Końska rewia mody cz. 3

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 stycznia 2010 00:25
caroline -jesteś szmatoholicznym góru  🙇

ja lubię tę derkę,ale używam ją generalnie na stępa przed i po ...poza tym - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda  😀
wątek zamknięty
bu... O której Ci odpisali Zairka z horsecare? Mi nic nie odpisali  🙁
wątek zamknięty
bu... O której Ci odpisali Zairka z horsecare? Mi nic nie odpisali  🙁


Może Zairka do nich kilka maili wysłała?? U mnie też pusto.
wątek zamknięty
No ja do nich jak ten upierdliwiec też pisałam kilka mailu z zapytaniem ile by trwała realizacja i takie tam ^^

A jak będą zamawiać z Niemiec to ile mniejwięcej by to szło? Pewnie znając moje szczęście śliwkowego maxa euro-stara nie będzie hehehe
wątek zamknięty
No ja do nich jak ten upierdliwiec też pisałam kilka mailu z zapytaniem ile by trwała realizacja i takie tam ^^

A jak będą zamawiać z Niemiec to ile mniejwięcej by to szło? Pewnie znając moje szczęście śliwkowego maxa euro-stara nie będzie hehehe


Dasz znać jak Ci coś odpowiedzą?? Bo też nie wiem czy się na coś nastawiać :/
wątek zamknięty
Owijki śliwkowe- jagodowe... może takie będą pasowały:
http://www.lamri.pl/strefa-niskich-cen/canter-club-bandaze-polarowe-rozne-kolory.html

Widziałam te owijki w realu i są piękne! tak soczyście fioletowe! 💃
U nich w lamri nie ma już tych fioletów ale widziałam je w sklepie w Poznaniu w Przeźmierowie
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 stycznia 2010 10:42
Dziewczyny pisali do mnie 15-16 2 maile bo odrazu przy zamowieniu pytalam ich o te owijki jagodowe czy to wedlug nich plum i mi napisala ze nie ale jak potrzebuje plum to moze ebdzie mogla sprowadzic.
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 stycznia 2010 10:46
Dramka, derka kupiona w sumie tylko na stępa, więc nie. 😉
wątek zamknięty
Siwa Folblutka  nie widziałam tych derek ani brilliantów w wyprzedażowych cenach , w zwykłych są  😉
tych ochraniaczy w ogóle w polsce nie widziałam ! ale są piękne  😍

pytałyscie sie o owijki do banany , dzis przyszły do mnie bananowe fair playe od Aniapy  :kwiatek:
ale bedzie pięknie  💃
wątek zamknięty
ooo ciska czym prędzej wrzucaj zdjęcia na megi. owije pasują idealnie  😍

ja przetestuje za jakieś 2 tygodnie  🙄
wątek zamknięty
Słuchajcie jutro kładę się do szpitala, więc nie zasypujcie mnie narazie PW w sprawie sprzetu z Niemiec.
Póki co nie wiemy co uda się przywieźć.
Jak wrócę do domu i zobaczę co przyjechało to wystawię listę.

Tak więc mam nadzieję- do szybkiego usłyszenia 😉 (bo sama się doczekać nie mogę żeby chociaż pomacać 😉 )
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2010 15:01
Laguna, a co z fango? Pozbywasz się czy nie? 😎
wątek zamknięty
Ja mam takie pytanie jak dobieracie owijki do Strip Inów ? Jasne np. (zielony,różowy,fioletowe) czy ciemne np. (szare, inny szary , brąz) czy nie zależnie od tego czy jest ciemny czy jasny to zawsze ten kolor na zewnątrz albo wewnątrz ? 
Bo zastanawiam jakie bym dała jeśli udało by mi się zdobyć te pady . Nawet zrobiłam rysunek podglądowy ;p
Bo jasne ładniejsze , ciemne (lub takie brudne kolory ) łatwiej prac . W ogóle widzieliście gdzieś do dostania te owijki ? To są Irish Ebony Blueberry Graphite Umbra Rosa ?]

