DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

To chyba Ci sami... http://www.decorskor.pl/index.php?s=kategorie&id_kategorii=23
Ivett... tyle że na stronie z Twojego linka piszą, że futerko ma do 10cm długości a u Ciebie na podkładce takie śliczne zbite i króciutkie jest - od tego samego sprzedawcy kupowałaś?


zawsze kupowałam od nich i prosiłam o futro z najkrótszym włosem

i moje 2gie pytanie z tej twojej aukcji (120cm na 60? cos takeigo) robilas 2 podkladki czy starczalo tylko na 1?  🙇


jedno futro ledwo wystarcza na jedną podkładkę
Ivett a co sadzis o skorze z muflona 😀 ? ma fajny kolor ale moze jakies inne własciwosci  : P
nie znam się na skórach, ale za to mogę pochwalić się nową derką 🙂

ivett, co prawda połączenie kolorów jakiego nie lubię- ale jaka precyzja wykonania, naprawdę przyjemnie się patrzy 🙂
no, tak ale mowilas o tym wczesniej wiec myslam ze masz doswiadczenie w obcowaniu z zwłokami owiec  🤣
Witajcie !!!!!
Przeglądając ten wątek,też chciałabym się pochwalić, że też mam dzieło ivett  😀 Ostatnio kupiłam torbę na ogłowie, oficerki i kaloszki (te ostatnie na zamówienie). Są świetnie wykonane z niezniszczalnej codury!!!!! i  wykończenie oczywiście bez zarzutu 🙂





Ivett szyjesz niesamowite dereczki 🙂 możesz mi powiedzieć jaki materiał dać na wierzch derki żeby była przeciwdeszczowa?
Ivett szyjesz kaloszki????!!!!! dlaczego dobiero teraz jest takie info????? ja musze miec kaloszki w kratke i od ciebie!!!!!  🏇
Ivett szyjesz kaloszki????!!!!! dlaczego dobiero teraz jest takie info????? ja musze miec kaloszki w kratke i od ciebie!!!!!  🏇


Ja tylko obszywałam gotowe kaloszki neoprenowe 🙂

Ivett szyjesz niesamowite dereczki 🙂 możesz mi powiedzieć jaki materiał dać na wierzch derki żeby była przeciwdeszczowa?


najlepiej jakiś z ortalionów lub nylonów
Ivett dzięki 🙂
a to dzisiejsza psia dereczka
ivett, ale bomba! masz talent 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 stycznia 2010 21:33
ivett a torbę na ogłowie robiłaś sama, od zera? 😲 szacuuuun! 👍
ivett a torbę na ogłowie robiłaś sama, od zera? 😲 szacuuuun! 👍


od samych podstaw :P
ivett -  PIEKNE , PIEKNE i JESZCZE RAZ CUDENKA

a jest szansa na logo stajni na derce?
własnie
wogóle ktos to robi??


bede chciała na czempionaty zamówic derki / takie ''wyjściowe''/ , najchetniej z moim logo.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 stycznia 2010 09:24
Złota, z tego co wiem to Deborah (czyli Jarpol) robi hafty na derkach, także polecam się do niej zgłosić.
dzieki Koniczka🙂 napewno sie zgłoszę.🙂


A ja niedługo pochwale się ogłowiem przerobionym na ogłowie do hackamore. Z zastosowaniem pasków od pelhamu i futerka 🙂 Koń zadowolony w końcu pasek policzkowy nie wchodzi mu do oka  🏇
[quote author=Złota link=topic=88.msg430651#msg430651 date=1262856235]
ivett -  PIEKNE , PIEKNE i JESZCZE RAZ CUDENKA

a jest szansa na logo stajni na derce?
własnie
wogóle ktos to robi??


bede chciała na czempionaty zamówic derki / takie ''wyjściowe''/ , najchetniej z moim logo.
[/quote]

jeśli masz na myśl haft na derce to musisz poszukać jakiejś hafciarni.
okser.pl

robi hafty
Hypnotize, koniecznie foty, pokaż co wymyśliłaś! 🙂
ivett
ile za takie kraciaste kaloszki? bardzo bym chciała 🙂

i tak marginesem to  👍
zakładaj firme 🙂
A ja mam pytanie, co do szycia padów 😉 przekonałam mamę, żeby mi uszyła, zobaczymy, co z tego wyjdzie 😀
1.Trzeba szyć ten 'dzióbek' na kłąb? Bo na niektórych zdjęciach, albo go nie ma, albo tylko to tak wygląda, np. tutaj:

2.Pady też się szyje, jak czapraki, z dwóch połówek, czy można od razu wyciąć całość (trochę namieszałam, ale myślę, że wiecie o co chodzi :hihi🙂?

Z góry dzięki :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 stycznia 2010 13:48
ivett i inni ciekawi - w wątku o derkach,fotki na modelu  😎 💃
Mój pies w derce od ivett   :kwiatek:, akurat się przydała na tą pogodę.
Na razie trochę zaskoczona co ta pańcia jej zakłada   🤣
Nauszniki zrobione przez mamę.

Tu lepiej widać kolor, ja zdjęć robić nie umiem 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
09 stycznia 2010 14:11
Kropa, pogratuluj mamie śliczne są!
Dziękuję Deborah  :kwiatek:
To pierwsze nauszniki, mam nadzieję, że będą pasować na konia koleżanki 👀
In.   tęczowy kucyk <3
09 stycznia 2010 15:48
Wow, śliczne! Chyba pierwszy raz widzę nausznikowe DIY, które byłyby tak ładne!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 stycznia 2010 16:08
a ja wczoraj zrobiłam granatowe owijki 😉

słuchajcie, a macie jakiś pomysł co mogłabym zrobić ze ścinek z polaru? Myślałam o derce treningowej, ale to jeszcze duuuużo mi tych ścinek brakuje 😁 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się