DIY - zrób to sam

Notarialna - sliczne kolczyki, a tak z ciekawości: robisz je sama dla siebie czy udaje Ci się je gdzies sprzedawac?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 grudnia 2009 17:33
I dla siebie i czasem sprzedaję na uczelni. Założyłam fotobloga, mam album na naszej klasie. Już na uczelni sprzedałam z 10 par 🙂
Adres mogę podać na pw, coby nie zaśmiecać reklamą 😁
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2009 23:08
moje mikolajkowe kolczyki. walczylam z pewna niegularnościa, ale ostatecznie nie rzuca się w oczy, a obdarowanej bardzo sie podobały 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 grudnia 2009 21:30
Efekt dzisiejszych wypocin - malowanie moich solanek...

Anioł dla przyszłej teściowej  🤔
I dwa Jaśki dla bratanków Narzeczonego 😀iabeł: 😎....    ...
...jakbym nie miała co robić w domu tylko siedzieć i malować. A  chata się sama posprząta.... ehhh 😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 15:21
na zamówienie, dla Wistry zrobione specjalnie 🙂
Swarovski szkło białe + łezki też Swarkiego 🙂


Ale lansować się będę, haaaaa 🙂 🙂  😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 grudnia 2009 15:42
To teraz taki komplecik 🙂
przepraszam bardzo ale musze sie przyczepic:P te kryształki to sa najzyklejsze szkiełka albo plastik a nie zaden svarovski prawda?
jestem czestym gosciem pasmanteri gdzie tez sa te gadzety do kolzcyków i szlag mnei trafia jak słysze "te ze svarovskiego..." przeciez to jakby na malucha mówić rolls royce  🤔 🤦

edit: co nie oznacza ze uwazam wasza tworczosc za dziadostwo, wrecz przedziwnie podziwiam 🙂
ej, ale swarovski nie jest jakoś szczególnie trudnodostępny. choćby tu:
http://beadshop.pl/swarovski-c-49.html?osCsid=6cc7dc95e96955cb03e063692e507d02
w ofercie są i plastiki i zwykłe szkiełka, ale jest też swarovski.
y, to dziwne. bo ceny ich produktów sa znaczaco wyzsze niz koszt paru swiecidełek. wiem ze marka itp ale niby przy pojedynczych czesciach tez jest marka wiec i tak dziwne. no ale dzieki 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 grudnia 2009 23:53
Zorilla, TO JEST SWAROVSKI. Można kupić pojedyncze sztuki jaki i komplety kryształków. Tylko, ze nie są wcale takie tanie.
Błagam, zanim coś palniesz sprawdź czy masz rację 😉

Swarovski: http://qnszt.pl/catalog/26_0_swarovski_crystallized.html
W pasmanteriach tego nie ma. Proste - nie opłaca im się sprowadzać tego, skoro można takie kryształki zastąpić zwykłym akrylem. 🙄
kto pyta nie błądzi (; mi swarovski też wydawał się kiedyś meeeega niedostępnym luksusem, a jak miałam w domu srebrną łyżkę, to myślałam, że jestem straszliwie bogata ;D

zaraz cos wstawie, zeby nie bylo offa ;P
edit: oho, nie wstawie, bo nie moge zrzucić fot. dobranoc narazie (;
nie no chodziło mi własnie o te pasmanterie itp. nie mowie ze tego nie ma i WOWWW debile z was, tylko ze irytuje mnie takie nazywanie. nie mowie ze waszej tworczosci ale np tych przytoczonych przezemnie koralikow w pasmanteri  😅

poza tym, 2zł za 6 sztuk to i tak mało w porównaniu z gotowymi produktami.
ale juz sie nie odzywam i juz mnie tu nie ma :P
cieciorka   kocioł bałkański
29 grudnia 2009 00:19
czy jestem jedyna ktorej wyroby notarialnej niezachwycają?
niby nic do nich nie mam, ale nic ładnego też w nich nie ma... 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 grudnia 2009 00:21
cieciorka, Każdy kiedyś zaczynał 😉 Ale cieszę sie, że jesteś szczera 😉
Bransoletki sa calkiem ladne,takie delikatne,jednak ja i tak wole kupic  😁

Kolczyki,co kto lubi  😉

W sumie to nie wiem,co moznaby wymyslic handmaid z koralikow,zeby zachwycilo  😉
te kryształki na pewno nie są oryginalne, tylko szlifowane tak jak wyroby SWAROVSKIEGO.
moja mama wymyśliła sobie kolczyki SWAROVSKIEGO niestety cena [ około 500zł ] bardzo ją zniechęciła, więc poszperałam na allegro i zanlazłam koraliki za chyba 3 zł i do tego specjalne bigle za 7. łączny koszt wynosił około 10zł. więc nikt mi nie powie, że to co jest sprzedawane na allegro i w oryginalnych sklepach to to samo.
w tym roku moja mama dostała oryginalny łańcuszek z kryształem SWAROVSKIEGO i jakość kryształków kupionych na allegro i tych z oryginalnego sklepu jest  ogromna.
może potem wstawię zdjęcia.
zgadzam sie z ann. mam pare wyrobow Swarovskiego i pare 'Swarovskiego' - roznica w jakosci jest ogromna.
kolczyki i zawieszka 'Swarovskiego'

oryginalny kryształ


[img]http://pl.tinypic.com/r/sqlesi/6[/img]


jest różnica ,i to nie tylko w cenie . 😉
hej co sadzicie o tym ortalionie na derke dla psa???

