Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

No i bingo! Też go lubię i piszę o tym od samego początku 😉 Taki to właśnie wątek jest i jakby nagle się zmienił to by było....nudno i mdło, że go nie ma 😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 stycznia 2010 09:22
a ja tak właśnie sobie usiadłam, pomyślałam i stwierdzam: lubię wszelkie kółka wzajemnej adoracji i nie wyobrażam sobie, żeby volta takowych nie miała  😎
weźmy na przykład nasze Koronne KWA: dziewczyny się znają, lubią, mają podobne plany. i co? miałyby na forum udawać, że się nie znają? albo na wszelki wypadek dodać się do ignorowanych, żeby broń boże nie skomentować zdjecia wstawionego przez koleżnkę? no to dopiero by było wariactwo  😜

a wszelkie kółka przyciągnęły mnie do tego forum (ex equo z poziomem wypowiedzi i merytorycznością). zobaczyłam, że świat voltowiczów nie kończy się na forum, że poznają się w rzeczywistości, chodzą na kawkę, do kina, odpowiedzają się nawzajem w stajniach. strasznie lubiłam wątek ze zdjęciami ze wspólnych spotkań, bo to było coś niesamowitego, że dwie osoby, które poznały się na forum potrafiły przejechać kawał drogi żeby sobie pogadać na zywo. dla mnie: coś pięknego!
przy okazji obaliłam teorię mojej koleżanki, że tylko oszołomy chodzą na spotkania z osobami poznanymi w necie  😁

aha, i mówi to osoba, która nie należy od żadnego KWA  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 stycznia 2010 09:36

przy okazji obaliłam teorię mojej koleżanki, że tylko oszołomy chodzą na spotkania z osobami poznanymi w necie  😁

aha, i mówi to osoba, która nie należy od żadnego KWA  😂

abstrahując od tytułu wątku - niektóre oszołomy nawet biora śluby i mają dzieci  🤣

a ty oczywiście nalezysz do KWA - zakupoholicznego i emerytowanych koni!


SamSamie - witamy...co znów Cię przygoniło w nasze skromne progi  😎 żadnych grubszych awantur w pomorskim światku przeciez nie było  👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 stycznia 2010 09:46
abstrahując od tytułu wątku - niektóre oszołomy nawet biora śluby i mają dzieci
to już jest najwyższy stopień wtajemnicza KWA. i chyba jako jedyna go osiągnęłaś  😎

do AZ już prawie nie zaglądam (co nie znaczy, że się wyleczyłam :hihi🙂, więc się nie liczy. kącik seniora to osobne KWA? ale faux pas  😡
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 stycznia 2010 09:53
Kącik seniora to najbardziej wytrwały KWA...bo który koń da radę tyle wytrzymać z voltowiczem,żeby dobić do emerytalnego wieku? 🤣
Mnie wkurza ,że większości skrótów podanych przez Was nie rozumiem.
Co to jest KR? 😤
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 stycznia 2010 09:54
KR= Kacik Rekreanta droga Taniu! :kwiatek:
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg429332#msg429332 date=1262771698]
KR= Kacik Rekreanta droga Taniu! :kwiatek:
[/quote]
A! Dzięki.Ten wielki wątek? To ja tam nie bywam.
Ktoska -Tobie rowniez szczesliwego,nowego...zakupy widzialem udane?pracowalem dzielnie,niedawno wrocilem i znow chetnie z wami popisze :-)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 stycznia 2010 10:03
Tak Taniu ten wielki na końskich 😉

edit: Samsamie,ledwo sie pojawiasz i znów  🚫 witamy w takim razie  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 10:34
A mnie wkurza że nie mogę,liczyć na niczyją pomoc!
Na volcie,ludzie są wredni Bóg wie czemu,jeszcze się wtrącają w życie prywatne!! 😫
Edytka, te spotkanie poza forum są rewelacyjne, ja do tej pory je absolutnie uwielbiam, także oczywiście jeździć do nowych osób, nowych stajni... Dużo ludzi dzięki temu poznałam 🙂 Pamiętam jak np 2,5 roku temu Polonez przyjechała do nas z Gliwic w odwiedziny, bo była w Warszawie i chciała zajrzeć 🙂

A mnie wkurza że nie mogę,liczyć na niczyją pomoc!
Na volcie,ludzie są wredni Bóg wie czemu,jeszcze się wtrącają w życie prywatne!! 😫



Ale, że o co Ci chodzi?
Gdzie prosiłaś o pomoc?

