Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

wendetta tak, oba ogiery. Kucyk to taki zadziora, tylko łypie okiem na Elusia, lubi się "kleić", a raz zdarzyło mu się w kłusie wpakować nam na plecy  👀 Elear za to bardziej stateczny i dobrze wychowany, ale to tylko gra pozorów. Gdyby spuścić go na chwilę z oka (albo z uprzęży) to budzi się w nim zabójca - za gardło i do ziemi 😀

Jest taka zasada, że im mniejszy to zadziorniejszy 😉 A może kucyk tak po prostu miłość okazuje? 😉
Tak czy tak, oba są przeurocze!
wątek zamknięty
Espana no normalnie odlotowe szaleństwo 🙂
tyz tak chcemyyyy.....

No to w czym problem? Za mało śniegu?  😁 😁 😁 A koni masz pod dostatkiem 🙂
Jest taka zasada, że im mniejszy to zadziorniejszy 😉 A może kucyk tak po prostu miłość okazuje? 😉
Tak czy tak, oba są przeurocze!

Dziękuję w imieniu chłopaków 🙂
wątek zamknięty
No właśnie, przez kilka dni pogoda do jazdy była cudna - taki sypki śnieżek, w ogóle nie śliski i nie wbijający się w podkowy... Bajka 🙂







Zobaczcie jakie ciacho u nas w stajni stoi  😜









A tu zagadka - kto zgadnie, co to jest to okrągłe pod przeszkodą? 😀

wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 19:48
Kucykowe zabawy w śniegu.









I w wersji trochę bardziej oficjalnej 😉
wątek zamknięty
Quanta- Super zdjęcia. Też tak chcę pogalopowac w śniegu!
To pewnie opona?
wątek zamknięty
Quanta, gdzie Twoje niebieskie włosy? 😜

Koniczka, Kucyk jak zawsze super! 🏇
wątek zamknięty
Tristia, nie opona 😀iabeł: Podpowiem - w tym miejscu śnieg jest wytopiony, dlatego widać kółeczko... 🙂

fin, no już ze trzy miesiące mam na głowie inną perukę 😁 Ale spoko - niebieskie na pewno jeszcze będą 😉

Koniczka, fajnie te konie teraz mają, tak się wytaplać w białym 🙂
wątek zamknięty
Quanta- zgaduję więc, że to Ty  🤣
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 stycznia 2010 19:57
Pies? Albo kot?
wątek zamknięty
No bliżej, bliżej... ale nie pies i nie kot 😀
Dodam, że nie chcieliśmy fotek od góry strzelać i stresować stworka, ale każdy z konia i ciekawscy piechurzy nie mogli się powstrzymać 😉
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 stycznia 2010 19:59
Łasica (kuna)?
wątek zamknięty
miałam mówić, że garnek jakiś... ale chyba jednak nie, jeż?
wątek zamknięty
Dzieki Rudzi mam z dzisiejszego sniegowego turbo-biegania tyle pieknych fot, ze nie wiem od czego zaczac, ale wiem, ze musze pochwalic sie nimi JUZ  😜 chociaz kilkoma  😀
wątek zamknięty
Super śniegowe wariacje! I jak tu nie kochać zimy  😍
wątek zamknięty
Koniczka fajne śniegowe, a z wypiętą dupką najlepsze 😀
wątek zamknięty
Quanta- Co to za stworzonko? Też obstawiam kunę.
Chyba, że to ptak, bo śladów nie widać 😉
wątek zamknięty
Ja stawiam na zająca  🤣
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2010 20:11
quantanamera, czy mogę znać konia na którym siedzisz? Bo mi strasznie przypomina takiego jednego ancymona 😉

I dzięki wszystkim, Grom miał dzisiaj taką radochę z tego śniegu, że stałam przy padoku i boki zrywałam. Chyba przez 10 minut kopał w śniegu, co chwila się w nim kładł i tarzał no i go jadł 😉
wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
11 stycznia 2010 20:17
quantanamera a co to za fyzik? Jakis ogr? Sliczny😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2010 20:24
quanta a to ciacho to nie Lider przypadkiem?? 👀
ja tez obstawiam na lasice albo kune
wątek zamknięty
Lider to w Chobienicach stoi 😉
wątek zamknięty
😜 😜





wątek zamknięty
Quanta -zając , jeż ?
wątek zamknięty
kasska, ale macha łapami  😜
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
11 stycznia 2010 20:46
kasska - zazdrosze! swietnie macha szkitami! tez bym chciala takie zdjecia z jazdy w sniegu, ale nie ma kto zrobic 😕
wątek zamknięty
kasska super wyglądacie!  😅
armaquesse ekipa przednia! a Esia grzeje dupkę  😁 ?
wątek zamknięty
armaquesse Ta z tyłu to moja 2,5 letnie folblutka. Jest nie obliczalna i trzeba być przy niej czujna jak waszka..ma bardzo szybkie nogi  😁

Koniczka"Chyba przez 10 minut kopał w śniegu, co chwila się w nim kładł i tarzał no i go jadł"

Moje identycznie, dzisiaj jakiś wesoły dzień  💃
wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
11 stycznia 2010 20:50
Kasska jakie masz fajne foty;P

Jessy z wielka przyjemnoscia pocykalabym Wam zdjecia ale do Was strasznie daleko z Warszawy:/

A to my😀
Dzieki Kassce mamy w koncu foty 😀  :kwiatek:







wątek zamknięty
Florcik, bingo - to zajączek 🙂 Przykicał rankiem i zrobił sobie w śniegu jamkę tuż koło przeszkody, na środku placu. Potem udawał, że go nie ma - dość zabawnie, bo oczywiście kto tylko się dowiedział o takim gościu, to z konia - albo spacerując nożnie - zaglądał do zwierzaczka. Ale miał fajne uchy, i łypał 😉 W nocy gdzieś sobie pokicał w las.

Nasz fryzik to nie Lider, to jakiś Holender, w sumie nikt nie używa jego oryginalnego imienia. Mój facet mówi na niego Fryzys :P
Kary stoi naprzeciwko Kucunia i uwielbia rzucać zawieszonymi na boksie rzeczami, normalnie nic się nie uchowa  😲 Któregoś dnia wystający z boksu Kucyk dostał prosto w nos ochraniaczem... wkurzył się, i odrzucił 🤣 W ruch poszły wszystkie dostępne w zasięgu obydwu koni kantary, derki, normalnie boki zrywać. Wojna trwa, i fryzikowi trzeba okienko w boksie zamykać - jak Kucyk nie ma oponenta, to go nie kręci rzucanie 😉
wątek zamknięty
kasska, Rudzia - cudowne fotki! Jak z bajki  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.