Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 16:30
miła, Pisałaś, ze nie namówi cię nikt na wykastrowanie 'konisia'. Jednak zmieniłaś zdanie. Ale czemu było od razu się oburzać na DOBRE rady bardziej doświadczonych jeździecko ludzi, którzy naprawdę potrafią pomóc :kwiatek: i doradzić.

Tylko ważna jest kultura osobista i forma w jakiej się wyrażacie. Juz po raz enty pisze, ze volta to specyficzne forum i trzeba ostrożnie na początku obchodzić się z voltopirkami 😉

I błagam, ja to piszę spokojnie, wiec Ty też bądź spokojna. Bo focha strzeliłaś na miarę nastki, która nie dostała tego czego chciała. Mamy paść na kolana i słitaśne komentarze tworzyć? No ludzi, litości! 😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 16:44
Ja prosząc o pomoc byłam spokojna,potrafie wszystko zrozumiec ale spokojnie czemu Ciebie rozumiem???
miła, czy adrianna32 ❓ ❓ ❓

Ja prosząc o pomoc byłam spokojna,potrafie wszystko zrozumiec ale spokojnie czemu Ciebie rozumiem???

Nic z tego zdania nie zrozumiałam.
Wkurza mnie to. Kobieto pisz po polsku.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2010 16:47
Oj, oj, oj, czyżby ktoś miał dwa konta?  😂 Czy zmienia co sekundę nazwę użytkownika?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 16:48
Ja prosząc o pomoc byłam spokojna,potrafie wszystko zrozumiec ale spokojnie czemu Ciebie rozumiem???

Mozesz jaśniej? 😁



Wyedytowałam cytat usuwając "nicość", bo rozciągała stronę 😉
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2010 16:48
Strzyga, raczej zmienia bo post milej stal sie na powrot postem adrianny... wolac modow?
Wołać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2010 16:49
kujka, w regulaminie za upierdliwą zmianę nazwy użytkownika chyba nie ma żadnej kary. Ale można podesłać, co szkodzi.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 16:50
Strzyga, A za posiadanie dwóch kont chyba jest 😉
I tutaj wszystko na to wskazuje, ze to są dwa konta 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2010 16:52
Notarialna, to jest jedno konto, tylko zmieniane nazwy użytkownika. Powinno się tego zabronić xPP
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2010 16:52
Notarialna, nie wskazuje - popatrz na ostatni post na poprzedniej stronie - napisala go adrianna32 - zmienil sie nick.
zglosilam do moderacji, niech maja na oku.
Dziewczyna używa wykrzykników podczas rozmowy. Czyli krzyczy, tak? "Shift+1" zna. Natomiast przecinków, kropek, polskich liter itd. to już nie za bardzo.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 stycznia 2010 17:03
Matko jak ja mam się z kimś porozumieć skoro pisałam kilka postów wyżej że likwiduje konto ale udało mi się tylko zmienić nawe teraz doszłąm do tego że musze pisac do administratora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I to jest wyrozumiałość i umiejętnośc czytania z waszej strony??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🚫
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2010 17:05
adrianna32, co mnie obchodzi Twoja likwidacja konta? Ale wiesz, co? jak napiszesz przy jednym zdaniu 10194014809803 wykrzykników i 7131874617846418476 znaków zapytania, to wtedy ludzie na pewno Cię zrozumieją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2010 17:07
Dobra, to powyżej zostawię bez komentarza. I ty chcesz by ludzie brali Cię na poważnie dziewczyno?

