produkty ANKY

Ja preferuję odcienie : pomarańczy, brązu, beżu i na takie kolory niecierpliwie czekam.  Ciepłe odcienie mnie interesują. Bananka była dla mnie zbyt zimna.
Jeśli nie będzie nic ciekawego to się pochlastam.  😉

HA - i jestem PIERWSZA na 100-nej stronie.  😀 To na pewno dobry znak, co do nowej kolekcji i moich oczekiwań.
Mogliby dać coś ciekawego ;P Ja w sumie nie lubie mieć  2 czapraków  w tym samym kolorze, dlatego szukam czegoś "nowego", czyli żółty ;D
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2010 08:27
tunrida no to zdrówko  🥂

ja też czekam na jakis fajny pomarańcz, ciemną zieleń (taki szmaragd  😎 ) Jak by były takie kolory w wiosennej kolekcji, to przepadłam  🤔 a narzeczony, to mnie chyba z domu wyrzuci  👀
Pomarańczowy to mam Sunshine, zielony niby też, chociaż ten szmaragd jest śliczny  😜
a ja to bym chciała carmel  😜

Sierra, gdzie kupowałaś owijki do anky grey?? i za ile?
Korsik w Ihaha, ale nie pamiętam za ile bo to było w ramach większych zakupów no i upomniałam się o jakiś mały rabat, więc za same owijki zapłaciłam około 90zł
eh... to i tak dużo, a szoda bo ostatnio ankowe owijki baardzo mi przypasowały
Wiem, że sporo ale nie chciałam czekać na jakiejś wyprz, zwłaszcza, jak dotarło do mnie, że jak dobiorę innej firmy to z trudem a jak już coś pasowało (Moon Eskadrona, podobno Slate'y ES ale tylko podobno, bo nie widziałam) to i tak zapłacę z 80-90zł ale w przeciwieństwie do Anek, ES'ów i Eskadronów owijek zwyczajnie nie lubię. :/
a moja madeira wygląda dokładnie tak ja na moim zdjęciu. jak jagodowa.
Nasturcja-Renata, ta z twojego zdjęcia wygląda jak różowa. a moja madeira jest naprawde dosyć ciemna. identyczna jak na stronie oksera. 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2010 11:09
korsik proszę:
anky grey w cenie promocyjnej  😎
przy tych owijkach pisze: Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Będzie znowu dostępny: 28.11.2010

;PP
Bananka była dla mnie zbyt zimna.

wcale nie jest zimna, spójrz
Jest zimna.  🙂 To ewidentnie zimny odcień żółci. Swojej się pozbyłam. Trochę z żalem, ale jednak. Preferuję cieplejsze kolory.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2010 14:57
a straw jest zimniejszy czy cieplejszy od babany? 👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 stycznia 2010 15:00
cieplejszy i odrobinę ciemniejszy. to jest taki kolor słomkowy 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 stycznia 2010 15:08
bo straw to po prostu słomka,jeżeli dobrze kojarzę  🤣

myślę o tym navy,ale na wszystkich zdjęciach jest taki ciemny,wręcz we fiolet wpadający  🤔
mam kolekcje owijek,znaczy kilka kompletów anky khaki.
lubie je bo świetnie trzymają,fajnie.
natomiast za padami nie przepadam,wole usg.
pozdrawiam Was🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 stycznia 2010 15:14
dobrze kojarzysz, straw= słoma i słomka do picia 🙂

jezeli chodzi o navy- na zywo nie widziałam tego fioletowego pobłysku, raczej typowy ciemny granat. może to kwestia światła, że tak wyszedł na zdjęciach?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 stycznia 2010 15:15
no może,muszę go sobie na żywo najpierw obejrzeć i sprawdzić czy wtedy złapie mnie za serce  🤔wirek:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
09 stycznia 2010 17:50
Wczoraj przyszły do mnie anki pea i stone grey  😅

Będą zdjęcia, ale nie wiem kiedy
No i stało się  😵 - wszystko przez was Babajagi jedne! Zachorowałam!!!... na BURNT ORANGE! Gdzie dostane jeszcze ten kolorek- padzik plus owijki- musi być!!!
Jak nie znjade to, którejś z was ukredne 🏇
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 stycznia 2010 19:57
A ja Wam napiszę, że nie rusza mnie ani Burt Orange , ani Cobalt. Obydwa mnie odstraszają  😁 Zdecydowanie za mocno walą po gałach jak dla mnie. Ale co kto lubi, wiadomo o gustach się nie dyskutuje  🙂
Do nas niebawem dojdzie coś bardziej klasycznego , wymarzonego... ach.  💘 😜
A jeszcze  pebble się nacieszyć nie mogę  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 stycznia 2010 06:14
[quote author=misia_zz link=topic=202.msg433276#msg433276 date=1263040555]
przy tych owijkach pisze: Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Będzie znowu dostępny: 28.11.2010

;PP
[/quote]

nawet nie zwróciłam na to uwagi  😵

kotbury Burnt Orange to bardzo stara kolekcja i pozostaje Ci polować na nią na ebay'u
Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 stycznia 2010 17:45
Obiecane pea (szybciej niż się spodziewałam) z dzisiaj:

A moj mezczyzna zauroczyl sie hortensja po obejrzeniu szmatoholikow 😍 😂
Wiec teraz tylko musze troche nad nim popracowac 🏇
I tym sposobem powoli wpadam w Anky... 😵
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 stycznia 2010 18:10
Zima, mój, kiedy była poprzednia kolekcja, powiedział, że nic go nie powala, w ogóle to najlepiej byłoby nam wszystkim zablokować wątek "Końska rewia mody" i "Produkty ANKY", bo tracimy czas przed kompem, ale gdyby był jakiś fiolet, to kupiłby dla samego koloru. A później pojawiła się hortensja i wystarczyło się delikatnie acz stanowczo przypomnieć, że przecież to fiolet i prawda, że jaki ładny. I kupił.  😁 Sama tyle kasy na czaprak + owijki bym nie wydała. Wszystko przed Tobą. Popracuj, posmęć i gotowe.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 stycznia 2010 18:12
Hortensja rulez! Moja ulubiona anka  😁
kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2010 18:13
jakby jeszcze ktos kiedys pytal o bright red - to zdjecie calkiem niezle oddaje kolor
Tak wlasnie zamierzam, juz Cobalt przeszedl, zamowiony i idzie do nas, to teraz DLA NIEGO 😂 zamowie hortensje 😁 😅
Zima, gdzie dorwałaś Hortensje?? ;P Ja zrezygnowałam z poszukiwań i zakochałam się w MAXIE ES śliwkowym, kolor chyba nawet lepszy, jak dla mnie..  😜


A i nadal czekam na sunshine, moze jutro bedzie  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się