Konkursy :P

mery, jak Ty to robisz? gdzie znajdujesz te konkursy? 

radio 😉 ale nie powiem glosno gdzie, bo konkurencja sie pojawi  😂

magda, a gdzie byłas 😀 ??
dookola kibla zwanego Ziemia  😎
ale to bylo ponad 9 lat temu wiec archaiczne czasy 😉
oo dopisuje się =D
w tamtym roku był konkurs "xx by mexx"
trzeba było wstawić zdjęcie ze swoją przyjaciółką.
Więc z kuzynką dałyśmy i przez cały tydzień było ostre głosowanie...na siebie  😁
Głowna nagroda... sesja zdjęciowa chyba w Paryżu, a dla pozostałych 20 par perfumy mexxa (nice & wild)
W dzień zakończenia konkursu miałyśmy przez długi czas miejsce pierwsze, ale że Anglia ma jedną godzinę do tyłu, to nie zorientowałyśmy się, że trzeba do 1;00 głosować... ale i tak wygrałyśmy perfumy warte ponad 100zł, ktore przyjechały prosto do domu 😀 😀
Ja właśnie wysłałam smsa na jakiś konkurs walentynkowy, chcąc wygrać 1500 zł i nie popatrzyłam, że to konkurs z 2009 roku  😎
hehehe, Szepcik jestes de best !! 🙂
Chyba trafiłam do dobrego wątku!

Monika - moja serdeczna koleżanka (i właścicielka ogona na którym jeżdżę - Jaskra) zgłosiła swojego synka Leona (8 miesięcy) do konkursu fotograficznego. To dziecko, które dostanie najwięcej głosów wygra chustę do noszenia 🙂
Wystarczy kliknąć raz dziennie 🙂 Jeśli macie czas i ochotę to pomóżcie wygrać Leosiowi chustę 🙂

oto link:

http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/89


Dziękujemy za głosy, bowiem każdy jest bardzo cenny!

Pozdrawiamy! 😉
jak bede pamietac, to bede klikac 😉
aaaaa, ale sie wkopałam...
myślałam, ze rozdają w moim ukochanym radiu, jakas plyte 😉 a sie zamyslilam i wygrałam jakich magazyn elektroniczny muzyczny... no zesz  :emot4:
aaaaa, ale sie wkopałam...
myślałam, ze rozdają w moim ukochanym radiu, jakas plyte 😉 a sie zamyslilam i wygrałam jakich magazyn elektroniczny muzyczny... no zesz  :emot4:


<3... Cóż za dyskretna aluzja do faktu, że ponownie wygrałaś ^^.

Gratuluję oczywiście  😀
ale ja go nie potrzebuje 😉
nie wiem, czy wiecie, ale w niektórych kobiecych gazetach są konkursy smsowe na kosmetyki, którymi został wykonany makijaż z okładki 😉 chciałabym wygrać, potem opchnęłabym je w komisie 😉
ale kosmetyki ? fuj 😉
drogie i markowe - sprzedam i będę mieć gotówkę 😉
no, jeśli najpierw wygram 😉
jestem miszczem 😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 stycznia 2010 15:16
mery, Co znowu wygrałaś? 😁
zaproszenie na urodziny radia 😉
nie pamietam szczegółów, ale moze kiedys powiedza w radiu, co i jak 😉 😁
Hmm...

http://www.maszer.com.pl/2009/12/konkurs-fotograficzny.html

Konkurs fotograficzny na portalu maszerskim, w którym biorę udział. Byłabym wdzięczna za głosy na zdjęcia 9-13, jeśli oczywiście wam podpasują.  😁
zaproszenie na kręgielnię dla 4 osób!  💃
Jezuuuu, Mery!

ja przez cale zycie wygralam jedno wielkie okragle NIC. No chyba ze policzymy to L3 w Kuclandii z wrzesnia 2009  😁

tyle razy startowalam w najprzerozniejszych konkursach i nawet nigdy nie dodzwonilam sie do radia zeby kogos pozdrowic :/ to sie nazywa sprawiedliwosc
heh, a na tych ost urodzinach wygrałam w pokera 😉

coz Kaprioleczka zaczelo brakowac funduszy na to i owo, to zaczełam pisać, dzwonić i wygrywać 😉 trzeba mieć trochę farta, trochę głupiego szczęścia a czasem po prostu refleks i dobre gadane 😉
wiesz, poki co brakuje wlasnie tego takiego "uderzenia szczescia", czyli farta znaczy sie 😉 po prostu jesli w sloiku jest 10 karteczek i maja z niego wylosowac 9 zwyciezcow to wiadomo z gory, czyja karteczka zostanie. jesli ja jestem w sloiku, to na pewno juz tam zostane 😉
ovca   Per aspera donikąd
30 stycznia 2010 18:43
Kiedyś, jakieś chyba 3 lata temu,z  forumową Escadą byłyśmy na targach w poznaniu, gdzie do wygrania było siodło. Losowanie...i słyszę swoje imię i nazwisko. Szau!
ale inne miasto...zwykła zbieżność.

i oczywiście wyczytanej nie było na miejscu, losowanie trwało dalej  🤬
tez takie podobne sytuacje kilka razy mialam.... ale tak to jest jak sie ma najpopularniejsze imie i nazwisko w Polsce :/
wiecie co? wlasnie sobie uswiadomilam, ze ja wygrywam tylko w tych konkursach, gdzie samemu trzeba sie zaangazowac. napisac, zadzwonic czy pomyslec. nigdy nie wygrałam w zadnym losowaniu, wiec AZ taka szczesliwa to nie jestem 😉
Mery, losowanie to byl przyklad 😉 do radia sie trzeba najpierw dodzwonic, czyli trafic na otwarta linie. czasami nie do zrobienia. Albo ja dzwonie akurat kiedy dzwonia wszyscy
ja dzwonie do takiego radia, gdzie da sie jeszcze dodzwonic bez wiekszych problemow  😡 😡
wniosek - ani RMFu ani Eski Rock nie sluchasz... 😉
haha no nie 😉
właśnie spojrzałam na rachunek za telefon - wydałam 17 zł za konkursy smsowe  😎
a wygralas cos :P?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się