PS. Polecam lekturę netykiety. Szczególnie o kulturze na forum.
http://netykieta.prv.pl/

Strzyga, proszę Cię 😉 Nie zniżaj się do jej poziomu 😉
A mnie wkurza... nie, wkurza, to nie jest najlepsze określenie, ale nieco irytuje, kiedy dorosły człowiek uparcie coś zdrabnia, bez potrzeby. Nawet nie zdrabnia, a wręcz wyraża się taką dziecięcą nowomową.
ushia   It's a kind o'magic
06 stycznia 2010 17:52
hihi, przypomniałas mi jedną taką pannę, w Twoim wieku laska, wpada do stajni i ćwierka do konia jak stara ciotka do niemowlaka  😂
Heh... 😀
Już przyzwyczaiłam się do tego, że "stare baby" mówią czasem "koniś" - nie pojmuję tego, ale niech tam... (pomijam sytuacje, kiedy wychodzi to z kontekstu, czy zdarza się od czasu do czasu) Ale mówiąc wprost jak widzę "troszku", to mi za przeproszeniem ręce i cycki opadają.
hihi, przypomniałas mi jedną taką pannę, w Twoim wieku laska, wpada do stajni i ćwierka do konia jak stara ciotka do niemowlaka  😂

a mnie wkurza,że to wkurza 🙂 ja jestem i zawsze będę ciotunią względem każdego ukochanego zwierzaka i niech inni sobie mówią co chcą  😍  😉
Uzupełniając - nie "po troszku", ale np. "chyba troszku się".
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 stycznia 2010 18:23
Chyba że to taka nalecialosc, regionalizm?? Troszku zamiast troszkę- co chyba nie jest niemowlaczą nowomową tylko ma oznaczac mniej niz trochę? Oczywiscie nie wiem, jaki kontekst u Ciebie wchodzi w grę, ale bardzo mi sie to kojarzy z moim wujem lwowskiego pochodzenia.
Jeśli to jest regionalizm, to oczywiście rozumiem i się wycofuję. Mój iryt wynika raczej z nieznajomości tej formy z tej strony. Słyszę ją za to często w swoich okolicach, u nastolatek wieku gimnazjalnego najwyżej, często używane jest to przez nie w internecie (ale i w zwyczajnej mowie) i nie jest to u nas regionalizmem.
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 stycznia 2010 18:30
Gimnazjalistow -fakt- trudno podejrzewac o nalecialosci ze Lwowa 😉. A moja babcia mawiala czesto " musi" ale w takim wydaniu: chyba bedzie padac-musi taaaak...( chyba tak)
                         bedzie trzeba dolozyc slomy-musi taaak ( no raczej tak)-przejelam i doprowadzam do furii rodzinę 😉
                           
http://pl.wiktionary.org/wiki/Indeks:Polski_-_Regionalizmy_krakowskie

Dworcika, zajrzyj i spójrz pod literkę "t"  😉
no to moje dziwaczne zdrobnienia i skróty mogę podeprzeć argumentem nie do przebicia - tak jest na wikipedii  😀iabeł:
jam krakowianka czystej krwi  💃
Averis   Czarny charakter
06 stycznia 2010 19:35
honeyStosowanie regionalizmów w polszczyźnie ogólnej jest błędem- ale tego mówić przecież nie trzeba  😁
Ok, w takim razie się wycofuję 🙂 Nie wiem co prawda skąd jest osoba, która tego "troszku"  tak często używa, ale niech tam. Od razu jakoś lżej 😉
Gillian   four letter word
06 stycznia 2010 19:42
ja napływowa i to chwilowo odpływowa przed kolejnym napływem, ale krakowskie regionalizmy są u mnie na porządku dziennym :] to naprawdę błąd??
honeyStosowanie regionalizmów w polszczyźnie ogólnej jest błędem- ale tego mówić przecież nie trzeba  😁

a co jeżeli się nie wie,że używa się w mowie "ogólnej" słowa typowego tylko dla własnego regionu?  😀

A mnie na przykład drażni ogólnopolskie "na dwór" jest to element języka gwarowego, tak samo jak krakowskie "na pole" ale jakoś większość mieszkańców Polski nie przykłada wagi do tego,że to może kogoś drażnić  😎 Tak się kiedyś tym przejęłam,że zaczęłam używać poprawnej formy "na zewnątrz" 😉
honey, ja szybko łapię takie wyrażenia, całe życie mówię 'na dwór' a jak jeździłam do Krk to zaczęłam 'na pole' i dla mnie to tradycja naszego języka a nie coś co wkurza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się