując cos takiego a tym bardziej gdy prezent zostaje przyjęty z radością 😉 Generalnie podzielam zdanie Dzionki i tez bym nie przyjęła bielizny od faceta, który jest starszy bądź z którym nic mnie nie wiąże  🙂

ps. Mnie tez wszyscy dają 15 lat  😁
Za parę lat będzie jeszcze fajniej, mnie dają 23-24 aktualnie  😁
dynamoka@poczta.onet.pl -> proszę o wszystkie lektury.😉
No co Wy, przecież to chyba oczywiste, o co chodzi, jeśli się wręcza/dostaje bieliznę  😎
Przecież nie dostaje się seksownej bielizny od rodziców czy przyjaciela 😉
kiedys to byłam menda
Monny  😁


A u mnie i u K. sielankowo póki co 😉
Żeby nie było - śledzę wątek na bieżaco ;>
Ehhh dzisiaj na urodziny dostałam od P. śliczny komplecik do spania-koszulkę+stringi.Strasznie mi się podoba(no ale my jesteśmy razem 3 lata,jesteśmy pełnoletni i takie prezenty jak najbardziej mi się podobają :lol🙂,zaprosił mnie na pizzę,potem do kina,dostałam duży bukiet ślicznych kwiatów i ogólnie było super 😍
Pełnoletni czy nie, bielizna zawsze jest prezentem intymnym i z podtekstem - no chyba, że gacie do kolan od jakiejś ciotki  😎
Ale Wistra się przecież chyba spotyka z tym panem, więc o co takie halo? 😉

edit: D&A wszystkiego najlepszego  :kwiatek:
Halo takie, że jest 15 lat starszy, bądź co bądź.
No i trochę km nas dzieli  😉
Dzięki😉
Ehh w piątek wyjeżdżam na tydzień i już zaczęłam tęsknić🙁
Halo takie, że jest 15 lat starszy, bądź co bądź.
No i trochę km nas dzieli  😉


jakie tam halo? Jesteś pelnoletnia? Nie podchodzi pod paragraf? No to super! Możesz się przecież spotykać i z 60 latkiem, nam nic do tego 😉 życzę tylko szczęścia 😀!
wistra wiesz czasem warto się zastanowić dlaczego starszy o 15 lat facet interesuje się dużo młodszą dziewczyną. Czasem to może być coś więcej, a czasem (niestety i  tak się zdarza ) wygoda, leczenie kompleksów. Wiesz z reguły dużo trudniej umówić się z kobietą znającą poczucie kobiecej wartości, niezależną etc zresztą umówić to umówić,ale oczarowanie już nie jest takie banalne.
Także po prostu uważaj i nie daj się na tanie męskie sztuczki🙂 I nikt Ci tu źle nie życzy ot takie po prostu zwrócenie uwagi na pewne detale
ale ten facet ma ok. 34 lata - naprawdę, dużo jest ludzi, którzy w tym wieku nie poznali jeszcze przysłowiowej drugiej połówki 😉
Słuchajcie, nawet dla tych telefonów codziennie wieczorem warto mieć taką znajomość  😉

I każdemu takiej życzę  😜
Monny   bez odbioru .
23 grudnia 2009 22:15
Jakas moda na bielizne? xD
Właśnie chciałam napisać to co szepcik. 34 lata to jeszcze nie jest wiek emerytalny. Faceci w tym wieku mentalnie nie różnią się niczym od 25-latków.
Bera7 ja bym nie przesadzala, jednak te kilka lat zmienia.

Wistra Jezeli tobie taki układ pasuje to ok. Chodzi tylko o to, żebyś nie spodziewała się za dużo tylko rozwaznie podchodzila do sprawy. Choćby z Twoich wypowiedzi w tym wątku można wnioskować, ze miewasz z tym problemy.

Bielizna to oczywiscie intymny prezent i nie wiem jak bym zareagowała dostajac ja od faceta, który nie jest mi bliski. Ale w tym roku od mamy dostaje taki komplet.

kujka   new better life mode: on
23 grudnia 2009 23:07
mara, aaale sliczny!

ja tez kiedys dostalam gorset od mojego ex...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 grudnia 2009 01:10
>Zresztą ja chyba już tak mam, że zawsze trafiam na zazdrośnika. Czasem dużo kłopotów z tego wynika  🙄.