http://www.allegro.pl/item862503740_super_ortalion_w_22_kolorach.html
hah, no to pojechałyśmy z tym swarovskim  😉
http://www.strass.com/index.php?ref=adwords_swarovski&gclid=CJLMv8f9-54CFUOFzAodzDnRNA
te są oryginalne, prawda?

W sumie to nie wiem,co moznaby wymyslic handmaid z koralikow,zeby zachwycilo  😉

ludzie którzy w tym siedzą trochę dłużej tworzą naprawdę cudeńka.
http://maghia.blox.pl/html
ta laska ma świetne pomysły, chociaż mnie najbardziej rozwala wire-wrapping.
jakiś czas temu na wizażu była wylęgarnia talentów.

czy jestem jedyna ktorej wyroby notarialnej niezachwycają?
niby nic do nich nie mam, ale nic ładnego też w nich nie ma... 🙄

narazie nie mają chyba czym zachwycać, bo to najprostsze wzory z możliwych i technika też jeszcze niedoskonała (krzywe/ nieokrągłe loopiki na przykład). takie o, chyba do ponoszenia na co dzień [ja robię, a nie noszę praktycznie wcale 😉].

a oto co powstało w ramach akcji: "zrobię wszystko, byleby się nie uczyć":



mam to do siebie, że zbieram masę różnym pierdół i 'przydasiów'.  🤔wirek:  te potwory powstały z opakowań po kremach AA i kulek od dezodorantów- full recycled  😉


Nowi koledzy 😉
Alice piękności! Masz zdjęcia z bliska?
Tak, mam😉 Tutaj: http://public.fotki.com/Al89/
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 00:27
kuki, aniołki bomba!

co do bizuterii z linku- do tego trzeba juz miec troche warsztatu. tez sie bawie z koralikami, troche w inny sposob (patrz wyzej) tez technika nie grzesze, a jednak nie chce mi się brac za normalne kolczyki bo tak naprawde musiałabym zakupic masę rzeczy i poświęcić kupę czasu i kreatywności by nie kopiować po innych.
dla zainteresowanych- w warszawie jest szkoła jublireska, co smieszniejsze, pasntwowa, wiec bezpłatna.
sorry, ale takie amatorkie kolczykowania zawsze wychodzi lepiej lub gorzej, ale śmiesznie- reke i materały łatwo rozpoznac. zabawa, zabawą, robienie dla siebie i znajomych to fajna rzecz (ja tez to robie), ale nie moge ukrywac ze te prace mi sie nie podobaja.
Pierwsza samodzielnie wykonana przytulanka  😁

Haha... śliczna 😀iabeł:
Dziękuję  😁
Po sylwku udaję się na poszukiwanie materiałów na następne - wypełnienia mi zostało na jakieś 25 - 30 sztuk  😵
Mam zamówienie na rekina i ananasa jak na razie xD
Też mnie zupełnie nie zachwyca ta moda na kolczyki hand-made.
Wydaja mi sie strasznie pospolite i takie szablonowe a materiały z których są wykonywane dość..plastykowe i sztuczne 😉
Z całym szacunkiem ale takie kolczyki "niby" kryształki itd kojarzą mi się mega bazarowo  😎
Choć nie przecze, że czasem zdarza się zobaczyć coś fajnego i stylowego w tych całych hand-madach ale to chyba juz wyższy poziom wtajemniczenia i droższe materiały 😉


Alice - cudeńka jak zawsze  😍
Niezwykle mi się podoba sposób w jaki przedstawiasz swoje prace, super pomysł z tą aranżacja zimową dla koników  😎 Nie mówiąc juz o profesjonalizmie i ładnie posegregowanych albumach z opisami  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2009 15:09
Ostatnio zaczęłam tworzyć właśnie takie bardziej zaawansowane,ale skończył mi się drut =_=
Muszę znowu zamówić ale tym razem cała szpulę, bo zamawianie na metry już się nie opłaca.

jednak mimo, ze powtarzalne, to ja wychodzę na tym całkiem nieźle.opchnęłam już kilkanaście par na uczelni,drugie kupił facet ktory ma sklep z handmade kolczykami i skupuje je, a i znajomi spoza szkoły też kupują 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się