Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

z moich ostatnio wypatrzonych byków króluje "z kąt" (dla mniej domyślnych - skąd)
dżizas, a tu znowu coś na kształt budowania wizerunku? karmienia ego? za pomocą ilosci posiadanych ignorów... skoro ktoś się wysilił mnie ignorować to znaczy, że coś dla niego znaczę? 😁 pffff!




mam takie same odczucia
dla mnie w ogole fakt zakładania komus ignorow jest szczeniacki
ja za wieloma osobami nie przepadam ale zeby ignorowac? nie mam 13 lat...
A ja Cię posłuchałam,odignorowałam i zaraz mi ciśnienie skoczyło. 😕
Anaa, ale może autorowi jednak chodziło o te biedne Kęty 😉  😁

W kwestii kasy.... Najbardziej wkurzające jest nieposiadanie kasy na weta, trenera, paszę, ochraniacze.... ale na czapraczki by firmy-których-czapraki-nie-kosztują-50zł, owijeczki, kantarki, nauszniczki.... ale to taki bardziej przykład "ze świata wzięty".😉

W kwestii ignorów... Ja chyba nie umiem nie-ignorować. I tak często podglądam, co też ten ignorowany spłodził. 😁
Ja też podglądałam,aż ktoś a nawet chyba Ktoś napisał,że to hipokryzja.
No to odignorowałam te,które i tak podglądałam.
Teraz znów założyłam i już za nic nie podejrzę.
👿
lostak   raagaguję tylko na Domi
04 stycznia 2010 13:45
mnie ignoruja dwie osoby i mam to w d...  🥂
nie wlaczam ignora na nikogo, bo powiem szczerze kompletnie sie nie denerwuje czytajac, nawet jak zakomplesksione trole atakuja.  jade do stajni, patrze na usmiechniete geby ludzi, jezdze sobie dzielnie koniki, szczesliwa z tego jak mi sie zycie potoczylo i mam dystans.  Miszow sie nie naprawi, po co nawet probowac im tlumaczyc, ze swiat jest troche inny.  szkoda dnia.  lepiej sie skupic na rzeczach waznych.

i zycze wam cudownego dnia.  sloneczko wyszlo w wawie :kwiatek:
mnie ignoruja dwie osoby i mam to w d...  🥂
nie wlaczam ignora na nikogo, bo powiem szczerze kompletnie sie nie denerwuje czytajac, nawet jak zakomplesksione trole atakuja.  jade do stajni, patrze na usmiechniete geby ludzi, jezdze sobie dzielnie koniki, szczesliwa z tego jak mi sie zycie potoczylo i mam dystans.  Miszow sie nie naprawi, po co nawet probowac im tlumaczyc, ze swiat jest troche inny.  szkoda dnia.  lepiej sie skupic na rzeczach waznych.


amen
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 stycznia 2010 15:10
Ja też podglądałam,aż ktoś a nawet chyba Ktoś napisał,że to hipokryzja.
No to odignorowałam te,które i tak podglądałam.
Teraz znów założyłam i już za nic nie podejrzę.
👿


dokładnie...poczułam się że wyrosłam z podglądania i to taka hipokryzja...nie wyrosłam niestety z guli,ale tu mnie nawet nie kusi podglądanie...włosy mi na głowie wystarczająco stają gdy widzę niektóre jej teksty w cytatach innych uzytkowników...tak - ignoruję guli i się tego nie wstydzę  🤣
Anaa, ale może autorowi jednak chodziło o te biedne Kęty 😉  😁

W kwestii kasy.... Najbardziej wkurzające jest nieposiadanie kasy na weta, trenera, paszę, ochraniacze.... ale na czapraczki by firmy-których-czapraki-nie-kosztują-50zł, owijeczki, kantarki, nauszniczki.... ale to taki bardziej przykład "ze świata wzięty".😉

W kwestii ignorów... Ja chyba nie umiem nie-ignorować. I tak często podglądam, co też ten ignorowany spłodził. 😁


dokładnie czapraków/padów po 2 stówy i więcej że już się w szafie nie mieszczą - ale po weta i tak nie zadzwoni - bo przecież pieniędzy brak 😵

