wasze ulubione seriale

Jara bez obrazy ale ja bym się zastanowila nad sobą jakby mój tydzień tak wyglądał :P
Jara bez obrazy ale ja bym się zastanowila nad sobą jakby mój tydzień tak wyglądał :P


powiedziała ta, co ogląda Dextera nawet podczas rozmowy na gg  😎
Ale ja oglądam TYLKO Dextera i w dodatku jako nagrodę za pisanie pracy... :P
Że niby za co?  😎
SzPecik... Ze tak zacytuję "anioła w Krakowie": w morde :P?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2010 23:11
Każdy lubi co innego 😉 Nie oglądam filmów, nie oglądam tv, więc chyba odcinek dziennie jakiegoś serialu nie robi ze mnie maniaka? 😀
edit:
Mój tydzień serialowy wygląda tak

Poniedziałek

House
Castle
[s]Lie to me[/s]
[s]Nurse Jackie[/s]

Wtorek

NCIS

Sroda
Criminal Minds
Ugly Betty


Czwartek
Bones
Mentalista
[s]Skins[/s]

Piątek
-

Sobota
-

Niedziela
Gotowe na wszystko
[s]Californication[/s]
[s]Dexter[/s]
[s]Breaking Bad[/s]


mi to nie wyglada na jeden odcinek dziennie 😉 ale spoko, rozumiem i sie nie czepiam 🙂 :kwiatek: po prostu jestem w szoku, ze tyle mozna 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2010 17:56
Widzieliście poniedziałkowego Housa?  🤣
tak! podobał Ci się?
rozbawił mnie House swoim zachowaniem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2010 19:35
Przypadek strasznie nijaki.
Zaskoczyła mnie 13stka z tą akcją z Formanem.
Podoba mi się nowa fryzura Chase'a, a akcja House/Nora/Wilson mistrzostwem świata! 😍
JARA nie jesteś sama, mój tydzień wygląda podobnie 😉 (też nie oglądam telewizji)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2010 20:16
mi to nie wyglada na jeden odcinek dziennie

To są tylko dni emisji 😉 Zanim pojawi się w necie, zanim ściągnę, poczekam na napisy .. to nie takie hop siup 😉
aaaaa, wlasnie obejrzalam 10 odc 4 serii Dextera i chyba umre, jak nie obejrze reszty... a nie obejrze, bo musze isc spac!! aaaaa  😜 😜 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2010 12:21
Michael C. Hall przyznał w oświadczeniu wydanym dla prasy, że zdiagnozowano u niego chłoniaka Hodgkina. Jak podkreśla aktor, choroba jest w remisji i jest duża szansa na jego powrót do zdrowia.
Michael C. Hall to aktor wcielający się w rolę Dextera.

Cameron wraca! Jennifer Morrison jeszcze w tej serii pojawi się w jednym z odcinków serialu House M.D.
wiecie może na jakiej stronie mogę obejrzeć Plotkary?
http://iitv.info/plotkara/

ja właśnie biorę się za 10 odc Housa...
Dołączam sie do fanów Dextera 😉
Jestem w trakcie męczenia czwartego sezonu
Meczenia??? Toz to sama przyjemność przecież 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2010 16:14
Dziś próbowałam przebrnąć przez 1x01 "The Forgotten", ale nie dałam rady.
Więcej szans nie będzie.

Banner autorstwa Vanillanymph


Oświadczyny 😉


edit:
I jeszcze Chase bez włosów, również autorstwa Vanillanymph
u mnie z seriali to 2 razy dziennie od poniedziałku do piątku Córki Mcleoda o 11😲0 na Hallmarku, a o 14😲0 na TVP 2. Na Hallmarku lecą dalsze odcinki.
Czasami oglądam M jak Miłość na TVP 2 i teraz jak mam czas to Majkę na TVN. W niedzielę jak się uda to Saddle Club 🙂 
Kiedyś oglądałam Pierwszą Miłość na Polsacie, ale niestety znudził mnie ten film i zaczął denerwować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2010 19:30
Izzie wraca

Katherine Heigl pojawi się znowu na planie serialu ''Chirurdzy'' w drugiej połowie lutego - dowiedział się Michael Ausiello z EW.cm. To oznacza, że widzowie ABC znowu zobaczą Izzie w marcu lub kwietniu.


Dana Delany w Castle

Aktorka znana z serialu ''Gotowe na wszystko'' teraz pojawi się w ''Castle''. Nie martwcie się jednak - nie oznacza to pożegnania z Katherine. To gościnny występ - Delany zagra agentkę federalną Jordan Shaw. Widzowie ABC zobaczą ją w tej roli 21 (nietypowo w niedzielę) i 22 marca.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 stycznia 2010 20:07
A Izzie nie umarła?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2010 20:29
Nie wiem, nie oglądam "Chirurgów", ale parę osób stąd ogląda więc wkleiłam dzisiejsze info. Może pojawi się w jakiś wspomnieniach czy coś 😉
Pewnie ze nie umarła 😀

Zniknęła majac inną role a oficjalnie zostala zwolniona i uciekła daleko z SGH.
Dziewczyny, uzaleznilam sie od TRUE BLOOD  😵 👀 😜
Tak dobrego, wciagajacego serialu dawno nie widzialam... ogladam codziennie do 3 nad ranem bo wiecej juz nie dam rady i jestem w koncowce drugiego sezonu.
Nie moge przebolec, ze 3 sezon dopiero w czerwcu!!!!
Sa tu jeszcze jacys fajni?
PS Erik and Godrick team!!!  😜
ja sie chyba pokusze o "true blood" jak tylko skoncze Dextera 😉

musze miec jakas motywacje do pisania pracy 🙂
Freddie nie jesteś sama  😁
Podpisuję się pod tym rękami i nogami  😎
Jak mi kolega dał 8 odcinków z drugiej serii od 4 do końca to jak głupia siedziałam od wieczora do 3  😁

Aż mnie zainspirowała to do przeczytania książki  też mnie wcięgnał i zamiast się uczyć kładłam sie spać z ksiązką i wstałam  i znowu  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2010 11:28
Czysta krew (True Blood) w Fox Life

Kolejny po HBO kanał w Polsce pokaże serial ''True Blood''. Już od 29 stycznia będzie można oglądać go w Fox Life. Emisja pierwszej serii w piątki o 22:30.
Ten serial ma taki klimat.... i te postaci, nie sa jednowymiarowe, dobry wcale nie musi byc szlachetny do konca, a zly moze mieknac w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach....
I wampiry sa naprawde wampirze, zimne, zle, wyrachowane i mordercze!
Ostrzegam, ze jest duzo seksu i przemocy  😁
I przede wszystkim: caly czas cos sie dzieje, serial zaskakuje na kazdym kroku, naprawde, nie mozna sie oderwac!

To moj ulubiony bohater  😎 he he he
I zimny, wyrachowany Eric  👍

Glowna para :>

POLECAM POLECAM POLECAM
Emisja pierwszej serii w piątki o 22:30.

gorzej byc nie moze...  🙄

nic to, obejrze na iitv 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się