EDIT: zmiana cytatu
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 12:10
Busch 👍 😂 Popłakałam sie ze śmeichu 😁

A mnie wkurzają rzewne historyjki o cierpiących koniach, brak rzetelnych info na temat akcji i pokręconych ludzi, którzy niby są dorośli, a w tych akcjach zachowują się jak dzieci.
In.   tęczowy kucyk <3
06 stycznia 2010 12:13
Mnie wkurza, że ktoś cytuje wypowiedzi osoby przeze mnie jako jedynej póki co ignorowanej (guli jakoś nie widuję od dłuższego czasu więc się nie liczy : P) więc i tak muszę to czytać...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 12:48
Na kąciku żółtodziobów i młodych koni!
Pisałam że się nie znam,a wykupiłam ogierka młodego z rzeżni i nie wiem paru rzeczy.A oni nie rozumieli tego co piszę i mało tego,napisali do fundacji od której wykupiłam konia (jest mój) nie adoptowany,ze się żle nim zajmuje!Bo powiedziałam że nie wiem czy go kastrować,chciałąm mieć ponim małego,a oni na mnie naskoczyli i pisali do fundacji że ja chce używać go w celach zarobkowych,rozpłodu!Koń jest mój więc mogę robić co chce,oczywiście nie po to brałam konia.!!
Chciałąm się popytać co i jak a oni nie dość że nie zrozumieli,to napisali do fundacji że krzywdze konia!!!
I jeszcze byłam moderowana bo wszyscy,uważają że mają racje ale co tam! 🏇
adrianna32, bo nie po to fundacja skupuje konie, żebyś ty kolejne nijakie koniki płodziła- teraz mówisz, że dla Ciebie a jak się urodzi stwierdzisz może, że kasy brak i konia sprzedasz- mało takich na rynku?
To nie voltowicze są źli i ciebie nie rozumieją, tylko ty nie starasz się zrozumieć co się do Ciebie mówi.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 13:02
Koń nie był własnością fundacji tylko u nich stacjonował,gdy by był fundacji był by do adopcji a nie do wykupienia!!!
Ale mimo to umowe kupna sprzedaży mam z fundacją,koń nie jest nijaki byłam w PZHK stwierdzili że ma bdb rodowód!
Ale nie o to mi tutaj chodzi ja nie robiłąm koniowi krywdy,szukałam pomocy a to nie powód żeby mnie uwłaczać za coś co forumowiczom się nie podoba w fundacji!
To nie było pytanie na temat!!! 🏇
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2010 13:05
.A oni nie rozumieli tego co piszę


dziewczyno bo tego sie NIE DALO zrozumiec, pisanie bez ladu i skladu, znakow interpunkcyjnych ZADNYCH przez ladnych pare linijek - tam nie wiadomo bylo o co chodzi :/
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 13:19
Ok ale to tym bardziej,nie jest powód żeby tak kogoś traktować!
Tym bardziej nie rozumiejąc!!!!!NO nie??? 🤔
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 13:23
Dlatego to wkurza. To jest ignorancja, nie wiesz oo tym? Zresztą człek kulturalny zawsze poprawi jakiekolwiek literówek czy znaki interpunkcyjne. O ile ma polskie znaki w swojej klawiaturze.