BASZNIA   mleczna i deserowa
04 stycznia 2010 15:57
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg426911#msg426911 date=1262617832]
ignoruję guli i się tego nie wstydzę  🤣
[/quote]
no i brawo za szczerosc 🙂. ja tam jestem zdania ze ignory powinny byc jawne...moze czegos nauczyly by osobę ignorowaną? ja np wiem za co mam 1 i tego bym nie zmienila, ale reszta..tajemnica. A moze daloby mi do myslenia ?
[quote author=Sankaritarina link=topic=785.msg426793#msg426793 date=1262610844]
Anaa, ale może autorowi jednak chodziło o te biedne Kęty 😉  😁

W kwestii kasy.... Najbardziej wkurzające jest nieposiadanie kasy na weta, trenera, paszę, ochraniacze.... ale na czapraczki by firmy-których-czapraki-nie-kosztują-50zł, owijeczki, kantarki, nauszniczki.... ale to taki bardziej przykład "ze świata wzięty".😉

W kwestii ignorów... Ja chyba nie umiem nie-ignorować. I tak często podglądam, co też ten ignorowany spłodził. 😁


dokładnie czapraków/padów po 2 stówy i więcej że już się w szafie nie mieszczą - ale po weta i tak nie zadzwoni - bo przecież pieniędzy brak :zemdlal[/quote]

a ja im bardzo zazdroszczę... pojemności szaf! ja mam raptem siedem czy osiem  👀 czapraków i one mnie powoli acz wytrwale eksmitują z szafy! kurtki już wiszą w przedpokoju  👀
[quote author=_kate link=topic=785.msg426990#msg426990 date=1262622739]
[quote author=Sankaritarina link=topic=785.msg426793#msg426793 date=1262610844]
Anaa, ale może autorowi jednak chodziło o te biedne Kęty 😉  😁

W kwestii kasy.... Najbardziej wkurzające jest nieposiadanie kasy na weta, trenera, paszę, ochraniacze.... ale na czapraczki by firmy-których-czapraki-nie-kosztują-50zł, owijeczki, kantarki, nauszniczki.... ale to taki bardziej przykład "ze świata wzięty".😉

W kwestii ignorów... Ja chyba nie umiem nie-ignorować. I tak często podglądam, co też ten ignorowany spłodził. 😁


dokładnie czapraków/padów po 2 stówy i więcej że już się w szafie nie mieszczą - ale po weta i tak nie zadzwoni - bo przecież pieniędzy brak :zemdlal[/quote]

a ja im bardzo zazdroszczę... pojemności szaf! ja mam raptem siedem czy osiem  👀 czapraków i one mnie powoli acz wytrwale eksmitują z szafy! kurtki już wiszą w przedpokoju  👀
[/quote]

a ja nie zazdroszczę 😉, wolałabym mieć choćby 1 czaprak, ale zdrowego konia, niż kulejącego od x czasu ale za to co tydzień w nowszej to kolekcji y czy z 🤔
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg426911#msg426911 date=1262617832]
ignoruję guli i się tego nie wstydzę  🤣

no i brawo za szczerosc 🙂. ja tam jestem zdania ze ignory powinny byc jawne...moze czegos nauczyly by osobę ignorowaną? ja np wiem za co mam 1 i tego bym nie zmienila, ale reszta..tajemnica. A moze daloby mi do myslenia ?
[/quote]

popieram  😎
[quote author=_kate link=topic=785.msg426990#msg426990 date=1262622739]
[quote author=afhata link=topic=785.msg426953#msg426953 date=1262620442]
[quote author=Sankaritarina link=topic=785.msg426793#msg426793 date=1262610844]
Anaa, ale może autorowi jednak chodziło o te biedne Kęty 😉  😁

W kwestii kasy.... Najbardziej wkurzające jest nieposiadanie kasy na weta, trenera, paszę, ochraniacze.... ale na czapraczki by firmy-których-czapraki-nie-kosztują-50zł, owijeczki, kantarki, nauszniczki.... ale to taki bardziej przykład "ze świata wzięty".😉