wątek zamknięty
Ja zawsze dobieram do dużego pola w Stripe In

Owijki różne widziałam w Gidranie- na pewno Rose i Slate i jakieś jeszcze były . Jak nie ma potrzebnego koloru to można tam zamówić  🙂
Myślę, że z owijkami nie ma problemu
wątek zamknięty
Trolinka ja kupiłam już w zestawie do blueberry owijki w tym odcieiu czyli do koloru którego jest mniej. I bardzo mi się podoba. Gdyby były szare to nie wyglądałoby to już tak ładnie 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 stycznia 2010 16:37
dziewczyny Horsecare napisalo mi ze ze wszytsich 3 rzeczy ktore zamowilam dostenesa tylko woijki jagodowe....
czyli strip ina nie ma i juz nie ebdzie bo w lutym wychodzi nowa kolekcja  🤔wirek:
ja wiedzialm ze tak bedzie.... 😕
cala nadzieja w chudejpigi 🙇
wątek zamknięty
Dziewczyny !

tak do urozmaicenia 🙂 poczytajcie o dziewczynie co sie nie zna nic na koniach i kupuje konia i super sobie z nim radzi !  😀 😀 (ogier )

Kurcze , dobrze ,ze tacy ludzie isteniaj 🙂

jak macie jakies niepotrzebne rzeczy , to jej by sie przydaly 🙂 przeczytajcie sobie caly watek na dogomani  😀

ja powysylam jej jakies preparaty , kantary itp  , aktualnie potrzebuje wedzidla 12,5

a zrszta co bede wam opowiadac , poczytajcie same 🙂

i sorra za  🚫   http://www.dogomania.pl/threads/149083-O-koniu-ktA-ry-szuka-domu/page28   link do forum , nick na re-volcie jej-Koniczynka 47
wątek zamknięty
Zairka, Tobie chociaż odpisali, a mi nic nie raczyli odpowiedziec;/
wątek zamknięty

czy widział ktoś gdzieś owijki pasujące do tego padu?  👀
wątek zamknięty
Czy to terra?
wątek zamknięty
nie, to Brandy-heban-chamois
wątek zamknięty
Z tego zestawu widziałam tylko owijki heban.
A może zapytaj w jakimś sklepie, czy nie mogą dla Ciebie ściągnać owijek Brandy
wątek zamknięty
o w lutym wychodzi nowa kolekcja 


Ha! Przypomniało mi się, że to już zaraz sezon na nowe kolekcje wiosenne się zacznie!
Ciekawe jakie kolorki ES zaproponuje
Oby przecieki co do Eskadrona jak najszybciej ;>

Tymczasem idzie do mnie Niciak kremowy i tak się zastanawiam, dlaczego nie ma Eskadronowych owijek creme do kompletu? Na sklepach nie ma... Próbował ktoś dopasować z tych co mają ten kolor??
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 stycznia 2010 18:05
Precelek, ja kupiłam do niego owijki Brandy i wygląda to całkiem zajebiście moim zdaniem 😉



Czy komuś udało się dobrać owijki do Anky Sand?
wątek zamknięty
ciska, ale pięknie! Ale.. w ogóle jak banana nie wygląda 🙂

Koniczka, ES Cream. Pasują na 95% według mnie, ale obejrzałam z 5 beżów i te jako jedyne podeszły.
wątek zamknięty
Skoo nie ma padów nawet w Niemczech w ES to wątpie żeby chdejpigi udało się je dostać. No trudno.. Może nowa kolekcja będzie jakaś boska 😀😀
wątek zamknięty
Słyszałam , że nowa kolekcja nie będzie jakaś boska te same kolory brązy czerwienie ... eh poza tym to wielka radośc miec starą szmatkę ;p Aha i ja  w przeciwieństwie do innych szukam Maxa Jagodowego Dl aa nie owijek Plum 🙂 więc jakby co to pisac ...

ok zmieniam zdanie jakby ktoś znalazł owijki plum to też piszcie 🙂
wątek zamknięty
ja szukam stripe in szmaragd... Ale jakoś nikt się nie chce go pozbyć.... Wciąż wierzę że Chudapigi coś wymyśli 😀😀
wątek zamknięty
młoda w niciaku


jaki kolor czapraka byłby dla niej pasujący ?
Na razie myślałam o beżach, albo groszku ANKY, co myślicie ?
w letnim futrze zdjęcie w linku 😉

wątek zamknięty
ale ta derka jest piękna  😍
do szmatocholików !  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.