Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

No przecież wiem 😉 Poprostu napisałam, że mnie też to już przestało 😉
ooo KR - jeden z moich ulubionych tematów - unikam, staram się unikać 😎
czytając KR rok temu i 2 dni temu - różnicy nie widzę - wciąż te same powtarzajace się w kółko teksty, oczywiście wyjatki się zdarzają - ale 95% to dla mnie czysty spam... jestem tylko ciekawa ile w tym wątku razy użytkownik "X" powiedział użytkownikowi "Y" że jego koniś jest słodki, cudowny etc. - chyba kiedyś w ramach badań to sprawdzę 😎
ja w KR ogladam zdjęcia


wkurza mnie to ze nie moge znaleźć w profilu czy mam jakiegos ignora...  🤣

wkurza mnie to ze mam za mało szmat dla koni, a jak juz jakąs wypatrze to jest nieaktualna albo za mało za nia moge zapłacic 😤

Guli mnie nie wkurza, w  jest zyciowa bez parcia na sukces. Obserwuje stadko swoich koni. I czasem wsiada.




Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 stycznia 2010 15:15
[quote author=Złota link=topic=785.msg428235#msg428235 date=1262704244]
wkurza mnie to ze nie moge znaleźć w profilu czy mam jakiegos ignora...  🤣
[/quote]
nie masz ani jednego 😀 jesteś po prostu za złotą kobietą, zeby Cie ignorować

na KR trzeba patrzeć z dużym przymrużeniem oka i wtedy nic nie wkurza  🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
05 stycznia 2010 15:21
a ja KR nie otworzyłam ani razu przez 🏇 jakieś 2 lata... i moze dlatego kompletnie mnie nie wkurza 😉
Generalnie fajną ma idee wątek ale jednak został opanowany przez osoby, którze w dużej mierze widzą tylko swoje posty i swoich koleżanek, które lubią. Owszem możesz się wypowiedzieć ale raczej będziesz niewidzialny, chyba, że zabłysniesz czymś extra 😉


Ale faktem jest to że to w sumie zamknięty krąg ludzi i chyba trzeba byłoby zrobić różową kupę żeby niewtajemniczonego tam zauważono 😉
Ale akurat mnie to nie wkurza.


czytając KR rok temu i 2 dni temu - różnicy nie widzę - wciąż te same powtarzajace się w kółko teksty, oczywiście wyjatki się zdarzają - ale 95% to dla mnie czysty spam... jestem tylko ciekawa ile w tym wątku razy użytkownik "X" powiedział użytkownikowi "Y" że jego koniś jest słodki, cudowny etc. - chyba kiedyś w ramach badań to sprawdzę 😎

Przepraszam dziewczyny, ale to na kilometr - pomimo waszych zapewnień - pachnie jakimiś kompleksami i kompleksikami  🤣 :kwiatek:

Ale ponieważ udzielacie się tam (może za wyjątkiem Ahafty) to wierzę wam, że to was wcale nie wkurza. 😎

na KR trzeba patrzeć z dużym przymrużeniem oka i wtedy nic nie wkurza  🙂


Amen!  🙇

Mam dokładnie takie samo zdanie i podejście 😉
Ale naprawdę mnie to nie wkurza.  😎
nie ma powodu.
Bo ja nie potrzebuje zapewnień że mam ślicznego konia i jaka jestem zajebista. Bo wiem że mam ślicznego konia i jestem zajebista 😉

A tak poważnie to ja lubię czytać ten wątek. Serio serio. Dlatego tam zaglądam i piszę od czasu do czasu. I mnie nie wkurza 😉
Toć właśnie  😎

[quote author=afhata link=topic=785.msg428209#msg428209 date=1262702621]
czytając KR rok temu i 2 dni temu - różnicy nie widzę - wciąż te same powtarzajace się w kółko teksty, oczywiście wyjatki się zdarzają - ale 95% to dla mnie czysty spam... jestem tylko ciekawa ile w tym wątku razy użytkownik "X" powiedział użytkownikowi "Y" że jego koniś jest słodki, cudowny etc. - chyba kiedyś w ramach badań to sprawdzę 😎


Przepraszam dziewczyny, ale to na kilometr - pomimo waszych zapewnień - pachnie jakimiś kompleksami i kompleksikami  🤣 :kwiatek:

Ale ponieważ udzielacie się tam (może za wyjątkiem Ahafty) to wierzę wam, że to was wcale nie wkurza. 😎

