Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 stycznia 2010 09:00
Quanta - piękny!!!
ps. a może przywieź go w zestawie z jeźdźcem od razu hehehheheh
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 stycznia 2010 09:10
Quanta super - gratuluje,
a ile on ma juz centymetrow :-) ?
wątek zamknięty
Quanta, faaajny 🙂, myślę, że to dużo lepszy pomysł, niż ten, który miałaś wcześniej 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2010 09:24
Quanta cudasny, z długimi nórżkami, rudy ideał 😜 😍
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 stycznia 2010 09:38
quanta cud, miód, czekolada 😜 I nie mów, że ma 4 skarpetki bo padnę 😍
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 stycznia 2010 09:38
No to ja przypomne mojego chlopaka i pochwale sie dobra wiadomosci 😀: Forest zostal uznany w zwiazku Baden-Württemberg. Wiec teraz zabieramy sie za przgotowanie do testow i potem bedziemy mogli kryc. I zastanawiam sie, czy by nie dac go na testy do Polski, to o ile szanowna komisja go uzna, to bedzie mogl kryc takze SP  😁

wątek zamknięty
Condina  wiesz jak to moze byc z uznaniem u nas...przeciez jak Ty obca naszemu zwiazkowi to jestes samo zuo😉
Quanta to bedzie drugi pingwinowaty kasztan po lostakowym co mi sie podobuje🙂
wątek zamknięty
Quanta młodziak obłędny, widziałam filmik- już teraz zakłada łapska za uszy, boję się myśleć co będzie za parę lat 😜 😜
wątek zamknięty
Condina
alez on zmężniał przez pół roku !
Myślę, że spróbować warto. Na te uznane za granicą wcale tak znowu krzywo nie patrzą, db koń się wybroni tak czy siak, ale moze jestem idealistką  👀
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 stycznia 2010 10:51
No kurde ja tez jestem optymistka i idealistka od urodzenia, wiec... sklaniam sie coraz bardziej ku Bialemu Borowi, a wtedy prosze ladnie trzymac kciuki za Foresciaka :-)
wątek zamknięty
Condina Twój chłopak wpadł mi w oko już jakiś rok temu i cały czas trzymam za niego kciuki. Gratuluje sukcesów 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 stycznia 2010 13:27
Quanta, o weź.... 😵
Jaki galop!!! 🙇
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
08 stycznia 2010 13:29
quanta - zgrabny dzieciak, jak zobaczyłam zdjęcia to pomyślałam: "jaki cudny Don Quanto". 😁

Condina - maszynka. 😍
wątek zamknięty
quanta - gratuluję, piękny koń! Życzę Wam długiej i owocnej współpracy  😀
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
08 stycznia 2010 14:19
Quanta jakie koreczki  😜 idealne
I Młodziak cudowny... jaki kłus...  😜
wątek zamknięty
Dzięki bardzo wszystkim  :kwiatek: Mam nadzieję, że chłopak okaże się być godnym tych wszystkich gratulacji 🙂

Koniczka,  w życiu trzeba marzyć i wyznaczać sobie cele. Zabrzmi jak tekst mega piernika 😂 , ale jak byłam w Twoim wieku to w ogóle nic nie wskazywało, że dam radę kiedykolwiek jeszcze do koni wrócić. Kilka lat temu oglądałam forum, wszystkie te Wasze piękne konie i żarła mnie frustracja, że nie dam rady ani czasowo, ani finansowo, bo ciułam grosz do grosza, żeby wyciułać małe choćby mieszkanie i przez 30ci lat spłacać za nie kredyt. Konie? Jakie konie?  😲
A poza tym - to zresztą już kiedyś pisałam - liczę na to, że zostaniesz chrzestną matką i jak tylko wymyślę imię, to rozbijesz butelkę szampana o burtę... No dobra, o ścianę boksu 😀iabeł: Myślałam, że to będzie szampan dla Nietoperka, ale trzeba było jeszcze pół roku poczekać na tego jedynego 🙂

efka, o jeźdźcu to muszę Wam koniecznie napisać, bo to niesamowity gość, tak pozytywnego, wesołego i kochającego to, co lubi człowieka, to ze świecą szukać. Tylko nie wiem, czy w tym wątku mogę - może założyć osobny o wrażeniach z wizyt w niemieckim światku? Bo dużo tego mam do opowiedzenia.

