Produkty markowe vs. "własne" marki

Hiacynta - czy możesz mi dokładnie opisać jak ten likier wygląda?? a najlepiej to jakieś zdjęcie wkleić  :kwiatek:- bo ja szukałam szukałam i nic nie znalazłam 🤔




Proszę Cię bardzo - akurat mi została jedna flaszka ze świąt  😉

Chleb z Tesco jest dobry, ten pieczony na miejscu 😉
A co do kosmetyków marek "własnych"- uwielbiam Ziaję  🤣
Lirene też, ale trochę mniej
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 stycznia 2010 07:00
Uh, a ja o dziwo na Ziaję jestem uczulona. Zawsze mnie pieką i łzawią oczy.
szepcik, ja tez jestem uzalezniona od Ziaji, w sumie chyba nie mam innych kosmetykow do twarzy i ciała
Jakiś czas temu chciałam kupić tani zwykły krem z zamiarem używania w ilościach hurtowych. Padło na Ziaję za 3 złote. Nie wiem na czym polega różnica, ale kremem Ziaji mogę smarować choćby skórę spękaną na mrozie i nic, a po wypasionych kremach (np. antyalergicznych) czasem mam ochotę zdrapać sobie skórę - tak pali.
Także polecam Ziaję 😉
Też nabyłam ostatnio krem Ziaji z zamiarem hurtowego stosowania na podrażnienia po peelingu i na duże mrozy. Padło na oliwkowy, i przede wszystkim byłam zachwycona tym, że kremy w opakowaniu jest po same brzegi   😎
A zapach kokosowej serii to chyba najpiękniejszy aromat kokosa jaki kiedykolwiek czułam  😍
przede wszystkim byłam zachwycona tym, że kremy w opakowaniu jest po same brzegi
No właśnie! Zainteresuję się kokosem skoro tak chwalisz  😜
Ja kocham Ziaję za kremy oliwkowe, taki półtłusty w wielkim słoiku to jedyny od którego mam normalną nie przesuszoną cerę, uwielbiam je!
Kokosowy krem do rąk po kilku aplikacjach zregenerował moje maksymalnie wysuszone i podrażnione robotą w zakurzonych papierach dłonie. A krem czekoladowy do twarzy ponoć ładnie przyciemnia karnację - chyba wypróbuję, jak mi się skończy oliwka, bo o dziwo na ciele mam jeszcze ślady opalenizny, ale twarz blada (bo w sumie jej nie opalam... hihi)
polecam masło do ciała bursztynowe z  ziaji 😎
Ja też jestem wielką fanką z Ziaji, w domu zawsze mam krem oliwkowy i ten z masłem kakaowym. No i mydło pod prysznic, z rodzajami po kolei jadę 🙂. Mleczka, toniki, balsamy...
a ja uzywam tego z kozim mlekiem
przez przypadek
dostałam koszmarnego uczulenia, raz na jakis czas tam mam niestety - nie widac gołym okiem ale twarz ma inna strukturę i posmarowałam się mamy kozim
uratował mnie przez kolejną serią lekow u dermatologa
teraz mam i z zieloną herbatą, sopot sun i kozie na dzien, noc, kozi pod oczy!
zele pod prysznic gęste, pachnące, skora po nich fajna, a na celulit słoj taki czarny ziaji!
Ziaji oliwka do masażu antycellulitowa - w pomarańczowym opakowaniu z pompką! - pięknie pachnie i jest odpowiednio tłusta i gęsta - nie aż tak bardzo lepka jak oliwki dziecięce itp.. 
Biedronka-grapefruity po 2,70 za kg. Cudowne,słodkie,różówe . Tylko 6 sztuk przytaskałam i żałuję,że mało.
gwash też mam  😁 i jeszcze jakiś aktywator antycellulitowy - pachnie jeszcze bardziej  😁
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 14:53
plyny do higieny intymnej ziaji tez sa w porzadku.
kokos do rak i pod prysznic - swietny zapach! tak samo jak kakaowy plyn do kapieli. czy Ziaja robi swoje szampony? dobre sa?
[quote author=afhata link=topic=12435.msg424191#msg424191 date=1262449372]
Hiacynta - czy możesz mi dokładnie opisać jak ten likier wygląda?? a najlepiej to jakieś zdjęcie wkleić  :kwiatek:- bo ja szukałam szukałam i nic nie znalazłam 🤔




Proszę Cię bardzo - akurat mi została jedna flaszka ze świąt  😉


[/quote]

dzięki 😉  :kwiatek:
ja rowniez dopisuje sie do fanki Ziaji! Płyny do intymnej, balsam na cellulit i masło kokosowe po prostu uwielbiam  🤣

edit: błąd  😉
Płyn do higieny intymnej na cellulit? Hehe
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2010 16:20
Ziaja jest cudowna. krem pod oczy z bławatkiem, płyn pod prysznic, krem na dzień ( ale tylko na mrozy) i mleczko do demakjiażu z masła kakaowego *___* nie umiem bez nich żyć =)
Ziaja robi szampony, ja jeszcze nie próbowałam.
Płyn dwufazowy do demakijażu jest pierwszym, który nie podrażnia mi oczu.
O ja używam tego żelu pod prysznic / płynu do kąpieli o zapachu kokosa <3 boski i masło kakaowe do opalania w sprayu i błyszczyk sobie kupić muszę 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2010 21:06
Trolinka, BŁYSZCZYK. Mam blubela. Pachnie tak, że po prostu odpadam. jest absolutnie, totalnie CUDOWNY.
Masło kakaowe do opalania w sprayu?  😜
Mam zwykłe mleczko. Też Ziaji  😎
Płyn do higieny intymnej na cellulit? Hehe

złapałas mnie na błedzie interpunkcyjnym  😡 🤣
Juz poprawiam
In.   tęczowy kucyk <3
05 stycznia 2010 22:56
z ziaji używałam tylko odżywki, nie szamponu, i cóż, szału nie ma, ale ja mam bardzo wymagające włosy. Krem do rąk z koziego mleka, kokos do ust, kakaowe do reszty... mrr, uwielbiam 😎
Ziaja  💘
Mleczka pod prysznic mam w obecnej chwili 3 - kokos, kozie mleko i czekolada i jeszcze długo nie zamienię ich na nic innego.
Używam naprzemiennie w zależności od nastroju  😉
Skóra po nich gładziutka jak na dupci noworodka.

Do Lidla będę musiała kiedyś podjechać - w życiu nie robiłam w nim zakupów
Ziaja - zrezygnowałam, bo produkty błyskawicznie traciły świeżość (co pewnie bardzo dobrze o nich świadczy  😀). Ciekawe - nadal mają tę cechę?
szepcik http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/cialo_1/pielegnacja/spray,prod:maslo_kakaowe_spray_1.html 🙂 a co źle napisałam w błyszczyk ?;P
Ja się tylko zdziwiłam, bo nie widziałam wcześniej tego masła w sprayu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się