produkty ANKY

budynio   powrót do świata dźwięków!
08 stycznia 2010 07:52
słuchajcie, ja mam 2 pady z nowej kolekcji - prane już przynajmniej 2 razy oba i z żadnym zero problemów.
jeśli nowy materiał jest faktycznie niezawodny to nie boli mnie to że jest troche inny, tak samo ładnie wyglądają pod siodłem tyle że w dotyku ciut inny.
wsio 🙂
Kurde, pomyliłam się, to DUSK BLUE jest ;] Śliczny taki jasny błękit.
W dotyku miększy, delikatniejszy. A z daleka i tak nie widać, że jest mniej zamszowy. Zdecydowanie bardziej preferuję nowy materiał. Ale powtarzam się już któryś raz, więc się zamykam.  😉
A fakt że jest mniej zamszowy i bardziej ślizki nie wyjeżdża spod siodła?
budynio   powrót do świata dźwięków!
08 stycznia 2010 08:06
nigdy żaden pad mi nie wyjechał.
Nie jest bardziej śliski. Właśnie te poprzednie jakby zamszowe były bardziej śliskie. Przynajmniej takie miałam wrażenie macając moją dawną banankę, zrobioną ze starego materiału- miała włoski, ale była bardziej sztywna i jakby właśnie lekko śliska.
Nowy pad ma mniej włosków, z bliska widać fakturę materiału, czyli ten splot nitem na materiale, ale materiał jest bardziej szorstki. Mam wrażenie że trzymałby lepiej.
Co do wyjeżdżania spod siodła, to nie wiem bo mam skokówki a one mają paski do popręgu.
Mi jeszcze ŻADNA Anka nie wyjechała spod siodła, z tego co tutaj pisali i z tego co widziałam, to wyjeżdża spod źle dopasowanych siodeł. Przecież materiał  trzyma się też konia od wewnątrz🙂 Jeśli siodło jest dobre, to nie ma prawa wyjechać 🙂

Widziałam jak Anka wyjechała Sillke, ale to, dlatego że Derwisz ma według mnie za szerokie siodło...
kujka   new better life mode: on
08 stycznia 2010 11:23
melduje ze w pasi-koniku sa jeszcze jakies zielence - pewnie grass...
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 stycznia 2010 12:05
Włoski na Ankach i niewidoczny splot, sztywność, grubość uwielbiam i chyba ciężko będzie mi się zaprzyjaźnić z nowymi padami. Tym bardziej sobie nie wyobrażam tych napisów Anky antypoślizgowych. Niby tyci praktyczne, ale powstanie przez to takie afiszowanie się marką jak np. w Eskadronie  😵  Kiedyś mnie bardzo bawiło jak miałam pierwsze pady w mojej stajni i nikt nie rozpoznawał marki, ale zauważał jakość.

I cieszyło mnie , że wcześniej były pady tylko w wersji ujeżdżeniowej  😀iabeł:  😉 ile razy przeglądałam katalogi firm z poszukiwaniem czapraków i były tam tylko wersje wszechstronne/skokowe, a brak ujeżdzeniowych, lub mocno okrojona kolorystyka (czyli bial, czerń, granat, szary 😵 ). Anka fajnie weszła w tą lukę , a teraz... Znowu nie ma wielkiej marki czysto dresiażowej 😉 I z jednaj strony fajnie, że wszyscy mogą się cieszyć Ankami,a z drugiej po prostu szkoda, że dresiarski rynek jest sporo mniejszy i wiele rzeczy jest trudno dostępna (przykładowo nawet głupich puślisk dresażowych  nie mogę kupić w sklepie stacjonarnym jedynym w Olsztynie, a co dopiero czpraczki dresiarskie, że o Ankach nie wspomnę).

Likier
Czy ja wiem, że jasne blue są podobne do siebie? Np. Kreta jest bardzo niepowtarzalna szczególnie w kwestii zmieniania odcieni zależnie od światła. Pozostałe błękity tez mają spore różnice między sobą - cała radocha w Ankach, że można perfekcyjnie dobrać sobie odcień.
A Derwisz ma chyba masakrycznie nie dopasowane siodło, więc się nie dziwię  😎

