moda, ciuchy etc...

no i mam sukienke na studniowke 😀 nareszcie spokoj
barbor, bardzo ładna  😀
emade dzieki 🙂 ciesze sie ze mam to z glowy bo myslalam juz ze nic nie znajde
barbor- sliczna sukienka, taka dziewczeca i z klasa. Skad ja wytrzasnelas?
Karla z Camaieu 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
30 grudnia 2009 08:32
A ja znalazłam butki w Street'cie (nienawidzę tej szajskiej firmy) do mojej sukienki. Przypominają trochę model z Zary z ubiegłego zimowego sezonu.
Ktoś mi pomoże w określeniu stylu latino?  😎
dziewczyny jakie dodatki do tej sukienki bo mam zupełną pustkę, myślałam nad perełkami na rękę ale nie wiem czy warto..  😵
http://www.jacquelineriu.fr/collection/fiche/264-robe-boule.html
dziewczyny potrzebuje jakiegoś kontaktu do dobrego stylisty chętnie z okolic Warszawy. Takiego żeby dobrał ubrania odpowiednie do mnie, może podpowiedział coś w sprawie fryzury itp. Znacie kogoś takiego ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2010 21:52
Ciaja niesamowita sukienka! pierwsza bez dekoltu, która naprawdę mi się podoba  😁 nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć, ale moim zdaniem pasowałyby wspomniane perełki na rękę +efektowne jasne buty!
dzięki smarcik  :kwiatek:
wiąże się z nią ciekawa historia i musiałam ją kupić 😉
idę w niej na studniówkę ale nie swoją 🙂

zastanawiam się jeszcze nad uczesaniem, mam długie proste włosy ale jeśli sukienka jest taka zabudowana to chyba pasuje tylko jakieś fajne upięcie..
kujka   new better life mode: on
04 stycznia 2010 22:50
Ruffian, jesli chodzi o dobranie fryzury to napisz do Amnestrii, ona ma jakiegos sprawdzonego fryzjera-styliste ktory naprawde slicznie jej wlosy przerabia!

barbor, sukienka jak sukienka (mialam podobna na 100dniowke), ale buty masz super!!

*Ciaja*, perelki na reke i opaska z piorami!! lata 20  😜

szepcik, koszule rozpiete tak zeby bylo widac owlosiona klate - to mi sie kojarzy ze stylem latino :P
poza tym falbany... hmm nie wiem co jeszcze
Scottie   Cicha obserwatorka
04 stycznia 2010 22:57
*Ciaja*, mnie też się widzą perły na rękę, kolczyki z perełek (ale nie wiszące), buty na jakimś niewysokim obcasie. I upięcie, koniecznie. Ale nie jakiś tam kok, tylko taki "nieład artystyczny", kilka kosmyków zakręconych (ale nie ostro, mają się już tak jakby rozprostowywać). Sukienka obłędna!
nie chcę Off topu ale znalazłam kilka upięć a skoro to również moda...  😁
1)
2)
3)
4)
Scottie   Cicha obserwatorka
04 stycznia 2010 23:40
Drugie jest śliczne 🙂
kujka dzieki 😉 szukalam jak najnizszych, no i byly tanie:PP
Miała któraś z Was może do czynienia z tą kurtką:


Przymierzałam się do kupna, w 99% przekonana pojechałam do sklepu przymierzyć i zonk. Chodzi o pas przeciwśniegowy. Normalnie noszę S, a tu się dopiero dopinam na ostatnie guziki w M, mniej więcej na wysokości pasa. Fakt, jest ona dość krótka, sięga do połowy pośladków.
Przeznaczenie nie tylko na śnieg, również tak do chodzenia po mieście. Ale kurde co z tym pasem. Dlaczego on jest tak wysoko 😵
Ja mam dwie kurtki Roxy i jedną Burtona - wszystkie z pasem, wszystkie M.
Pas jest na wysokości pępka (zaczyna się zaraz pod pępkiem 😉 ).
w niektórych kurtkach można wypiąć ten pas, sprawdź i najwyżej zamień 🙂
dobra, dzięki dziewczyny
Jutro chyba jeszcze raz przymierze tą Mkę, i zapnę pas trochę wyżej. Najwyżej zastosuje ŻM, bo nie zamierzam szukać innej kurtki, ta jest idealna 😜

Maracuja ja mam ta kurtke i powiem Ci ze jest super. Bardzo funkcjonalna i przede wszystkim ciepla 🙂
maracuja, co to za kurtka?!  😍
Lilo - a nie podwiewa ją jakoś? Bo ona jest taka... krótka jak na zimę 😁


emade - Caveel CLTN [url=http://e-roar.pl/pl/produkt/kurtka_caveel,variant:4077,idkat:96,idkat2:126.html]KLIK[/url] 🙂
Maracuja nie nie podwiewa 🙂
emade - ostatnio w diverse za 599zł ją widziałam 🙂
a ja idę na maskaradę. i teraz pytanie: co założyć, aby maskarada była, ale bez długich sukni? co wam się kojarzy z maskaradą, a co da się skompletować samemu?
maska 😉 i nie wiem czemu, boa mi się kojarzy 😉
maska wiem, albo coś na twarzy przerysowanego walnę, np. domaluję eyelinerem rzęsy, czy coś. Ale nie mam pojęcia co z ciuchami. Gorset? Nie wiem zupełnie.
sztuczne, kolorowe rzęsy, jakiś brokat na powiekach 😉
może właśnie gorset 😉 i do tego jakaś spódnica i ciekawe pończochy
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2010 19:00
Dziewczyny, pomocy! 😁 Szukam torebki, chyba sztuczna skóra, średniej wielkości, z krótkimi uszami i długim paskiem do noszenia na ramieniu. Po bokach, jeśli dobrze kojarzę miała takie proste kokardki z pasków skóry. 😉 Widziałam ją kilka razy u różnych dziewczyn na ulicy i zapadała mi w pamięć, ale nie wiem co to może być za firma. Przekopuję właśnie Allegro, ale ze słabym efektem. 🙄 Może ktoś kojarzy coś takiego? 😎
hmm, ja nie za bardzo, nawet nie widziałam takiej na ulicy 😉

dla jakiej sylwetki jest odpowiedni fason monokini? szalenie mi się podoba  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się