Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:15
Daniela, znaczy pamietne KWA? smieszny byl ten watek :P
Tak  😁
Bo na volcie w ogóle jest smiesznie, dlatego lubie tu przebywać mimo wszystko  😁
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 21:17
wkurza mnie za to, a raczej razi to, co przeczytalam ostatnio w ktoryms ze szmaciarskich watkow. ze szmatoholicy zasypuja Bogu ducha winnych uzytkownikow pw, pytajac o sprzedaz sprzetu, ktorego tamci nigdzie na sprzedaz nie wystawiali... i z tego co wyczytalam to nie odosobniony przypadek... dla niektorych szmatoholizm przestal byc przyjemnym hobby, to juz staje sie... no, ogranicze sie do slowa DZIWNE.


Mnie to spotkało dzisiaj, niecałą godzinkę temu.

Trochę rozumiem, bo mój ukochany i wymarzony czaprak jest niedostępny, i wiele razy miałam ochotę napisać do kogoś z żebraczą prośbą o odsprzedanie ale jakoś nigdy nie napisałam, bo wydało mi się to właśnie dziwne. Dobre słowo 🙂

Sierra - bardzo mnie to cieszy, że się zgadzamy 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 stycznia 2010 21:19
Sierra
To ja napisałam, że KR jest jak czat, ale nie miałam na myśli nic negatywnego, po prostu dyskutujemy tam na bieżąco ot, taki charakter wątku.
Mnie to ani trochę nie przeszkadza, w ogóle idea KR'u mi nie wadzi, a nie wypowiadam się w nim tak często jak bym chciała, ponieważ zwyczajnie nie mam o czym pisać. Gdybym miała własnego konia, na pewno bym się udzielała, ale chwilowo pozostaje mi tylko podziwiać pojawiające się tam zwierzaki 😉

Co do tego, że narzekają użytkownicy przebywający tam na co dzień masz rację, ale z drugiej strony któż lepiej zna specyfikę i strukturę tego wątku, jeśli nie stali bywalcy? 😎

Dalej nurtuje mnie kwestia tych kompleksów...
Averis zatem bądź pozdrowiona, Siostrro, w imię KWA i nie KWA!  :jogin: 😁

KWA mnie cieszy niezmiennie! Myślę, że trzeba za to Bischy L specjalnie podziękować  😁

Daniela wiem, że to odgrzewane kluchy, niemniej jakoś mnie to tym razem szczerze rozbawiło  🤣

Kujka, Amnestria Mam zdanie podobne do was, ale całkowicie się zgadzam z Edytką. Trzeba mieć dystans i tyle!

Parafrazując: "tylko spokój może nas uratować" :jogin: 😁
I dobrze w końcu od tego jest volta i obijanie sie na niej wieczorem - żeby było wesoło  😁
Pomijając of cours poważne tematy bo i takie sie zdarzają.
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:22
Sierra, dystans to trzeba miec w zyciu do wszystkiego, i do KR i do calej RV rowniez. to dla mnie oczywista oczywistosc  😎

i nie zapominaj o najnowszym wynalazku - KWI!! 💃 💃 💃
Za KWI też musimy podziekować!!!  💃

Tylko komu... 👀

Kiedyś było KAV, teraz mamy KWA i KWI...świat idzie naprzód...  😎
Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 21:30
KWI pro KWA  😎 Może być jeszcze KWO - Kącik Wzmożonego Oburzenia
Averis w takim razie nasze forum jest zdecydowanie wielokątem...

Wkurza mnie ten głupi licznik! Po co to jest? 👿
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:33
Sierra, o wiesz?!  🤬 to JA wymyslilam KWI!!
strzelam focha i to maksymalnego, nawet jesli zauwazasz i czytasz moje posty!

Ramires on ma wywolywac wyrzuty sumienia...  😀iabeł:


edit: KWO? ale jakie zwierze wydaje taki odglos paszcza?
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2010 21:33
KWE - Kącik Wielkiej Elegancji
KWU - Kącik Wzajemnego Uwodzenia
KWP - Kącik Wiecznych Pochlebstw 😀
KWF - Kącik Wielkiego/Wiecznego Focha
(esp 4 Kujkerson na zgodę  :kwiatek: 🙇 :kwiatek🙂
Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 21:39
kujka Jak to jakie? KWOka  😁
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 21:41
no dobrze, przyjmuje kwiata, moze nawet Cie nie zignoruje... moze nawet bede czytac Twoje posty...

