Kącik Rekreanta II (rok 2009)

mery,
glizdo, do mnie tez sie wybierasz i cus dotrzec nie mozesz mimo, ze masz rzut beretem  😕 😁 ja tez chceeeeeeem takie zdjecia sniegowe <maslane łoczka> :P
wątek zamknięty
Amnestria hihihihi  😀 Dawaj Buniaczka, a nie się tylko chwalisz, że taki on fajny niby!

breakaway zmienia się zmienia, pewnie jeszcze parę metamorfoz go czeka 🙂

kujka może i większy, nie zmierzyłam go nigdy fachowo. No ale wsiadam z krzesełka zawsze  😁 A mnie czemu byś nie poznała?! Może dlatego, że zapomniałaś jak wyglądam i warto to zmienić i nas odwiedzić 😀?

Aa i dziewczyny - on naprawdę nie zmężniał, tylko przytył z lekka 😉 Od miesiąca w zasadzie nic nie robimy, tylko się wozimy, bo ja mam do niego teraz 30km w jedną stronę i kupę roboty z innymi sprawami. A on sobie żre. Ale za jakies 2 tygodnie mocniej dobiorę mu się do zadka  😀iabeł:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
06 stycznia 2010 19:59
Dzionka, wyglądacie mega sportowo profi aż szczena mi opadła.
a ogolony jest po prostu PERFEKCYJNIE!!!
wątek zamknięty
Arka   Gniady buntownik :)
06 stycznia 2010 20:05
Dzionka aaaaale byczysko! jeszcze to jak jest ogolony go optycznie powiększa 😉
szafirowa zgubiłaś coś? bo tak na kazdym zdjęciu pod nogi konika patrzysz😉 fajnie siwy wygląda!
wątek zamknięty
Kujka
odległość stajni od miejsca mojego pobytu zawsze była dla mnie ważna. Staram się, aby Barkas był w miejscu do którego mogę spokojnie dojechać. Jak miał atak grudy, to byłam u niego trzy razy dziennie. Nie raz i cztery  👀
Dzionka
powtórzę się, ale rewelacja!!! fantastycznie Dzionek wygląda i powoli przestaje do niego to imię pasować! Dzionek powinien był mały, a tu taki smok!

Dziś byłam dwa razy. Już był śmielszy i chętniejszy do przodu. Jakieś kwiki się pojawiły  👀 i piski. Rano oczywiście zachowywał się jak totalne dziecko autystyczne- w swoim świecie krązył po hali. Ale wieczorem jak się przyciemniło, to trochę fujarka zmiękła. Już nie latał po hali, już nie wąchał kątów, tylko stał ze mną- śmiesznie sie czułam-  chyba po raz pierwszy od dawna czułam się koło niego malutka a on takie bydle- wyprężony, dumny, łep oczywiście najwyżej jak się da, dorodny jeleń szyjny znakomicie widoczny. Przypomnę, że przy mnie nie jest trudno poczuć się wielkim  😉 zarówno wzrostu jak i wagi jestem nikczemnej  👀
Tak sobie teraz myślę, że dużo się zmieniło między nami. Kupa nerwów, nowe miejsce a on jeszcze mnie nie wytargał  😲 to ja go wyprowadzam a nie on mnie. Wiem, że dla was to normalne, ale u nas było inaczej. Zwłaszcza w sytuacjach stresowych, niecodziennych odnosiłam wrażenie, że styki się palą i nic nie dociera. A tu minął drugi dzień i ani razu na piętach nie jechałam  😎
wątek zamknięty
Widziałam twoje ofutrzone zwierzę 😀😀 Namiętnie wyjadał słomę xD