W kwestii ignorów... Ja chyba nie umiem nie-ignorować. I tak często podglądam, co też ten ignorowany spłodził. 😁


dokładnie czapraków/padów po 2 stówy i więcej że już się w szafie nie mieszczą - ale po weta i tak nie zadzwoni - bo przecież pieniędzy brak :zemdlal[/quote]

a ja im bardzo zazdroszczę... pojemności szaf! ja mam raptem siedem czy osiem  👀 czapraków i one mnie powoli acz wytrwale eksmitują z szafy! kurtki już wiszą w przedpokoju  👀
[/quote]

a ja nie zazdroszczę 😉, wolałabym mieć choćby 1 czaprak, ale zdrowego konia, niż kulejącego od x czasu ale za to co tydzień w nowszej to kolekcji y czy z 🤔[/quote]

przecież ja to śmiechem żartem piszę, a Ty z takimi poważnymi sprawami.  👀

choć faktycznie lepiej mieć zdrowego konia niż szafę szmat.
busch   Mad god's blessing.
04 stycznia 2010 21:22
mam takie same odczucia
dla mnie w ogole fakt zakładania komus ignorow jest szczeniacki
ja za wieloma osobami nie przepadam ale zeby ignorowac? nie mam 13 lat...


Mnie trudno sobie wyobrazić sytuację, w której czyjeś posty mogłyby mi podnosić ciśnienie. Może niektóre są żenujące, ale żeby tak od razu się ekscytować? Są poważniejsze problemy na świecie  😀
a ja nie zazdroszczę , wolałabym mieć choćby 1 czaprak, ale zdrowego konia, niż kulejącego od x czasu ale za to co tydzień w nowszej to kolekcji y czy z

Swiete slowa.
KR mnie wkurza...z jednej strony azyl dla ludzi nie znoszących żadnej krytyki, z drugiej krynica fałszywych pochlebstw i miejsce do pisania dowolnych bzdur...jak dla mnie, fantastyczny materiał na pracę naukową dla psychologa!
wrotki,
mimo że sporo piszę w KR i jestem (prawie) psychologiem, to zgadzam się w 100% 🙂 Bez urazy, ale czasem tego się nie da czytać... Dlatego robię sobie przerwy z KR, tak jak teraz na przykład, w ogóle tam nie wchodzę.
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg426911#msg426911 date=1262617832]
Ja też podglądałam,aż ktoś a nawet chyba Ktoś napisał,że to hipokryzja.
No to odignorowałam te,które i tak podglądałam.
Teraz znów założyłam i już za nic nie podejrzę.
👿


