CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

Ale czemu ty wrotki obrażasz innych? Wszystko dobrze, jeśli jesteś szczery i piszesz co uważasz, forum jest od dzielenia się opiniami i wymiany poglądów - ale po co się nawzajem obrzucać błotem? Forum ma służyć do dyskusji popartej argumentami, a nie do wyzywania się - czy mi się tylko zdaje?
Co prawda niejedna osoba tu na tym forum już kogoś obrażała, ale powinniśmy jednak wszyscy dążyć do tego by rozmowa toczyła się na jakimś poziomie...
wybacz ,ale to nie jest moja wina,że west w Polsce jest na tak niskim poziomie,że aby o nim dyskutować, trzeba zbliżyć sie do poziomu błota...
pomysl jak mnie może obrazić oglądanie "indiana" na zawodach jeździeckich...przecież gdybym chciał oglądać takie coś to bym bilety do cyrku mógł kupić...są dużo tańsze jednak.
dlaczego nie wolno mi krytykować ludzi którzy świadomie i dobrowolnie decydują sie na publiczny występ?
ja wiem ,ze może przyjemniej jest czytać wzajemne wazeliniarstwo...z tym ze od tego mdli i też można torsji dostać, krytyka weryfikuje, oczyszcza, mobilizuje i organizuje...
ja tam zawsze wole szczerą zj.bkę, niż fałszywy komplement...taki mam kompleks 😎

na twoje zarzuty Rad jest tylko jedna odpowiedź...poczytaj sobie na spokojnie ten link[url=http://wwr.com.pl/forum/1/2784/page/3.html#post61210] http://wwr.com.pl/forum/1/2784/page/3.html#post61210[/url] i wracaj do swojego świata rodem z Karola Maya, przyjmij do wiadomości,ze moja anonimowość tutaj jest mniej niż symboliczna, a moje komentarze dotyczące wszelkiego rodzaju przebierańców komunikuje również w realu i to niezaleznie,czy przebierańcem jest "kołboj" z pistoletem, czy "ułan" z dzidą...
może ty Rad przyjmiesz mój zakład i udowodnisz wyższość westu nad klasyką...najlepiej w bardzo luźnym i cool stylu 😎
na TVP Polonia jest teraz pokazywana relacja z Katowic
Może ktoś kojarzy
Na paradzie było takie stoisko z czaprakami i ogłowiami, mieli chyba jeszcze jakieś ubrania i buty.
Za tym stoiskiem było chyba wyjście na taras a za wyjściem stoisko ze sprzętem rajdowym.
Kojarzy ktoś z was co to był za sklep??
A jakie czapraki mieli? 😉
kojarzę że mieli takie z herbami ale nie wiem jaka to była firma
takie? 😉
dokładnie takie 🙂
http://sprzetjezdziecki.com/ nie jestem pewna, aczkolwiek mógł być to ten 😉
haha, czytam i nie wierzę  😂
ludzie chill out, spinacie sie, znęcacie nad jakąś dziewczyną w pomarańczowym.  dzięki ELEGANCKIM SZTYWNIAKOM sporty konne są w Polsce tak "BARDZO POPULARNE"😀 gratuluję podejścia. jakie tłumy przyciągają przecież zawody ujeżdżeniowe 😅, w skokowych spiker musi namawiać nawet do oklaskiwania przejazdów 😂. to jest ŻAL i to jest ŻENADA. west urozmaicił spodek, nie zwieśniaczył
po dłuższej przerwie kolejny raz przeczytałam sobie niektóre wypowiedzi...jestem ciekawa dlaczego pomiędzy westem a np skokami jest tyle nienawiści...dla każdego koniarza najważniejszy jest chyba koń i to sie liczy! każdy ma inny styl ale łączy nas to ze kochamy konie i jazde na nich...czasem po prostu chce mi sie płakać kiedy ktoś tak mówi na westowców jak na tym forum...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się