A Klami wysłała swoje 4 kopytne zwierzę do kliniki, gdzie sama również spędza tam przymusowo kilka dni i ja wciąż nie mam zdjeć  😤 Ubije ją jak wróci  🤬 🤬
wątek zamknięty
wygląda jak wsiok  😀 jego sierść jest megadługa. A wokoło niego same ogolone wysportowane konie  👀 więc wypada gorzej niż w rzeczywistości

ale on nie ma kompleksów  😀iabeł:
ja też się pozbędę jak go z powrotem do roboty wezmę. Już się nie mogę doczekać... już dziś mnie tak kręciło, żeby choć na stępa, choć na 15minut się na nim posadzić  😡
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 stycznia 2010 20:20
Jeszcze z zimowej sesyjki
wątek zamknięty
A Pan Rewir obchodzi dzisiaj 8 urodzinki 🙂 Dostał 2 kg marchewek i kg jabłek, nie narzekał.
Ciągle nie mam żadnych jego zdjęć nowych, mogę odgrzebać wakacyjne, chcecie? 😎
wątek zamknięty
rewir,Chcemy;D
Najlepszego dla Rewira!
wątek zamknięty





Zdjęcia sprzed roku, aż mi wstyd, że aktualne to jakieś komórkowe zdjęcia twarzy Szanownego Pana Konia w boksie.
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
06 stycznia 2010 21:01
Już tu kiedyś była, ale jeszcze raz się pochwale jeśli pozwolicie 🙂
Moja kucka, jesteśmy razem ponad 2,5 roku. Zimowo-padokowo.


wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 stycznia 2010 21:10
mOniSka Wszystkiego najlepszego z okazji wspólnych 8 miesięcy z Samem  😉
Kayra Kucuuuuuuniooooooooooooooooo  😅 Daj jej buziaka ode mnie  💘
wątek zamknięty
Averis, ojezu! Nawet nie zauważyłam🙂😉 Tak czytam "wszystkiego najlepszego.." już myśląc o co może chodzić 😁
Dziękujemy bardzo :kwiatek:

rewir, jaaaki kudłaty 😁
wątek zamknięty
m0niSka, teraz ma zimę w angielskim boksie.. Powiem tak - przyszłam dzisiaj dać mu urodzinowe żarcie i patrze, że ma ranę od ugryzienia na zadzie, wyrwany kawałek sierści. Ekhem, wiem, że jest zarośnięty, ale jak zobaczyłam jak ta rana jest wgłębiona w sierść to aż się zdziwiłam. Można w nim zatopić dłoń jak się go głaszcze 😁

ZROBIĘ ZDJĘCIA nowe i wstawię! napewno!
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 stycznia 2010 21:25
rewir Wszystkiego najlepszego dla Twego zwierza 😉
wątek zamknięty
Dzionka, utyty czy nie Dzionek (ale ten prawdziwy, nie wirtualny  :hihi🙂 wygląda bardzo, bardzo dobrze! Bardzo fajne, mroźne zdjęcia  😀

Rewir Pięknie! KWA! KWA!  😜

Kujko nieczytająca moich postów, tak się składa, że ja dalej mogę do was przyjechać mimo że nie stoję w Dobrzyńcu, tylko daj nam czas wrócić do formy, i daj czas śniegom stopnieć  😎 Nie takie rajdy ja i Czardasz mamy za sobą, kochana! My nie damy rady z moim nowym super z*a*j*e*b*i*s*t*y*m GPS?  Phi... 😎

Amnestria zapraszamy, zapraszamy. Tylko przekaż Kujce, bo ona niestety już nie czyta moich postów  😕

ps. jakby wam p-rangersowy plan nie wyszedł to i tak dajcie znać, zawsze mogę was skądś zgarnąć moją super Dzidzią  :kwiatek:



wątek zamknięty
Averis, dziękuję, przekażę.

