Stajnie w Warszawie i okolicach

A ja słyszałem , ze w stajni u Lostakowej to konie rzadko kiedy widzą świeżą słomę !!!!!

I mówię Wam , źródło informacji mam na 100 % pewne.

Choć i w tej stajni jeszcze nigdy nie byłem

😉
budynio   powrót do świata dźwięków!
12 stycznia 2010 14:12
rider1 bo pewnie mają trociny, torf czy jakieś inne cusie  🤣
rider1 bo pewnie mają trociny, torf czy jakieś inne cusie  🤣


Noooo -  to fakt , ale ....
🙂
No proszę 🙂 Zniknęłam tylko nakarmić ogony a tu taki ładny rozejm. Bardzo się cieszę, że tak się zakończyła dyskusja 🙂

Hipogryf bardzo mi przykro z powodu Kozaka na pewno bardzo to przeżyliście.
Hipogryf  chylę głowę za podejście i rozwiązanie sprawy  :kwiatek:
czy ktoś wie co słychać w stajni Hippiki w słupnie?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 stycznia 2010 16:07
Dżigit, a co Cię interesuje dokładnie jeśli chodzi o Hippikę?
Wszystko. Czy są tam jakieś wolne boksy? Kto tam teraz trenuje? czy nie mają jakiś koni na sprzedaż? Czy to prawda że nie mają teraz stajennego tylko luzak jakiś karmi?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 stycznia 2010 10:12
hej ! czy ktoś z voltoviczów trzyma konia w Paszkowie ? czy są tam boksy angielskie ?  😉 za odp. będę wdzięczna .
czy ktoś wie co słychać w stajni Hippiki w słupnie? jakie tam są warunki itd. bo znajoma szuka nowej stajni
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 stycznia 2010 20:22
hippika nie ma wolnych boksów, no i druga rzecz - nie prowadzi pensjonatu
Prowadzi  😉
zduska, nie było boksów angielskich, wątpie żeby były, to staary ośrodek 😉 Misia tam stoi, popytaj 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 stycznia 2010 20:57
dzięki Burza  :kwiatek:
kurde tak właśnie myślałam .. byłam tam ale chyba z 7 lat temu  🤣 i mało pamiętam  😁 zaraz napiszę pw do Misi  😀iabeł:
zduska, o angielskie w tamtej okolicy to generalnie trudno.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 stycznia 2010 21:03
zduska, o angielskie w tamtej okolicy to generalnie trudno.


mi nawet wystarczy zwykła stajnia ... jest tylko 1 warunek - wszystkie konie musza stać na trocinach  🤣 .. mało realne  😁 aaa i przepraszam..  jeszcze cena - co bym zawału serca nie dostała  😉

edit .. literówka  😂
Cana? wtf? 😉

Noooo żeby wszystko stało na trotach to chyba nic nie znam, może w Wyrębach angielskie ale to już hektar dojazdu.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 stycznia 2010 21:25
Wyręba zdecydowanie za daleko .. odległość jaka by mnie interesowała to max 25 km od domku ..  😁 zobaczymy czy coś się znajdzie  😁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 stycznia 2010 21:49
Prowadzi  😉


prowadzi ale nie na normalnych zasadach, tzn. żeby tam wstawić konia trzeba się dogadać lub być członkiem klubu.
O ile pamietam kilka boksow angielskich było w Paszkowie. Ale byłam tam lata temu.

Stajnia, gdzie wszystkie konie stoją na trocinach jest w Wiazownej. Jeśli nie zależy ci na luksusach, to polecam.
mara, czyżby u Sułeckich?
Nie, nie wiem jak jest u nich.
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 22:51
zduska, 25km skąd?
"prowadzi ale nie na normalnych zasadach, tzn. żeby tam wstawić konia trzeba się dogadać lub być członkiem klubu."

Ale prowadzi  😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 stycznia 2010 09:21
zduska, 25km skąd?


pruszków  😉

w sobotę podjadę do Paszkowa.. dzięki

mara dzięki ale Wiązowna to chyba druga strona wawy.

wczoraj np. byłam w stajni "przyleśna" co prawda było już ciemno, ale b. miły Pan oprowadził mnie po stajni, poopowiadał.  Dla mnie odpada - czuć było w powietrzu amoniak no i brak boksów ang... a cena 1 000 zł. to już za dużo.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 stycznia 2010 10:34
"prowadzi ale nie na normalnych zasadach, tzn. żeby tam wstawić konia trzeba się dogadać lub być członkiem klubu."

Ale prowadzi  😉


😵

niech Ci będzie
W stajni w Duchnicach jest możliwość postawienia konia na torfie mix-torf wymieszany z trocinami. Ogólnie cała stajnia ma stać na tym torfie. No i masz blisko z Pruszkowa.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 stycznia 2010 10:47
W stajni w Duchnicach jest możliwość postawienia konia na torfie mix-torf wymieszany z trocinami. Ogólnie cała stajnia ma stać na tym torfie. No i masz blisko z Pruszkowa.


dzięki m ale w Duchnicach jest jeden podstawowy minus .. brak terenów do jazdy  😕

a czy ktoś słyszał coś o tej stajni ? [url=http://wesolekopytko.pl/boxy.html#oferta]http://wesolekopytko.pl/boxy.html#oferta[/url]
budynio   powrót do świata dźwięków!
18 stycznia 2010 11:10
zduska odradzam. masz pw
nyelle   buntownik z wyboru
18 stycznia 2010 11:21
zduska co do wesołego kopytka to z doświadczenia wiem, że właścicielka jest osobą tzw "trudną w obsłudze".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się