Condina, już pisałam o wzroście, jakieś 168 cm - wolałabym, żeby w górę nie rósł już wcale, za to niech popracuje nad wymiarami wzdłuż, bo jest mega krótki i będą z tym problemy... Oby go rozciągnęło 😁 Ogon przykleję do ściany i daleko żłób mu zamontuję :P

Pursat, Don Quanto, jaaa, hihihihi  🤣 No zobaczymy, zobaczymy, dopisuję w każdym razie do skarbczyka propozycji.

epk, też myślę, że to lepsza propozycja, koń zdecydowanie w typie ujeżdżeniowym i z trzema rozkładającymi mnie na łopatki chodami. Tylko szkoda, że nie polski 🙁 Ale ogr, więc może coś uwalczymy w Pl takim koniem.

Raven, tak, ma cztery skarpety - nogi malowane wysoko biało  😜 Ale maść to dodatkowy bonusik - jak go pierwszy raz obejrzałam na hali, to stwierdziłam zdecydowanie, że może być fioletowosiny w kratkę - na tle kilkunastu koni, które mi pokazywano, wyróżniał się ekstremalnie.

No to kilka ostatnich fotek (grudniowych) i już naprawdę Szlus - tylko mi powiedzcie gdzie śmiecić opisami niemieckich dróżek 😉











Oj chyba nie będę go mogła golić - taki ciemny kasztan to jest dopiero szał :P
wątek zamknięty
Wow, jak to cos się rusza  😲 Szok. Genialne. Co to jest????
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 stycznia 2010 14:31
Quanta - może w kąciku o jeźdźcach zawodowych lub KR 😉 tam wszystkie tematy przechodzą 😉
wątek zamknięty
Quanta dołączam się do zachwytów bo koń niesamowicie śliczny!!! 😉 😍
wątek zamknięty
quanta- przepiękny !  😜
wątek zamknięty
quanta koń boski 😍 😍 moja nowa voltowa miłość 😜 zresztą twój kucunio też jest jednym z moich ulubionych koni 💘
wątek zamknięty
ale cudny malowany kasztan  😍
wątek zamknięty
quantanamera, - IMO powinien nazywać się Fuks 😉 Bo to trzeba mieć szczęście żeby trafić na tak fajnego konia 😉 A że poza tym jest Fuchs - to i lepiej ;-)
wątek zamknięty
Condina świetny ! 😜
Quanta rudzielec po prostu wspaniały !  😍
wątek zamknięty
quanta Ten galop dech zapiera! Teraz tylko spokój + normalna praca - i musi wyjść  🏇
Condina Może jestem uprzedzona do ZT w PL, ale dobrze to jeszcze przemyśl  🤔 Może lepiej jakiś przemyślany trening w PL a potem czempionat? Natomiast, jeśli "masz wejścia" i zapewnisz koniowi dobrego jeźdźca w ZT - to wtedy ZT to najprostszy sposób.
wątek zamknięty
gopi, jedno zdjecie i już? dawaj tutaj więcej! 🙂


Mało, bo nie ma zbytnio się czym chwalić. Zarówno ja jak i koń jesteśmy w kiepskiej formie z powodu braku czasu. Poza tym ciężko z "końskim" fotografem, który wie co i jak fotografować. Sesję miałam z "niekońskim" dlatego też cud, że mam w ogóle zdjęcia z koniem (na niektórych zdjęciach nawet całym-bez obciętych uszu lub nóg😉 )

wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 stycznia 2010 17:37
Tylko nie wiem, czy w tym wątku mogę - może założyć osobny o wrażeniach z wizyt w niemieckim światku? Bo dużo tego mam do opowiedzenia.

zakładaj! ja bardzo chętnie przeczytam, choćby to było długości 'ogniem i mieczem' 😉

a w ogóle to ogromna przyjemność oglądać zdjęcia Twoich koni!


Sznurka hop, hop! wrzuć swoje rude małpki!  😉
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
08 stycznia 2010 17:48
a tu zimowy siwek 🙂
wątek zamknięty
Quanta piękny, cudowny, brak słów  😜 Teraz tylko musisz wymyśleć super imię do takiego pięknisia
Budynio najpiękniejszy siwy jakiego widziałam  😍
wątek zamknięty
Budynio boski!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.