produkty ANKY

D&A, ja za moją białą Ankę z metką na allegro, która niby była używana ale naprawdę przymierzona tylko, dałam 100. mega okazja xd
ale powiem ci ze więcej za używaną bym nie dała niż 100 złotych. nawet za ankę. albo nowa, albo żadna hah 😀
Wow to faktycznie super okazja. No jak widać podejście jest różne,bo jak kolorek upragniony to używki są droższe nić nówki 🤣 Hmm sama nie wiem,muszę pomyśleć nad tą ceną.
Tak chciałam strzelić ze jest warta ok. 100zł. Biały to jednak chyba mniej chodliwy kolor..

Nigdy nie macałam padu anky. Czy on jest taki sztywny jak polopad eskadrona czy jak szmatka harry's horse?
Kupiłam parę dni temu Anky sky, dałam za niego 110 zł, pad wygląda jak nówka, tylko metek brak, jest bardzo fajny, gruby, dość sztywny. Kupiłam również Eurostara MAX szarego w takim samym stanie i wydaje mi się lepszy jakościowo, zobaczymy jak bedzie z noszeniem i praniem 🙂
D&A, skoro nową białą Ankę można kupić za 200 zł, to uważam, że za 100 zł to cena ok, gdyby to był cobalt sunshine czy alt rosa  to bys spokojnie sprzedała drozej, bo ludzie tego poszukuja..

Dramka, z Anką to zależy od czasu użytkowania :P Na początku jest sztywna, potem już coraz mniej, ale według mnie nie robi się szmatą, tylko robi się nawet pozytywnie miękka... Ale mie nie pytaj, bo ja jestem ankoholikiem 😀 ;]
raczej sztywny, nie żadna szmatka z HH xd oni mają takie miękkie.
a Anky są sztywniutkiee 😀  😅
D&A, 150 zł to taka uczciwa cena za używany pad wydaje mi się.

Wiecie co, moja czekolada jest też z nowej serii, po praniu jest miększa. Ale układa się bez zarzutu.
Mam nadzieje ze nie bede żałować zamiany eskadron polopad na anky.. 😵
Dramka, ten Twój polopad mi życie niszczy, sprzedaj go w końcu bo się okropnie męczę!
Mi też!! Normalnie nie śpie po nocach przez niego  👿 Dzisiaj wyprałam i wyjełam z pralki - nowy  👀

Jutro pozbywam się  😕 😕
I nie do mnie 🙁 no cóż 😉
Tobie już starczy  🤬  😀iabeł:
Dramka, łeee no jednej małej szmatki żałujesz.. 😀
Tobie...nic nie żałuje  :kwiatek:

PS. Zamówiłam tą kurtke  🤬 wariatka  🤔wirek:
Dramka, i zobaczysz, że będzie fajna!!

Rany dopóki się zima nie skończy to chyba żadnego jasnego padu nie wyciągnę, bo aż żal tak szybko owijki brudzić :/
a ja tam jeżdżę w tym samych kolorach;p mi nie szkoda 😀

A polopady chyba nie maja takiego zamrzu od zewnatrz...? Bo chodzi za mna polopad i nie wiem czy warto płacic tyle kasy :<
Likier, ale pad brudzę przez tydzień, dwa, owijki w dzień, dwa. 😉
D&A, 150 zł to taka uczciwa cena za używany pad wydaje mi się.


ale ten pad ma przybrudzenie ktore nie schodzi
dla mnie takie czapraki niestety od razu duzo tracą, 100 to max
sznurka, schodzi... Przyszła do mnie Anka Sunshine, dobita przy popręgu na czarno, pare minut szczoteczką z proszkiem i jak nowa...

Wystarczy te czarne przybrudzenia wypierać.. Ja niestety jestem wariatką i aby nie doprowadzić żadnego mojego nowego padu do śmierci, to po jeździe lub dwóch zapieram ręcznie przy popręgu 😀
Likier Mój polopad jest zamszowy  😅 Jakościowo I klasa, dlatego tak bardzo się wahałam nad sprzedażą.  🙄

http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,344050,polo,pad,eskadron,kolor,oliv,ostatnia,sztuka.html

Burza A Ja właśnie chce rozjaśnić zimę i kupić ten KRETA  🤔wirek:

Litości mam kolejny dylemat  😵

Czy anky pad czy eskadron polopad bicolor  😵 😜
Ja bym brała bicolor ,bo jest boski.Polopady nie tracą na sztywności tak jak Anky.
wlasnie tez sie zastanawiam nad polopadem, ale nie wiem.. jaki on jest od zew?? taki też zamszowy tak?? a wnetrze??
Na zewnątrz nie jest taki mechaty-zamszowy tylko gładki,a od spodu to nie pamiętam co ma...muszę sprawdzić😉
Bo za mną ponownie chodzi Banana, ale już chyba więcej nie kupie ŻADNEJ używanej Anky;/ Dlatego pogodziłam się z tym, że nowej nie znajdę... No i tak myślę nad FLAX...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 08:39
dramka ale ten polopad juz chyba nigdzie nie dostepny jest 🙁
Zairka, doszła banana? Bo mój  pokrowiec na owi, który wysyłała w tym samym czasie doszedł wczoraj 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 08:45
Likier doszla, ale jeszcze jje nie widzialam bo przyszla do przyjaciolki le mowi ze jest mocniej niz lekko uzywana 🙄 👿
jaki komentarz wystawilas?
bo ja jak ja zobacze i ebdzie szmaciana to wystawie odpowiedni bo to wcale nie byla niska cena wiec za stryrany pad bede zla 🤬
Likier, zalezy czemu jest brudna
fakt faktem ze jesli czaprak jest sprzedawany jako przybrudzony na dwoje babka wrozyła

czernidło do siodeł raczej nie schodzi z czaprakow
Zairka Mam znajomości  😎 Koleżanka ma w różowe paski, zdecydowanie bym wolała brązowe
jest trochę pognieciona, ale czysciutka od wewnatrz, zero przetarc i jak ją poczysciłam to jest ok.

wystawiłam pozytyw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się