Ja się sporo na zazdrośników w życiu napatrzyłam, widziałam ile kłopotów i przykrości taka zazdrość (momentami chorobliwa) może wyrządzić i nie mogłabym z takim człowiekiem być, choćby nie wiem jak kochał...
Pierwsze oznaki zazdrości i do widzenia.
Oczywiście odrobina zazdrości jest potrzebna w każdym związku, ale wszystko ma swoje granice 🙄
Pełnoletni czy nie, bielizna zawsze jest prezentem intymnym i z podtekstem - no chyba, że gacie do kolan od jakiejś ciotki  😎

Co do bielizny... Moje koleżanka dostała kiedyś od babci piżamę z nadrukiem penisa i z podpisem "Mój najlepszy przyjaciel" 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
24 grudnia 2009 11:56
Ja za to nigdy nie dostałam bielizny od faceta, ale chyba tylko dlatego, że trudno jest dostać mój rozmiar, w dodatku ładny. Pewnie P. by mnie co chwila zasypywał takimi prezentami, bo on uwielbia moje ciało (sama nie wiem, co w nim widzi :P ).

Jeśli chodzi o zazdrość... zawsze jak mówię, że poznałam jakiegoś fajnego kolegę, to P. pyta: "Ciekawe, czy tak samo fajny byłby bez kciuka"... Śmieszy mnie to bardzo, ale nasza zazdrość jest zdrowa, na szczęście nie wpadamy w paranoje 🙂
ovca   Per aspera donikąd
24 grudnia 2009 12:46
Ale w tym roku od mamy dostaje taki komplet.



przepraszam za  🚫

gdzie można taki dostać i za ile?  😜
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, dziewczyny 🙂


nie zgadniecie, kto pierwszy przysłał mi dziś życzenia - pan P. 😉
[quote author=szepcik link=topic=148.msg414452#msg414452 date=1261602834]
Pełnoletni czy nie, bielizna zawsze jest prezentem intymnym i z podtekstem - no chyba, że gacie do kolan od jakiejś ciotki  😎

Co do bielizny... Moje koleżanka dostała kiedyś od babci piżamę z nadrukiem penisa i z podpisem "Mój najlepszy przyjaciel" 🙂
[/quote]

Hahahaha  😀 😀 Babcie są super  😀 To mi od razu przypomniało historię jak moja babcia kupiła na gwiazdkę mojeu bratu ciotecznemu, który wtedy miał 12 lat, szarą bluzę z wielkim napisem "HWDP" na środku  😁
Ovca ja kupowalam tu
http://www.dopasowana.pl/product-pol-646-Biustonosz-Antoinette-bardotka-turquise-black-Panache-Masquerade-4381-.html

Możesz tez dostać na Allegro, ale to bardziej ryzykowne, bo w razie czego nie będziesz mogła wymienić na inny rozmiar czy model.
http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=Masquerade+antoinette

http://allegro.pl/listing/search.php?string=Panache+antoinette&from_showcat=1&category=0

Możesz tez spróbować we wrocławskim sklepie Milla, widzę ze jesteś z tamtad.
Dziewczynyy, uwielbiam mojego K. !!  😍 
Wigilia przez moje problemy rodzinne była najgorszą w moim życiu.. napisałam mu sms że mi źle i smutno..
po jakimś czasie odpowiedź :jestem. Przyjechał, wziął na spacer, pogadaliśmy..  😍 😍 😍
Fajnie 😉

A ja się zastanawiam, czemu facet, z którym nie rozmawiam od pół roku, który ma dziewczynę, i z którym znajomość zakończyła się kijowo, pisze znienacka życzenia świąteczne.
No i zastanawiam się również, czy jeśli ktoś inny zapytał, co dostanie ode mnie pod choinkę, to przypadkiem nie chce zasugerować, że coś dla mnie ma - bo parę dni temu w żartach powiedziałam, że przecież należy mi się od niego prezent. Mam nadzieję, że dziś również żartował z tym pytaniem  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się