produkty ANKY

Ja będę zamawiała ze sklepu, który ma hortensję. Jeśli ktoś z Warszawy jest zainteresowany hortensją (ew. pebble), proszę o kontakt na pw.  Bo z moich doświadczeń z zamówieniami z Anglii wynika, że koszt przesyłki jest dość spory, ale niezalezny od ilości. Myślę, ze taka jest reguła. ewentualne wyjątki to sławne wyjątki od reguły. Uwaga to dotyczy Anglii, gdyż Royal Mail nie zajmuje się wysyłką paczek, wobec czego paczki z Anglii firmy wysyłają kurierem, co jest droższe niż pocztą. 
trzynastka   In love with the ordinary
11 stycznia 2010 11:08
Donoszę - u nas w ogłoszeniach jest Sky za 110 zł.
waco, off-white jest cudowny, strasznie lubię tą złamaną biel 🙂 do szmatoholików ze zdjęciem! 🙂

Mi też bardzo się podoba 🙂 Właśnie wydawało mi się, że to ujęcie średnio nadaje się na Szmatoholików.
no bo w sumie masz racje 😉
A do mnie doszedł Sunshine i owijki, jest śliczny, ale jakiś taki "cienki"  🙄

Ahh i w dodatku mi się aparat zepsuł jak na złość... 😤
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 19:52
Obiecane zdjęcie Sanda:
ładny, taki cieplutki kolorek 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 stycznia 2010 19:56
Cuuudnie 🙂 A to zdjęcie oddaje dobrze jego kolor?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 20:01
korsik, właśnie to mnie najbardziej w nim ujęło- że to taki cieplutki kolorek, od razu człowiek o plaży myśli 😉
Raven, tak🙂
też mam sanda i wydaje mi sie że jest nieco jaśniejszy niż na fotce, taki troszkę zywszy, cieplejszy 🙂
Andre   I am who I am
11 stycznia 2010 20:51
Kurcze jak na złość, chciałam dorwać ten pad sky z ogłoszeń i już sprzedany 😵 Nie chce się nikt pozbyć padu tak do 120zł 👀 w kolorach pasujących do kasztana (czyli chyba we wszystkich :hihi🙂
Ja bym chciała Banana za 120 zł 😀 heheh
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2010 23:27
Likier a do mnie jeszcze banna nie dojechala 😕
Andre 120 to nie ale 150... w odpowiednim watku reszta szczegółów 🤬

nowa kolekcja anky bedzie kolo marca czy kiedy??? 👀 przepraszam jezeli juz bylo 🙇
Zairka, nie wiem, byle by się nie opóźniła tak jak poprzednia wiosenna.
offwhite-jeszcze raz, w lepszej jakosci 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2010 23:50
burza a kiedy wyszla wiosna 2009?
Zairka, pod koniec maja? w czerwcu? Z obsuwem przynajmniej dwumiesięcznym, więc może marzec/kwiecień będzie kolekcja? Nie pamiętam kiedy był 'termin'.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 stycznia 2010 00:09
kasska,
Prześlicznie   🍴

Zairka
Wiosenna kolekcja miała ok. miesiąca opóźnienia.  Dostałam swój komplet (hortensji) z jednej z pierwszych dobrych partii dostarczonej do Polski na przełomie kwietnia/maja


Likier
Jak cienki, to znaczy , że spracowany mocno (im starsze pady tym cieńsze i bardziej zmiętoszone).

A tak w ogóle kto widział pad mocno zużyty? Jakie jest kolejne stadium 'umierania' (śmiercią naturalną) padu po zmiętoszeniu i schudnięciu ?  😁

Ile skokowy anky ma długości w dół?  :kwiatek:
On jest chudszy, ale materiał ten sam, ZERO przetarć, od wewnątrz jak nówka, tylko laska go prała w pralce i przy popręgu był brudny to go rach ciach szczoteczką z proszkiem poczyściłam i jest jak nówka...

Zdjęcia zrobie jak mi aparat odżyje  😤
budynio   powrót do świata dźwięków!
12 stycznia 2010 07:31
Koniczka Grom taki ogolony naprawdę super wygląda w tym padzie. najbardziej mi się podoba chyba ze wszystkich waszych zestawień kolorystycznych które wstawiasz 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
12 stycznia 2010 07:39
Dramka, mierzony z tyłu bo tam jest linia prosta ok 47,5 cm
Majeczka- odpodobała Ci się bananka? Czemu?
Wy tutaj się odkochujecie, a ja poszukuje, ale w sumie macie trochę racje, bo Banana tylko na karego (na mojego :emoty327🙂...

Ja własnie gniadosze uwielbiam w takich barwach jak dobiera Burza, dla mnie to idealne kolorki te stonowane, ale fajnie tez pasuje pasiak... 🙂

Ja mam i dobrze i źle, bo pasuje prawie wszystko, ale z drugiej strony chce sie miec to wszystko 😀
Mi tam się podoba jak banana komponuje się z gniadym.
O gustach się nie dyskutuje.  😀
To czemu sprzedałaś ;> ??

No jasne  :kwiatek: Każdy kupuje to co mu się podoba  😜
Bo:
po pierwsze był ze starszej kolekcji i miał starszy materiał, który tu wiele osób z takim rozrzewnieniem wspomina. A dla mnie starszy materiał był za śliski i za sztywny. Zdecydowanie wolę nowszy.
Po drugie banana to chłodny odcień żółci i mimo tego, że moim zdaniem pasuje na gniade, to w moim odczuciu był ZBYT chłodny. Preferuję ciepłe odcienie.
Po trzecie- rezygnuję z jasnych padów. Nie umiem cackać się ze sprzętem i często musiałabym ją prać. (z tego powodu nie ma żadnych bieli, beżów) Jedno czochrnięcie brudną gałęzią i zaraz byłby ślad.

Majeczka  :kwiatek: Malutki ten pad wszechstronny, mój brilliant ma 51cm w dół
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2010 09:57
Mam pytanie
Stare ANki maja napis ANKY Technical pad
a nowe ATC???
bo nie rozumiem
majeczka sprzedaje swoja banane i ma juz ATC a ja kupilam banane i jeszcze bylo ANKY  🤔
jedna kolekcja inne metki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się