KWAK - Kacik Wielce Anonimowych Krytykantow (ktory watek moglby miec taki skrot? :>😉

Averis no tak, kwoka! jak ja ze swoim nickiem moglam o tym zapomniec  🤬


dobra uciekam bo zaraz ktorys mod sie wkurzy i zacznie robic KWACz (Konkretnie Wielkie Aktywne Czyszczenie)

Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 21:49
kujka No właśnie nie wiem  😁

Albo KRA Kącik Rekreanta Ambitnego  😎

Ale my wcale nie offtopujemy. Założę się, że kogoś wkurza tworzenie nowych skrótów  😁


KWI KRA KWO droga Averis! Zgadzam się (z tym wkurzaniem, ofkors)  😁
busch   Mad god's blessing.
05 stycznia 2010 23:00
Ja się zapiszę do Kącika Wiecznego Focha.
To powinno być w Regulaminie zapisanie, że KAŻDE zdjęcie Busch powinno być zalane lukrem i posypane wiórkami kokosowymi. Każde! Proponuję tygodniowego bana dla wszystkich, którzy w KR wypowiedzą się pod wstawionymi przeze mnie zdjęciami nie komentując ich.
Jesli ban nie poskutkuje, to odwiedzę każdego z was w domu i przegryzę kabelek od internetu. Ktoś korzysta z laptopa? Mobilne karty też jestem w stanie ekologicznie utylizować, tylko nie pytajcie o szczegóły!  :emota2006097:
Nauczycie się wreszcie szacunku  👿
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 stycznia 2010 23:07
busch
Uwielbiam Cię!! 😁

kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:11
busch, ja mam laptoka i radiowy net zygu zygu zygu!
busch   Mad god's blessing.
05 stycznia 2010 23:14
kujka- jak ja się dobiorę do tego Twojego radia, to tylko Radio Maryja i sprawozdania z pracy sejmu będziesz odbierać  🤬
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:16
a juz sie balam ze zostane odcieta od Jednego Slusznego Radia.. ufff
busch   Mad god's blessing.
05 stycznia 2010 23:23
Nie wspominałam, że Rydzyka zastąpię własną skromną osobą (w skrócie WSO)?
Potem włączę Ci swoje przemówienie. Bardzo długie i kwieciste. Nie, nie musisz mi dziękować - zawsze mnie tak przyjemnie ściska w trzecim cycu, kiedy ratuję czyjąś duszę przed wiecznym potępieniem.


Averis   Czarny charakter
05 stycznia 2010 23:28
Mnie wkurza, że jak założę wątek o moim superkoniu, to zostanie on z miejsca skasowany  😁
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:29
ale piosenke tygodnia mi zostawisz prawda??  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
05 stycznia 2010 23:30
A jest tam coś o Mnie jako o Najwybitniejszym Człowieku, Jakiego Kiedykolwiek Nosiła Ziemia?
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:32
no wiesz? jak mozesz nie wiedziec... przeciez to refren ostatniego hitu...  😎
busch   Mad god's blessing.
05 stycznia 2010 23:36
No dobra, możesz ją sobie nucić. Tylko graj przy tym na okarynie, ja tak uwielbiam dźwięk okarynu o poranku!  😜

Dobra, a teraz poważnie. Macie czas do dzisiaj do godziny 18😲0 by dopisać do regulaminu dodatkowy punkt o moich zdjęciach. Jeśli go nie będzie, to zhakuję cały internet (tak, nawet wirtualną polskę i wasi informatycy nawet nie będą mieli gdzie sprawdzić, czy wasz internet działa). I przestanie byc wam tak bardzo wesoło 
Czas leci  :nunchaku:
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:38
dobrze ze ja juz raz PRZECZYTALAM CALY INTERNET wiec mozesz sobie kasowac.
p.s. czy zamiast okaryny moze byc krar?
Oj laski, popłakałam się ze śmiechu 🙂

Ktoś tu na początku napisał, że tyyle lat i ten sam lukier- ja się z nikim nie kłócę tylko dlatego, bo już tyle lat się znamy i trzeba by 😉
Pomijając lubię/nie lubię kilka razy w KR też było niemiło i wtedy dla odmiany podnosiły się głosy, że tu ma tak nie być 🙂

Ja KR lubię, czytam co u ludzi i koni, których lubię i cenię, jeśli kogoś nie lubię to wolę pominąć niż się ładować ze swoimi niechęciami. Bo ja chcę tam się odstresować i ucieszyć, że jest dobrze. Lubię ten wątek za to jaki jest, i że trwa już kilka lat, ekipa się zmieniła prawie cała, ale sens dalej ten sam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się