Sierra, Jak możesz tak ostentacyjnie słodzić i jeszcze wypisywać jakieś dodatki słowne z "K" na początku. Przecież to taaakie wkurzające 😁
wątek zamknięty
Rewir po prostu chce uczcić twoją przynależność  😎 Czy Ci się ona podoba...czy nie!  😀iabeł:
wątek zamknięty
Sierra, poddaję się  🙇
Pokusiłabym się o koronowy wzorek na zadzie Rewirra, ale obawiam się, że skończyłby z powycinanym nożyczkami duużym polem na zadzie, ale wstawie sobie podpis pod avatar, żeby zaakcentować przynależność. Nie chcę się przecież spotkać z jakimiś przykrymi konsekwencjami w przypadku mojej potencjalnej odmowy. Ahh, nie potrafię sobie nawet kar wyobrazić 😁
wątek zamknięty
Mery dzięęęki jeszcze raz 🙂😉
wiesz, ze cala przyjemnosc.. 😉

mery 🙂 <- usmiecham sie do ciebie, tez bede meic zdjecia?? :p
siur! moze przyjade za tydz w weekend do Sopotu, wtedy 😉?

mery hihi, my się chyba już od zeszłego roku umawiamy na sesję i jakoś się zgrać nie możemy 😉 może w tym nam wyjdzie.
moze byc na wiosne ? myslalam,ze dzis odpadna mi wszystkie mozliwe konczyny... 😉

mery, usmiecham sie....   🤣 😀 😉 🙂 😎
dobra, dobra... na wiosne moze byc 😉?

Dzionka artystyczne jest suuuuuper słiiiitaśne! Nie wiem co artysta miał na myśli ale G-E-N-I-A-L-N-E ( :cool🙂
to jako "artysta" sie wypowiem... zdecydowanie nie taki mial byc efekt, ale wyszlo milo 😉 qń mi dmuchnal w obiektyw to takie zaparowane wyszlo 😉

mery,
glizdo, do mnie tez sie wybierasz i cus dotrzec nie mozesz mimo, ze masz rzut beretem  😕 😁 ja tez chceeeeeeem takie zdjecia sniegowe <maslane łoczka> :P

aj no bo dostac sie do Ciebie prosto nie jest... odezwij sie na gg, kiedy Ci pasuje 😉 bo wiem, wiem, obiecalam...

i juz sobie stad zmykam... 🏇
wątek zamknięty
kujka, obijają się, zdrowe, kuc tylko notorycznie sfochowany;]
nic nie robimy, czekamy az będzie cieplej!


kayra patrzę ze tez grubiutki, Czapla wygląda jak zimniokowy dzieciak teraz!
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
07 stycznia 2010 06:25
sznurka, oj tak 🙂 Plus grube futerko i popręgu dopiąć już nie moża. :P W lecie się odchudzimy, może.... 🙂
wątek zamknięty
sznurka, pokazuj rude dziołszki!
jak tam praca z małą pod kątem zajazdki?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
07 stycznia 2010 07:45
rewir, Wszystkiego najlepszego dla Rewira ! jak uda nam się czasowo ogarnąć chętnie podjadę z aparatem cyknąc Wam jakieś mało profesjonalne fotki 🙂

wątek zamknięty
sznurka, kiedy będą jakieś zdjęcia? 🙁
Dzionka więcej!!! Super wyglądacie! 🙂
wątek zamknięty
rewir, ale Ty jesteś szczupła, jakie długie masz nooooogi! 😜
Rewirek jak zawsze piękny, pamiętam te zdjęcia z Kropkiem 💃
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
07 stycznia 2010 10:26
[glow=blue,2,300] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, KORAB [/glow]  😅


Korab jest już pełnoletni - po końsku 😉
Dziś skończył 4 latka 😉

Pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
mery, tylko konia mi przywiez bo na tłuczka serdelka nie wsiade  😜 ZA wesoly  👀
ale jesli sie w te strony wybierzesz to czekam na telefon! mozemy isc do kina  😂

wątek zamknięty
darolga Wszystkiego najlepszego dla Koraba ! Zdrowia życzę ! :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.