dokładnie...poczułam się że wyrosłam z podglądania i to taka hipokryzja...nie wyrosłam niestety z guli,ale tu mnie nawet nie kusi podglądanie...włosy mi na głowie wystarczająco stają gdy widzę niektóre jej teksty w cytatach innych uzytkowników...tak - ignoruję guli i się tego nie wstydzę  🤣
[/quote]
Ja już parę stron temu napisałam, że ignoruję guli. I nie ma w tym nic szczeniackiego. Tak jak nie przeczytam Harlequina ani Coelho, tak nie przeczytam postów guli, bo jest to tak samo głupie? Więc nie rozumiem, co jest szczeniackiego w tym, że szkoda mi czasu na ogarnianie poezji wg guli? Ciśnienia mi też nie podnosi, bo za mądre, to co pisze, to nie jest. A denerwować to się mogę, jak ktoś mi rzuci argumentem, a nie pierdołą.
na wszystkich forach guli została zbanowana za takie trolowanie
tylko tu ją się toleruje
moze powinny za tym isc działania odgorne, ja po prostu nie wczytuje sie w jej poezje
A mnie wkurza,ze tak dawno mnie nie bylo,ze mam koszmarne zaleglosci w czytaniu!
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 stycznia 2010 10:15
hmm, a ja na fali tego wątku przeglądalam posty guli...przeczytalam 2 watki jej autorstwa i wątek o oldboyach-przy okazji, wkurza mnie ze juz po 30-ce zostaje sie oldboyem!!-wiem, ze to moze nie jest bardzo wiele, ale w tych 3 watkach nie zauwazylam taaaakiego problemu...trollowania tym bardziej...szczerze mowiac watki autorstwa guli byly oba " o zyciu praktycznie i teoretycznie" a w oldboyach szczerze mowiac naskoczono na nią...Pokemona rozumiem, oczywiscie nie odbieram nikomu mozliwosci decydowania czy wkurzania sie na kogo chce  😉, ale ban to chyba przesadna ingerencja w wolnosc slowa 😉.
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 10:16
BASZNIA, bo to najczesciej nie same watki zakladane przez nia sa takie ze wszystko czlowiekowi opada, tylko wypowiedzi w innych watkach... zwlaszcza z okazji dyskusji o naturalu.
hmm, a ja na fali tego wątku przeglądalam posty guli...przeczytalam 2 watki jej autorstwa i wątek o oldboyach-przy okazji, wkurza mnie ze juz po 30-ce zostaje sie oldboyem!!-wiem, ze to moze nie jest bardzo wiele, ale w tych 3 watkach nie zauwazylam taaaakiego problemu...trollowania tym bardziej...szczerze mowiac watki autorstwa guli byly oba " o zyciu praktycznie i teoretycznie" a w oldboyach szczerze mowiac naskoczono na nią...Pokemona rozumiem, oczywiscie nie odbieram nikomu mozliwosci decydowania czy wkurzania sie na kogo chce  😉, ale ban to chyba przesadna ingerencja w wolnosc slowa 😉.


dlatego wiec pomimo, ze jak piszecie Guli została na wielu forach "zabanowana" tutaj ma możność wypowiedzi, do czasu oczywiście, kiedy jej posty nie wykraczają regulaminu forum ;-)
dempsey   fiat voluntas Tua
05 stycznia 2010 10:22
ale jej posty nie łamią regulaminu (sama ją ignoruje żeby nie było😉 wiec treści owe docieraja do mnie, gdy czytam forum niezalogowana)
po prostu ma dosyć hmm specyficzny sposób przekazywania na piśmie swoich hm specyficznych poglądów na jeździectwo
ale absolutnie nie zauważyłam żeby zasługiwała na ban (?)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 stycznia 2010 11:33
krynica fałszywych pochlebstw

A na jakiej podstawie stwierdziłeś fałszywość tych pochlebstw??

Przyznaję, że słodycz w KR czasem aż mdli, ale ten wątek jest dość specyficzny, bez ukierunkowania na jakiś konkretny problem. Ot, tak żeby gdzieś sobie z ludźmi popisać o wszystkim i o niczym 😉
Ja ten wątek traktuję bardziej w kategoriach czatu i nie muszę się wkurzać, że trafiam tam na "pierdoły' 😉
Mam podobne zdanie do KR co wrotki.
Choc czasem się tam udzielam to jednak szybko z powrotem stwierdzam, że to nie ma najmniejszego sensu 😉

Generalnie fajną ma idee wątek ale jednak został opanowany przez osoby, którze w dużej mierze widzą tylko swoje posty i swoich koleżanek, które lubią. Owszem możesz się wypowiedzieć ale raczej będziesz niewidzialny, chyba, że zabłysniesz czymś extra 😉
Ja czytam KR, piszę dużo mniej niż czytam.
Ale faktem jest to że to w sumie zamknięty krąg ludzi i chyba trzeba byłoby zrobić różową kupę żeby niewtajemniczonego tam zauważono 😉
Ale akurat mnie to nie wkurza.

Wkurza mnie natomiast to że nic mnie nie wkurza na volcie 😉 Że mam za mało energii żeby się na coś wkurzać 😉
Mnie kiedyś to irytowało ale teraz już mi to wisi i rzadko tam zaglądam 🙂
no właśnie napisałam że mnie to też NIE wkurza 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się