I nie unoś się. Unoszenie nie wpływa dobrze na ocenę wśród forumowiczów. 😉
Tak między innymi do adrianny,ale nie tylko. Forma też jest ważna. Nie tylko treść.
Mnie wkurza,jak czytam,że się czepiam ortografii.
Ja się naprawdę czepiam tak co setny byk. A czepiłam się ostatnio osoby,która się kreowała prawie na Orianę Falacci - czyli dziennikarkę. I czepnięcia się nie cofam. 🤔
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 15:40
Dobrze ja to wszystko jestem w stanie zrozumieć!
Ale można upomnieć wiem e takich upomnień było pare,tylko że jak można coś takiego respektować jeśli wszyscy od razu krytykują,zachowują się jak by urodzili się z wiedzą o koniach!Skoro piszę z prośbą o pomoc to chyba logiczne że koniowi nie dzieje się krzywda!Ale pisanie do fundacji nie mając dostatecznej wiedzy,na temat mojej umowy z fundacją mało tego,nie pisząc meila!Tylko bez mojej wiedzy pisząc na forum fundacji z moimi danymi i zdjęciami,bez mojej zgody jest trochę chore,zgadza się??Tak samo nazywanie mnie trollem,albo siostrą Joli Rutowicz jest poniżej poziomu!!
A teraz możecie mnie zlinczować!Tyle że ja nie widzę tu żadnego zwiąku z pomocą!!!!! 🤔
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2010 15:49
nie wiem kto napisal do fundacji, pierwszy raz czytam o tym w tym watku wiec do tego sie nie odniose.

ale to ze osoba ktora nie ma ZIELONEGO POJECIA o koniach i pracy z nimi (co widac po postach), a zwlaszcza o mlodziakach, funduje sobie mlodego konia i przez internet probuje sie czegos nauczyc - jak dla mnie - zenua na calego. oddaj go na laki niech dorasta, potem daj go komus do ulozenia a w miedzy czasie naucz sie zajmowac konmi, naucz sie jezdzic, bo z tego co zademonstrowalas na forum na konia nie jestes gotowa, a zwlaszcza na mlodego ogiera. sorry ale nikt Ci na tym forum slodzil nie bedzie, nie ma takiego powodu, wrecz przeciwnie - zwlaszcza jak taka postawe prezentujesz.

A teraz możecie mnie zlinczować!Tyle że ja nie widzę tu żadnego zwiąku z pomocą!!!!! 🤔



Hmmm, ale ja widzę.
Pomogli Ci przecież. Próbowali tłumaczyć. Jeśli ogier ma kryć to musi mieć licencję i tłumaczyli Ci również, że nie dostaje się jej ot tak bo chcesz.
Moderowana byłaś bo zaczęłaś ludzi obrażać.
Dlatego pytam gdzie o pomoc prosiłaś bo w tych dwóch wątkach widziałam, że uparcie ludzie się starali. Zrozum, że kryć ogierem bez licencji nie wolno! Sam papier też Ci jej nie zagwarantuje.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 15:57
Po pierwsze jedzić umiem!!!!Jeżdze kilka lat ale jeżdzić a obchodzić sie z młodym własnym koniem to co innego!
Pisałam kilkakrotnie,że chciałam małego dla siebie a nie dla kogoś,ale ktoś mi uświadomił że lepiej go wykastrować ok!
POza tym no to jak nie zapytałam nie poprosiłam tylko na początku postu zaczęłąm obrażać?Nie ma dymu bez ognia prawda???  🤔
adrianna32, muisz używać tylu wykrzykników? teraz nikt na Ciebie nie naskakuje, za to ty na nas owszem.
adrianna32 - spokojnie.

Nikt nie mówi, że nie umiesz jeździć. Dla siebie czy nie ogier musi mieć licencję. I tyle.
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2010 16:01
jakos inni uzytkownicy nigdy nie obrazaja nikogo, nawet jesli zazarcie dyskutuja z innymi, nawet takimi, ktorzy ich skrytykowali. mozna? mozna. Ty musialas uzyc wyzwisk - nie dziw sie ze Cie nie traktuje tu nikt powaznie.

p.s. gratuluje dobrej samooceny. 12 lat jezdze konno i nie odwazylabym sie powiedziec ze umiem jezdzic. mam nadzieje ze czegos nas nauczysz tutaj, skoro Ty umiesz. watki o interpretacji na przyklad - stoja przed Toba otworem.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 16:06
Heh  😲 raczej nie diękuję wsystkim za miłą dyskusje.Nie odpisujcie już na moje posty bo mnie już tu nie będzie dziękuje! I powodznia 🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się