Końska rewia mody cz. 3

Welurowy będzie ci obłaził.


Polarowy też. Mam polarowy i co nie wytrzepie/wyczyszczę to znów jest cały w syfach jakiś. Najlepiej kupić pokrowieć z jakiegoś materiału typu ortalion.
wątek zamknięty
Ja mam od 2 lat Wintecowy i jest najcudowniejszy na świecie, cienki, dopasowany a nie worek.
wątek zamknięty
Burza, ale Wintecowe chyba są materiałowe, a nie polarowe?
wątek zamknięty
Właśnie materiałowe 🙂 zapomniałam dopisać. Miałam polarowy kiedyś Tattini, i bez szału ale za to gruby był.
wątek zamknięty
No i te materiałowe są eleganckie. Otrzepiesz i wygląda jak nówka. Z polarem się tak wściekam, że już czasami próbuję nie zauważać tego wszystkiego co się do niego lepi, żeby się nie denerwować 😉
wątek zamknięty
A ja szaleję  🤣 (w sensie to nie wszystko  😉 )


Anky grass
wątek zamknięty
Nom, ja biorę raz na miesiąc do prania i po temacie. Tylko kolor straszny, bo wściekły błękit 😉

Fantazja łooo, będzie lans!  🤣
wątek zamknięty
Burza, eeetam, wcale taki straszny nie jest, mnie się podoba 😀 b. fajnie leży na siodle
wątek zamknięty
Kayra, dzięki 😉 taa Ostroga 🙂
wątek zamknięty
m0niSka, no własnie leży idealnie. Ale kolor krzyczy 😉
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
13 stycznia 2010 17:30
kare_szczescie, a czyli dobrze poznałam swoja stara stajnie :P :] Ok koniec off-topu nie będę zaśmiecać :>
wątek zamknięty
Burza, Coś za coś 😁
wątek zamknięty
Zakup brillanat już poczyniony i nie odwrotu  😁 
Oczywiście biały, kremowy czy jaki on tam jest  😁

Alice ja ma owijki brązowe fair play'a chyba i przez przypadek te Cream eskadrona i albo pójdą w ruch jedne albo drugie. Ja na szczęście nie jestem jakaś zboczona, że odcień owijek musi być idealny jak czaprak czy lamówka i nie mam zamiaru specjalnie kupować nowych owijek, które i tak zakładam od święta 😁
Oczywiście u innych bardzo mi się to podoba, ale ja do tego aż takiej uwagi nie przykładam.  :kwiatek:

Anaa  a Wy byliście moją inspiracją :kwiatek:  I strasznie w tym zestawieniu mi sie widzicie  😍, zresztą ogólnie Wasza para mi sie podoba w każdym zestawie  😀

wątek zamknięty
No tak, tak😉 ja po prostu jak założyłam do tego czapraka białe na zawodach to się lekko zdziwiłam:]
wątek zamknięty
Mój Grass. Zdjęcie robione w siodlarni więc jakość nienajlepsza:] W sobote zrobie na szkapku 😀
wątek zamknięty
Vuko śliczny prawda?
wątek zamknięty
Fantazja ba! Powiem szczerze, że jak widziałam Grassa na zdjęciach w internecie to nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia.
Mimo to go zamówiłam. Jak tylko dostałam go w moje łapy, to oszalałam.
Kolor jest duzo intensywniejszy i żywszy niż w necie. Nie jest taki mdły wg mnie. Ogólnie to juz go kocham 😍
wątek zamknięty
Vuko, ja się zakochałam w nim od pierwszego wejrzenia  😍 chyba będę spała z nim  🤣

edit
Kolor kojarzy mi się z taką pierwsza trawą, która wyrasta na wiosnę
wątek zamknięty
Fantazja mój rozprawiczony😀 Już z nim spałam 😍 Jeszcze tylko konia nie widział.

Dokładnie, taka młodziutka trawka. Pozytywnie mnie zaskoczył, bo już myślałam, że będzie taki bladziutki 🙄
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 stycznia 2010 18:54
vuko, fantazja nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze 👿 a mialam go kupowac...
piekne! czekam na foteczki na koniu
wątek zamknięty
Jessy jeszcze możesz kupić  🤣
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 stycznia 2010 19:01
fantazja - chcialabym straszzzznie, ale nie wyrobie sie, zbieram kasiorke na caly sprzet, ktory ostatnio skradziono, na dluzszy czas koniec ze szmatkami 😕
wątek zamknięty
Jessy uuu no to faktycznie , ojej cały sprzęt ukradli?  🤔  współczuję
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 stycznia 2010 19:10
fantazja - siodlo, oglowie, podkladki, popreg futerkowy, za ktorym chyba najbardziej placze, znajoma kupila go za 4 czy 5 stow a sprzedala mi go za 80zl.... miala go na koniu dwa trzy razy 😵 kupe kasy poszlo sie je... zobaczymy jak to bedzie, zlodzei zlapali, jak narazie czekamy, mam ogromna nadzieje ze sprzet sie znajdzie i go oddadza


ale obiecuje sobie, ze zielona anke i tak kupie 💘
wątek zamknięty
🤔
Strach trzymać siodło w stajni ... pff, siodło,ogólnie sprzęt !
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 stycznia 2010 19:40
dziewczyny, a za ile kupiłyście grass?
Ja wczoraj widziałam w sklepie, pani powiedziała "po przecenie - 195zł" i się lekko zdziwiłam.
wątek zamknięty
Strucelka, ja kupiłam po zniżce w ihaha -20%, za pad i owijki zapłaciłam 232zł
wątek zamknięty
kare_szczescie boski komplecik  😍

gruby kucyk w pasiaku
wątek zamknięty
Strucelka ja sam pad za 175 zł. 😀
wątek zamknięty
ae, ten gruby to tak w cudzysłowie?  😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.