wasze ulubione seriale

a wie ktoś co słychać w serialu? mery - podsłuchałaś coś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 stycznia 2010 16:48
Jara - wczoraj widziałam nowe "gotowe na wszystko" wiec Twoja data premiery jednak jest błędna 😉


Tak, wiem. Odcinki mi się pomyliły.
6x11 - 3.01
6x12 - 10.01
6x13 - 17.01
a wie ktoś co słychać w serialu? mery - podsłuchałaś coś?

był jakiś ślub, co chyba nowością nie jest... chyba Bruke (jak to sie pisze??) i to tez chyba nowoscia nie jest 😉 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 stycznia 2010 13:13
Ridż usiadł na kanapie ^___^
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2010 14:32
Koniec odcinka 5126545 sezonu 1.
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 stycznia 2010 14:57
A co z nowym sezonem House'a i Kości ?
Wiadomo kiedy będą w polskiej tv ?
oti   Everybody lies...
07 stycznia 2010 15:32
Ada,
z tego co pamiętam, to Polsat pisał, że w marcu mają byc KOŚCI.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2010 16:39
Kości dopiero w marcu, a 6 sezon Housa prawdopodobnie dopiero we wrześniu. Tvp2 znów puszcza 3 sezon.
Taa szlag mnie trafia jak widzę te powtórki House'a... 😤
A z resztą przecież w tamtym roku leciał nowy sezon House'a (z nowymi współpracownikami), to nie wiem ocb, czyżby się juz skończył?  🤔
Aż mnie korciło, aby napisac do TVP 2, że co to za popelinę odwalają... 😉
to dobrze, że nie napisałaś, bo sezon 5. House'a w TVP2 był puszczony do końca i po prostu już się skończył 😉
Eeee to te sezony są takie krótkie? 😉
jak dla mnie 24 odc to dużo 😉
może coś Ci się pomyliło, albo nie oglądałaś wszystkiego?
kończy się na tym, jak House idzie do psychiatryka
No tak, ten odcinek z psychiatrykiem oglądałam ;D
A Housa zaczęłam oglądać właśnie od III (?) sezonu (od lata 2008)
Nie zastanawiałam się, który to sezon, po prostu oglądałam, jak leciało 🙂
Opuściłam tylko jeden odcinek- akurat ten, jak Amber miała wypadek.
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 stycznia 2010 18:53
6 sezon Housa prawdopodobnie dopiero we wrześniu


😵 dopiero
no to Magwis skoro oglądałaś to nie wiem skąd to zdziwienie 😉
Ada no niestety ;/ jakoś wiosną pewnie skończą wszystko kręcić, więc nie ma szans żeby wcześniej TVP2 wyemitowało. Pozostaje oglądanie w internecie/ściąganie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2010 20:56
[quote author=JARA link=topic=205.msg431185#msg431185 date=1262882363]
6 sezon Housa prawdopodobnie dopiero we wrześniu


😵 dopiero
[/quote]


No to ściągaj z netu odcinki, bo my już jesteśmy w połowie 6 sezonu.

5 sezon szybko przeleciał, ponieważ House leciał w środy i czwartki. 2xtygodniowo=6tygodni. Puścili we wrześniu więc te 6 tygodni szybko zleciało.


edit:
Poza tym polska telewizja bardzo szybko wyemitowała 5 sezon. W USA zakonczyła się emicja w maju (?) 2009, a polska tv już we wrześniu nadawała. Jak na nasze realia to baaardzo szybko.
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 stycznia 2010 11:53
JARA, no niby racja ale ja tak lubię w tv a nie przy komputerze  😁
I tak to czekam tydzień na kolejny odcinek a gdybym ściągneła to pewnie wszystko ciurkiem bym obejrzała i zaraz było by mi mało  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2010 12:14
Ja np nie oglądam Housa, ani żadnego innego serialu w tv. Mi się one w tv nie podobają. To wina lektora, który strasznie psuje oryginalne tłumaczenie, cenzuruje. Nie oddaje prawdziwego uroku.  Seriale tracą urok, więc i filmy i seriale cisnę na napisach 🙂


edit: Poprawiłam zdanie, bo było mało gramatyczne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2010 16:12
Plakaty promujące 6 sezon "Bez Skazy"
KLIK
Ada spoko, jeszcze połowy 6. sezonu nie ma, więc bez obaw, wszystkiego na raz nie uda Ci się obejrzeć i będziesz czekać dokładnie tak jak w tv 😀

początkowo lektor mi nie przeszkadzał, bo nie zwracałam na niego uwagi, ale odkąd ściągam i oglądam z napisami - widzę jak bardzo lektor może odebrać urok fajnemu serialowi/filmowi ;/
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 stycznia 2010 15:36
To wina lektora, który strasznie psuje oryginalne tłumaczenie, cenzuruje. Nie oddaje prawdziwego uroku.  Seriale tracą urok, więc i filmy i seriale cisnę na napisach 🙂


początkowo lektor mi nie przeszkadzał, bo nie zwracałam na niego uwagi, ale odkąd ściągam i oglądam z napisami - widzę jak bardzo lektor może odebrać urok fajnemu serialowi/filmowi ;/


O kurka to chyba rzeczywiście będę musiała sobie ściągnąć skoro tak mówicie.
Tylko gdzie to zrobić ?  :kwiatek:
jestem trochę mało TECHNICZNA
Wie ktoś kiedy będzie 3cia seria Czystej Krwi ?