[/quote]

uwierz na słowo że kompleksów z tego tytułu nie mam😉 wystarczy że ja wiem, co wiem i co umiem 😎
tylko naprawdę zastanawia mnie ile tak można, bez przerwy w kółko, jedno i to samo... rok, dwa, 5 czy więcej?
Przecież napisałam, że Ci/Wam wierzę, więc o co chodzi?  🤣 :kwiatek:
Przecież napisałam, że Ci/Wam wierzę, więc o co chodzi?  🤣 :kwiatek:


czy czlowiek który ma trochę inne zdanie na temat KR - musi mieć od razu jakieś kompleksy? nie sądze
Po pierwsze, zdanie inne od jakiego? Mojego? A jakie jest moje zdanie na ten temat, w takim razie?...
Po drugie: skoro ja Ci wierzę że z tego tytułu kompleksów nie masz, że znasz swoją wartość i wiesz jakimi dysponujesz umiejętnościami, to po co drążysz?  🤣  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 17:05
Ja KR czytam, bardzo lubię, często zaglądam ale się nie wypowiadam, bo najzwyczajniej nie mam o czym. Będę miała to napiszę 🙂
Każdy człowiek dąży do akceptacji, dziewczyny które nie zostały w KR zauważone czują się odrzucone, nikt nie lubi miejsc gdzie jest ignorowany 😉 Ale jak widać nie trudno się tam dostać. Hypnotize całkiem nie dawno dołączyła do grona KR i jakoś nie ma problemów z odnalezieniem się - ot wystarczy chcieć i odpowiadać na pytania.

Mnie wkurza "udawanie" zmiany w koniu. Bierzemy najlepsze zdjęcie z dziś i najgorsze z możliwych z "wczoraj". Piękna zmiana,i w jeźdźcu, i w koniu. 😵
Po pierwsze, zdanie inne od jakiego? Mojego? A jakie jest moje zdanie na ten temat, w takim razie?...
Po drugie: skoro ja Ci wierzę że z tego tytułu kompleksów nie masz, że znasz swoją wartość i wiesz jakimi dysponujesz umiejętnościami, to po co drążysz?  🤣  :kwiatek:


co do tego 1 to - nie, nie miałam Ciebie na myśli a więc i Twojego zdania również

i już nie drąże 😉


O rany czemu sugerowanie komus kompleksów bo ma inne zdanie na jakiś temat jest standardem wśród internautów i nie tylko, ogółem wśród młodych dziewczyn  🙄
Przecież to już taaakie nudne, mozna wymyśleć jakis nowy tekst 😉

ps. Swoją drogą uważam ninevet, że trochę do zbyt dużej rangi podnosisz KR jako miejsca akceptacji gdzie każdy by chciał być lubiany. To tylko wątek dyskusyjny, naprawdę bez przesady, jest jeszcze życie 😉 Zresztą to co opisałam uważam, że istnieje nie tylko w KR ale generalnie w internecie - skłonnośc ludzi do rozmawiania między sobą i ignorowania mniej popularnych 🙂

pps. Owszem może kiedyś drażniło to, że nikt nie zauważa zdjęć czy postów ale wynikało to raczej z bycia nowym w temacie i forum i zwykłej chęci porozmawiania z kimś 🙂 No ale z czasem wyrasta się z takich pierdół jak życie wirtualne i piszczenie z zachwytu przy każdym zdjęciu  😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 stycznia 2010 19:27
O rany czemu sugerowanie komus kompleksów bo ma inne zdanie na jakiś temat jest standardem wśród internautów i nie tylko, ogółem wśród młodych dziewczyn  🙄

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałam.
Osobiście bardzo nie lubię, kiedy zarzuca mi się kompleksy/ zazdrość, kiedy kogoś skrytykuję... To kwestia innego zdania czy spojrzenia na pewne sprawy, a nie niedowartościowania 🙄
Piszę tak ogólnie, nie w związku z KR.
Widziałam taką tendencję już w kilku wątkach.
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 19:32
Daniela -
Masz racje wątek jak każdy inny ale to Wy doszukujecie się w nim klik, zamkniętego kręgu sympatii. Nie ja. Nad tym się zastanów  😉
To Wam przeszkadza piszczenie i zachwyty każdym zdjęciem.  😉


Muffinka - Ale naprawdę mnie to nie wkurza.  😎
nie ma powodu.
Bo ja nie potrzebuje zapewnień że mam ślicznego konia i jaka jestem zajebista. Bo wiem że mam ślicznego konia i jestem zajebista 😉

A tak poważnie to ja lubię czytać ten wątek. Serio serio. Dlatego tam zaglądam i piszę od czasu do czasu. I mnie nie wkurza 😉


Nikt nie potrzebuje, każdy wie ale zawsze miło to usłyszeć/przeczytać od kogoś obcego .  😉
Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 19:33
Ja KR uwielbiam- zawsze chciałam być w jakiejś sekcie 😁
A ja KyRy lubię pomimo, że często nikt nie komentuje mojej wypowiedzi albo tylko jedna osoba. I mnie to nie wkurza ani nie jest mi przykro. Dlaczego? Bo dla mnie to taki "mini pamiętniczek".
Gdzie jak nie w KR mam napisać, że "Bunia dziś chodziła dobrze w prawo"? Do wątku Ujeżdżenie mam się pchać? 😂
Mnie to cieszy, że mam co od siebie dodać, nawet jeśli jestem jedyną osobą, która to przeczyta 😎

