produkty ANKY

Dorotheah Kreta blue do tej HORZE:
Dramka, ale boska treningówka!! Czemu ja jej nie widziałam?? Masz foty na Dramce?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 stycznia 2010 10:21
Dramka, ale boska treningówka!! Czemu ja jej nie widziałam?? Masz foty na Dramce?


heheheh a ja ją wyczaiłam już dawno i dwa konie w stajni ubrałam w nie 😀 w tym konia Agaty Kubuś i jednego swojego podopiecznego 😉
A masz zdjęcia, że się chwalisz?? O rany, jakie ma jeszcze kolory??
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 stycznia 2010 10:24
A masz zdjęcia, że się chwalisz?? O rany, jakie ma jeszcze kolory??


tylko ten kolor - a ze zdjęciami to wiesz jak u mnie jest :/
Ale zonk, to polar 🙁 myślałam, że z ortalionem 🙁
Dziewczyny spokojnie  😁

Ja nie ma treningową tylko zwykłą. Wstawiłam pierwszą lepszą fotkę którą znalazłam kratki  🙁
Burza  ty to mnie w ogóle nie słuchasz ! ja sie tą treningówką juz w Karinie zachwycałam  setki razy :P   ale strasznie cienki ma polar

edit:  przyszła moja czekoladowa anka  💃
ciska, nie kojarzę jej W OGÓLE!

Uuu szaleństwo 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2010 19:19
wszystkim przychodza Anki a moja ciagle w drodze 😕

Dzisiaj wkoncu wsiadłam na Kara i teraz chyba juz nie chce sprzedac khaki 👀 kurcze za duzo mam kompletow cos trzeba sprzedac a wszytsko jest piekne 😜
mam fotke ale w stoj i nie za dobrej jakosci
Zairka, ty brałaś Ankę z allegro? to dopiero wczoraj ją wysłała, bo mi wysłała też pokrowiec, bo w pierwszej paczce wysłała pad i owijki bez pokrowca ;<


hehe, pokaz khaki! :P
Dziś przyszły do mnie czapka i szal anky w kolorze Pebble, są cudne 💘
Zairka... moja Anka też dochodzi i dochodzi. Może pomóc Ci pozbyć się jakiś komplecików? U mnie znajdą ciepły kąt  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2010 20:55
Likier tak od tej babki co ty sunshine 😉 napisala mi ze wyslala ale nie napisala kiedy  👀

Nirv gdybym ja ich wszystkich tak bardzo nie kochala 😵

takie byle jakie

ale powiem wam ze mi sie anky roluja pod moim siodlem.....moze dlatego ze Dl 🤬
wszystkim przychodza Anki a moja ciagle w drodze 😕



Mi jeszcze nie przyszla... I juz sie zaczynam irytowac/denerwowac... Czy sie przypadkiem nie sfrajerowalam...
zairka, tak tak to dlatego :P Sprzedaj mi swoją Banane ujeżdżeniową i kup od majeczki wszechstronną 😀 💃

Patrz jaka jetem pomysłowa 😀
Monny   bez odbioru .
14 stycznia 2010 21:27
Zairka, bardzo fajny ten khaki 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2010 21:27
Likier hehehe moglas babo kupic 2 i tylko raz placila bys za przesylke 😉
a pozatym przyznam ze mi vs anky sie nie podobają 😉 poza tym planuje kupic ujezdzeniowke na wiosne wiec problem sam sie rozwiąże 💃

monny no wlasnie i tu jest problem bo mial byc na sprzedaz 😵
Wtedy nie miałam kasy nawet na ten jeden, bo czekałam na forsę, teraz trochę żałuje, ale jeżeli Twój Banan będzie taki "zmęczony życiem" jak mój sunshine to się nie przejmuje tak bardzo  😅
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2010 21:50
Likier a podeslij linka do auckji chce zobaczyc fotke :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2010 22:01
http://www.allegro.pl/item874856206_pad_anky_owijki_anky.html
chcialam powiedziec ze pisze lekko uzywany ale u ciebie tez 🙄
lekko używany najcieńszy z moich. 😀 Moja czarna anka mega dobita jest grubsza 😀 Ale kolor ładny :<
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 stycznia 2010 22:19
haha "lekko używany"

Dziś przyszły do mnie czapka i szal anky w kolorze Pebble, są cudne 💘

Ano. I jakie milutkie 🙂 Początkowo myślałam, że nie dam rady jeździć w tak wielkim, grubym szaliku (preferuje cienkie szale)- a teraz w nim śmigam z radością (tylko do bawienia się w kopytach go ściągam) 😀
Potrzebuję rady.Mam chętną osobę na moją białą Ankę i kompletnie nie mam pojęcia jaką cenę podać. Pad nie jest już taki gruby i sztywny,bo już trochę prany był.Ma lekkie ślady przy popręgu,które być może zejdą.Na koniu wygląda tak:



Ile taki pad może być warty?
Poszukuję owijek do padu Anky Sky, czy wiecie gdzie można je zdobyć? Czy ten niebieski lub morski będą pasowały? http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?products_id=9751
D&A Proszę tylko nie wystawiaj z info że czekasz na oferty  🙇
Nie,chętną osobę już mam.Nawet nie wystawiałam tego padu😉Po prostu spytałam ile orientacyjnie taki pad może być warty,bo w kolorowych się trochę orientuje a używane standardy rzadko się pojawiają.
Warty jest tyle ile gotów jest ktoś dać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się