Mam od kumpla prawie cały sezon 1szy i cały 2gi i tak mnie wciągneło ,że wczoraj 7 odcinków oglądałam 😁
Wcześniej tam widziałam kilka w domu jak byłam ale ,że sie przeproadziłam i nie mam HBO to byłam w tyle.

Dr House--się stał nagle taki popluarny.Leci od 2004r. więc dziwi mnie fakt ,że dopeiro niedanwo ludzie go odkryli i się zachwycają
Ja widziałam dawno jeden jakiś odcinek ale twedy to jeszcze nie był serial dla mnie bo ciutke za młoda byłam 🙂A House  dla mnie to był facet z Stuarta Malutkiego  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2010 16:37

Dr House--się stał nagle taki popluarny.Leci od 2004r. więc dziwi mnie fakt ,że dopeiro niedanwo ludzie go odkryli i się zachwycają

Bo nie dawno zaczął lecieć w polskiej tv.


O kurka to chyba rzeczywiście będę musiała sobie ściągnąć skoro tak mówicie.
Tylko gdzie to zrobić ?  kwiatek
jestem trochę mało TECHNICZNA

Ściągnąć i zainstalować uTorrenta - najszybciej się ściąga.
Albo Emule.
A linki do seriali brać ze strony: dla Torrenta lub dla Emula
House  dla mnie to był facet z Stuarta Malutkiego  hihi
Z czarnej żmiji dla mnie 😉
Jara no może  i racja szkoda tylko ,że to co dobre u nas zawsze z opóźnieniem przychodzi  🙄 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 stycznia 2010 21:53
Czy ktoś wie kiedy będzie 4 seria Skins? Jara? Czytałam gdzieś ze 21 stycznia ma byc nadawane w uk, ale nie wiem czy to prawda..... Cook, Freddie 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2010 22:18
Czy ktoś wie kiedy będzie 4 seria Skins? Jara? Czytałam gdzieś ze 21 stycznia ma byc nadawane w uk, ale nie wiem czy to prawda..... Cook, Freddie 💘



28 stycznia 🙂
Cook  😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 stycznia 2010 22:21
Aaaaa to już niedługo!
Ten akcent cooka, i całokształt w ogóle  😜 Boski jest! Freddie też jest kochany 😁 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2010 22:38
Znamy następcę Tudorów

Showtime zamówiła 13 odcinków nowego serialu historycznego - ''The Borgias''. Akcja będzie rozgrywać się w 1492 roku. Głównym bohaterem będzie Rodrigo Borgia (w tej roli Jeremy Irons) - głowa rodziny, która nie cofnie się przed niczym. Premiera serialu jest zapowiadana na początek 2011 roku - ma przyciągnąć przed telewizory fanów ''Dynastii Tudorów'', która niedługo się skończy.
He he, fajnie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2010 14:51
Zacznijmy może od kwestii "nagości" Cuddy. W 14 odcinku szóstego sezonu Lisa Cuddy zaprezentuje się widzom tak jak ją Pan Bóg stworzył.


Dziś w USA poleci 150 odcinek "NCIS", jest to najlepiej oglądany serial. Oglądalność (ponad 22ml widzów) bije na głowy Housa, Gotowe Na Wszystko, Lost i całą resztę 😉

Niedługo w Gotowych Na Wszystko pojawi się ... Rita 😉 hehe a raczej aktorka wcielająca się w Ritę w serialu "Dexter". Juli zagra striptizerkę.



edit:
Mój tydzień serialowy wygląda tak

Poniedziałek

House
Castle
[s]Lie to me[/s]
[s]Nurse Jackie[/s]

Wtorek

NCIS

Sroda
Criminal Minds
Ugly Betty


Czwartek
Bones
Mentalista
[s]Skins[/s]

Piątek
-

Sobota
-

Niedziela
Gotowe na wszystko
[s]Californication[/s]
[s]Dexter[/s]
[s]Breaking Bad[/s]

Skreślone seriale obecnie nie lecą, z powodu skończonego sezonu itp.
A do tego szykuje się sporo nowych produkcji np Code 58, Rectified, Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1, The Borgias, Covert Affairs,  ...

"Prime Suspect" - to również dramat kryminalny, skoncentrowany na losach odważnej kobiety - detektywa, prowadzącej skomplikowane śledztwa w mieście zdominowanym przez politykę.

"Rockford Files" - remake klasycznego serialu kryminalnego z połowy lat 70. XX wieku, który wziął na warsztat David Shore. Głównym bohaterem serialu jest Jim Rockford, zadziorny prywatny detektyw, który żadnej pracy się nie boi i często podejmuje się wyzwań trudnych i niebezpiecznych. W projekt zaangażował się również znany z "The Office" Steve Carell.



"The Event" - dramat sensacyjny, pokazujący wydarzenia z kilku punktów widzenia. Centralną postacią serialu jest zwykły facet, uwikłany w ogromny spisek rządowy. Producentem wykonawczym jest producent "Medium" Steve Stark.



"Chase" - dramat sądowy o grupie prawników tropiących najbardziej niebezpiecznych przestępców w Stanach Zjednoczonych. Scenariusz napisała związana z "Lost" i "Cold Case" Jennifer Johnson.



"Love Bites" - to komedia romantyczna autorstwa  związanej wcześniej z "Seksem w wielkim mieście" Cindy Chupack. Na razie brak jakichkolwiek szczegółów na temat fabuły serialu.


UWAGA.
Powstanie serial o polskim policjancie pt Ridealong oraz serial o wyścigach konnych i hazardzie pt. Luck! :]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się