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2010 13:40
Strucelka tez jestem szczesliwa posiadaczka purpla ale u ciebie na fotach wyszedl tak jak wyglada naprawde u mnie wychodzil jak hortensja dlatego pytam 😉
Czy graphite bardzo różni się od stone grey? Jednym słowem jak mam jeden czy warto kupić drugi? Na szmatohokolikach patrzyłam, ale ze zdjęcia trudno zgadnąć. 
stone grey wpada w fiolet 😉
Ja mam Graphite  i widziałam na żywo u sillke Stone Grey i różnią się od siebie baaardzo. Moim zdaniem to dwa zupełnie inne kolory 😉
Moja kolekcja Anków bez Sunshine, bo jeszcze nie dotarł ;/

Sorka, że tak w folli, ale Dusk Blue, jeszcze  nie śmigany, a z Pebble się trochę pieszcze heheh 😀

Od lewej: Pebble, Dusk Blue, Pink Lilac, Larix i Black 🙂
no i offwhite.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕
na ponizszym zdjeciu zdecydowanie bardziej white niz off, ale wierzcie mi na slowo... 😎
A ja czekam i czekam na tego mojego Cobalta i sie doczekac nie moge... 👿
I tak jak patrze na te cholerne Anky, to juz mi offwhite zaczal lazic po glowie... 😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 stycznia 2010 18:53
Po założeniu Sanda na konia kocham go jeszcze bardziej 😍 Zdjęć nie ma bo przy -10 jakie było rano nie miałam serca wystawiać konia na golasa na zewnątrz. I po dokładniejszym pomacaniu stwierdzam, że jest on z tej "nowej" serii i naprawdę nie rozumiem o co ta wielka histeria, ja tam dramatu nie widzę. Zobaczymy jak dalej się będzie trzymał.
Monny   bez odbioru .
08 stycznia 2010 19:12
Nie pokazujcie mi Pebble 😜
A masz !!!! :P

Monny   bez odbioru .
08 stycznia 2010 19:37
kasska,  🍴 🍴 🍴
nie dobijaj leżącego
a ja myślę, że poprzedni materiał był bardziej śliski i milszy w dotyku. ale ten za to lepszy pod siodło 🙂

ogólnie dzisiaj przyszła moja madeira z owijkamii ;D myślałam, że ten kolor jest bardziej wpadający w róż. a tu zonk. czyste jagódki 😀 genialny jest.!
pokaże wam fotki :P
łaaaadny  😍 😍
a ten tunridy wydawał sie być bardziej różowy... dlatego też mi sie nie podobał  🤬
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2010 07:07
sillke ale madeira nie jest aż tak ciemna jak na zdjęciach misi_zz
prawdziwy kolor wyglada tak:madeira

edit poprawiłam link  😉
Nasturcja Renata- a moim zdaniem NIE. Na tym zdjęciu które pokazałaś madeira jest zbyt jasna!

To jest taki ni to róż, ni to fiolet, ale bardziej w fiolet. Nie jest to jednak czysty fiolet ! Ani jasny fiolet! TO CIEMNY FIOLET ZŁAMANY RÓŻEM. Niesamowity odcień.

Mylny może być opis w szmatoholikach "odcień różu". Należałoby go zmienić na "odcień fioletu"

Nie wiem..nie umiem złapać tego odcienia w photoshopie. Żadne ze zdjęć pokazanych dotychczas nie oddaje go wiernie. Najwierniej chyba widać kolor w internetowym sklepie karina. Na zdjęciu misi RÓWNIEŻ dobrze widać odcień. Tyle, że fakt- w świetle dziennym jest trochę jaśniejszy. 🙂
Moja próba pokazania odcienia-również nie do końca udana. (zmieniam fotę na lepszą) 🤔




Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2010 07:51
tunrida nie znasz się  😎
Może kolor jest ciut ciemniejszy niż na moim foto.
tutaj widać prawdziwy kolor  😉 4 od dołu
Oj;p po prostu Ci co nie mają niech sobie kupią ^^ Mi starczy różowo-fioletowych, chociaz uwielbiam te kolorki mam pink lilac i śliweczk ES ;]
Tak- jest taki jak na tym foto z oksera. Twoje foto jest zbyt jasne i zbyt fioletowe.
To Ty się nie znasz.  😉 😀iabeł:

Madeira jest między fioletem a różem i już.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2010 08:02
tunrida no tak, moje foto jest trochę za jasne. I zgadzam się, że Madeira, to taki kolor między różem a fioletem  😉
Jak to mój narzeczony stwierdził: takie jagody ze śmietaną  😁
No to peace.  😁 Teraz możemy se spokojnie  🥂 na zgodę.
Kurde, ciekawe jakie będą kolorki w nowej kolekcji  🙄

Ja bym chciała coś pod Bananę i ten seegreen ^^
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się