I jak dla mnie KR może być mdły. Nawet powinien. Taki wieczny "dzień życzliwości" 🙂 Nie mówcie, że Wam nie miło, jak ktoś Wam napisze: "super wyglądacie, fajnie się zgraliście, jaki śliczny koniczek 😜" Oczywiście, że trzeba to traktować z przymrużeniem oka, ale cóż w tym złego?
Mnie wkurza, jak ktoś nie czyta całego posta, tylko pierwsze zdania, i na tej podstawie zakłada, że wie, co zostało napisane dalej. Po czym pisze posta, w którym często powtarza to samo, co jest napisane wyżej  😎
ninevet - z czystej ciekawości czemu uparcie ciągle piszesz mój stary nick? 😉
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 20:29
z przyzwyczajenia  :kwiatek:
przepraszam, już zmieniam  😉
Hehe nie no spoko poprostu byłam zwyczajnie ciekawa i zaczełam się zastanawiać, że może fajniejszy był  😁

ps. Faktycznie to my się wątku troche czepiamy ale..z drugiej strony taka idea tegoż (?) watku  😁 Ale juz nie marudze bo to w sumie głupoty 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 20:36
Nicku nie zmieniaj. Już jest Luka, *lukasowa* jeszcze Lukasowej bez gwiazdek brakuje by się bez przerwy mylić  😉
Sorki że nie na temat, ale fakt - jak pierwszy raz katem oka spojrzałam na *lukasową* to myślałam że to Ty Daniela. tylko jakoś wypowiedzi mi do Ciebie nie pasowały.
Nie no żart nie zmienie  😎
A co do *lukasowej* to odrazu jak sie pojawiła na volcie napisałam jej PW żeby wstawiła sobie jakis avatar czy coś bo długo ja istniałam pod takim nickiem na forum 😉
No ale z czasem wyrasta się z takich pierdół jak życie wirtualne i piszczenie z zachwytu przy każdym zdjęciu  😎


Zatem cieszę się i zazdroszczę, że z tego wyrosłaś. Z tego całego wirtualnego życia...  😎 :kwiatek:

Averis od niedawna jesteś również w sekcie "Sławni synowie Nenena" i jak się z tym czujesz?  😎

Ninevet w rzeczy samej, zgadzam się z Tobą  😉

Mnie ta sytuacja szczerze i do cna rozbawiła, dlatego postanowiłam się odezwać. Bo o ile Wrotkiego rozumiem (KR nie jest jak Euro, nie każdy musi go lubić, tymbardziej jego kursu rozumieć) to nagle za Wrotkim ozwały się głosy: tak, jest mdły, tak wypisywane są tam głupoty, tak ignorują tam mniej popularnych, nie zauważają zdjęć, to czat, to SPAM itp i to głosy które na co dzień...wypowiadają się w KR'ze  🤣

KR'owi II (bo wcześniej był na Volcie KR, KR II i KR III, potem re-voltopirowy KR) stuka kolejne 330str a tu się okazuje że w zasadzie, to jego bywalcy go nie lubią? Nie cenią? Śmieszy mnie to, bo i tak Ci narzekający i tak się będą dalej tam udzielać.  🙄 🤣

Jestem o tym przekonana  🤣

kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:13
amnestria, czy ta jedna osoba to JA?? xD
mnie KR nie wkurza. traktuje go podobnie jak Amnestria. zwlaszcza ze odkad mam Gilsona pokazuje go wlasnie tam i te KRowe ciotki wychwytuja nieraz rzeczy ktorych ja - przebywajac z nim, widzac na codzien - nie widze. taki pamietniczek, polaczony z babskimi plotami, cos jak watek o problemach sercowych na towarzyskim.
aha tylko wkurza mnie ze jest taki dlugi i jak wyjade na weekend to zeby nadrobic zaleglosci musze sie potem cofac o 8 stron!

wkurza mnie za to, a raczej razi to, co przeczytalam ostatnio w ktoryms ze szmaciarskich watkow. ze szmatoholicy zasypuja Bogu ducha winnych uzytkownikow pw, pytajac o sprzedaz sprzetu, ktorego tamci nigdzie na sprzedaz nie wystawiali... i z tego co wyczytalam to nie odosobniony przypadek... dla niektorych szmatoholizm przestal byc przyjemnym hobby, to juz staje sie... no, ogranicze sie do slowa DZIWNE.

edit: musialam wstawic spacje bo przestalbyc to nie slowo :P
Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 21:13
Sierra Wspaniale Siostro w Wierze- nigdy nie czułam się lepiej  :jogin:  😁
Oj nie pierwszy raz przewija się ten temat 😉 Więc niestety ale to nie dzięki Wrotkiemu 🙁 Juz duzo wcześniej pojawiały się głosy o kółkach wzajemnej adoracji, ignorowaniu innych użytkowników i pianiu nad własnymi zdjęciami, rzadna nowość - ot stare kluchy znowu odgrzane jak większość "skarg" w tym wątku  😎

ps. tak jak z wirtualnych zachwytów jak i ze szmatoholizmu się wyleczyłam i niezwykle mi z tym dobrze  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się