zima 2009/2010 meldunki

Zima wróciła nocą. Tzn. śnieg. Okolice zera, ale coraz chłodniej. Szkoda, bo śnieg się utrwali i z jazdy na rowerze nitki, ale za to jak ładnie...
Koniec świata
Stolica zasypana coraz bardziej.
Nikt nie odśnieża jeszcze chodników , nie sypie solą  (tylko jezdnie)  Błotka posniegowego brak
Taka zima to jest zima  💘
Gillian   four letter word
06 stycznia 2010 18:16
śnieguuuś śnieeeguuuuś śnieeeguuuś  😅
i -4 na termometrze
u nas -35  😵


😲 😲 😲

u nas cały czas kilka stopni na minusie, ale śnieg nie pada 🙁 tzn śnieg jest, ale mogło by dopadać jeszcze troszkę  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 stycznia 2010 19:11
W Olsztynie właśnie delikatnie prószy i jest mroźno  😀
w Dublinie mayhem 😀 popadalo, busy stanely, na ulicach korki, stluczki. Postanowilismy z chlopem przechytrzyc zime i  spotkac sie po pracy w knajpie aby przeczekac najgorsze. Dobrze zrobilismy - po 7 bez problemu zalapalismy sie na tramwaj. Zaoszczedzilismy sobie stresu, zyskalismy +2 piwa do brzucha 🙂
W Piotrkowie duzo śniegu ok -6/-8 stopni  🙂
Milicz- ok -1 śnieg sypie strasznie, wczoraj zaczęło po kilkudniowej przerwie- napadało już jakieś kolejne 15cm..
Wrocław zasypany na maxa, cały czas sypie, temp. -4. Ludzie chadzają w spodniach narciarskich🙂
nie mam jak wyjechac z osiedla ....samochody stoją zakopane na ulicy.
dokładnie, we Wrocławiu nic tylko ŚNIEG.
nie dojechałam do stajni bo przez 40 min nie pojawił się żaden autobus a samochodem się wyjechać z osiedla nie dało..
ładnie to wygląda, ale 'nieco' paraliżuje ruch 😉
nienawidze, nienawidze, nienawidze nienadziwe ZIMY!!!!
wlasnie musialam odsniezyc taras i chyba zaraz mi serce wyskoczy...
NIENAWIDZE!!!!

ja chce wiosne...  🙄
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2010 13:00
Pod Opolem śnieg do połowy łydki. Ja uwielbiam zimową Warszawę  😍 Jak sytuacja w Stolicy?
Mery, może trochę ciepłych myśli ode mnie pomoże na ten taras 😉
u nas też śnieg do połowy łydki, momentami prawie pół metrowe zaspy... właśnie odśnieżyłam podjazd i jestm padnięta, a snieg sype od rana non stop  😵
hihi, mam przez okno calodniowa rozrywke, co wyjrze to ktos nie moze ruszyc/cofnac/zawrocic etc, wszyscy jada slalomem slizgajac sie nawet jadac prosto, samochody pozakopywane, jak jeden sie zakopie i nie moze sie wydostac robi sie korek i dopiero jest smiesznie... dobrze ze zostawilam samochod w spokoju... A wszystko to w Wawie.
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2010 13:17
W takich chwilach cieszę się, że jestem niezmotoryzowana  😁 Jak wczoraj wyjeżdżałam, to było bardzo przyjemnie. Ciekawe tylko jak się będe poruszać, gdy przyjadę z moją torbą na kółkach 😎
weź sanki  😁 inaczej nie ma szans  😁
Ja za oknem mam tak

i nie ma co bez potrzeby w Wrocław ruszać, bo i tak tramwaje nie jeżdżą a autobusy czasami tylko
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 stycznia 2010 13:45
W Olsztynie śnieg pada kolejny dzień, niby jest zimowo, ale jakoś tak szaro i brzydko 🙄
Ja chcę taką ładną zimę jak na zdjęciach dziewczyn!!
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2010 13:56
karolinag4 Łańcuchem ją owinę  😁
wstaję rano, patrze i mam... zamarźnięte szyby w oknach  😲 tzn tak jakby krople deszczu się ze sobą pozlewały i pozamarzały na całych szybach od gory do dołu taka mozaika  😲
Warszawa -2 stopnie, biaaaało i pada śnieg z deszczem. Na drogach bardzo ślisko.
In.   tęczowy kucyk <3
09 stycznia 2010 15:06
Laski, jak jest w Krk? Jestem chora i nie wychodzę, przez okno nie widać ulicy a chciałabym wiedzieć "jak na mieście".
Graba.   je ne sais pas
09 stycznia 2010 15:13
In., u mnie za oknem nie najgorzej. Śniegu trochę jest, ale paraliżu nie ma 😀 nie wiem jak bardziej w centrum.
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 stycznia 2010 15:15
okolice Łodzi,
Oto co zastałam rano jak przyjechałam do stajni.

Tak właśnie wyglądały drzwi od hali, zasypane równo.

Nie wspominając już o łódzkich drogach, po których jeździ się fatalnie.
Niby gdzieś tam odśnieżają ale efekt jest marny.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 stycznia 2010 17:11
jechalam dzis do stajni syvem z napedem 4x4 i miejscami sie zakopywalam  😜 gdzie drogha byla nizej niz okoliczne pola bywalo i ponad pol metra sniegu 🙄
U nas full śniegu, miejscami takie zaspy , że samochodu nie widać. Konie po brzuch w śniegu! zima , zima ale fajnie 😉
Dzisiaj za brama wjazdowa do stajni  sie zakopałam , na szczeście Manitou mnie odkopało 🙂 Ciekawe jak bedzie jutro 🙂
A w Gliwicach leje  🤔
Strach się bać, co będzie jak to zamarznie...
no właśnie... prognoza dla śląska: dwa dni deszczu, potem -5, -7. Będzie masakra 😵
Moon   #kulistyzajebisty
09 stycznia 2010 18:41
Pomorze: niby tylko -2, -3 ale pizga jakby się żyd powiesił... :/
Ludzi prawie na ulicach nie ma.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 19:24
U mnie (okolice Bielska Białej) też lało, zrobiła się okropna ciapa 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się