Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 23:02
kujka, to ja już w końcu wiem skąd się bierze żółty śnieg...jednak to nie z allegro  😁
wątek zamknięty
Omg, to wszystko przez Kujkę!
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 23:03
No pięknie  🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 23:07
dzieki, teraz juz wszyscy wiedza. jestescie bardzo kulezenskie kulezanki. nie bede sie z wami przyjaciolkowala, osmieszylyscie mnie na forum i nikt juz nie bedzie chcial ze mna byc w KWA. do widzenia. Gilu, wychodzimy!
wątek zamknięty
no to ja też wrzuce jeszcze raz  😡
kujka-śliczne foty! btw moja też zaczęła się obcierać, zapakowałąm w piżamkę i mam nadzieje, że będzie ok

u nas praktycznie nic nowe- weci byli umówieni na piątek niestety wetka się rozchorowała.. więc na badania nadal czekam. wet zalecił ruch więc powoli wracamy do pracy,trzeba pozbyć się tego brzuszyska i wyrobić troszkę mięśni bo wygląda naprawde strasznie...
kilka fotek z dzisiaj  😀
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100116143.jpg?t=1263681166[/img]
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100116144.jpg?t=1263680953[/img]
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100116147.jpg?t=1263681036[/img]
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100116133.jpg?t=1263681114[/img]


rewir- fajne konisko
darolga- super, że Wam się układa  😀
kurcze ile bym dała żeby cofnąć czas tak ze 2 lata wstecz kiedy to Ruda była zdrowa, albo chociaż rok.. najgorsze jest to czekanie..
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 23:08
kujka, słyszysz? To moje serce chlipie z tęsknoty... 😕
wątek zamknięty
kujka, tylko łopatkę moją oddaj i foremkę!! Ja się tak nie bawię, zobaczysz, napiszę na fotoblogu, że jUsH jeSSteśŚ niEfFajną,.. ://?////..
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 23:10
przepraszam za 🚫 ale jak w swiecie milionow slow na malutkim forum jest kujka i Kujka ... czy drazliwy temat poruszam?  bo jesli tak, to spadam na chwilke zalatwic "żółte" sprawy ...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 23:12
Burza, Averis, nie wymawiajcie mojego nicku, zabraniam Wam!!! nie bawie sie juz z Wami... i nie bede juz czytac Waszych postow, tak jak Sierry..
<wybiega z placzem>
..
<wbiega, rzuca Burzy lopatke i foremke w twarz>
Wez sobie swoja lopatke i tak mi sie nigdy nie podobala!
edit: <wybiega>
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 23:13
Ej, Proszę Pani, ale pisanie tylko pierwszej litery, czyli "k..." nie jest chyba zbyt fortunne  😁 To ja będę mówić Proszę Pani  😅
wątek zamknięty
No no III edycja i jeszcze ze starej volty z diwe napewno były  😎

rewir boże jaki  ten świat mały dopiero teraz skojrzyłam ,że Ciebie kilka razy widziałam  😁 teraz dopiero do mnie to dosżło bo poznałam po hali  i siwka skojrzyłam
Haa czyli widziałyśmy się no ale ja nie wiedziała ,że Ty to Ty 😉
wątek zamknięty
Kasija, ?? Kasik??????
wątek zamknięty
tak tak stary Kasik  😁 obecnie Kasija  😎
wątek zamknięty
Babo!!! Pramatka chrzestna KR pierwszego!!!
wątek zamknięty
Matko jaki szczytny tytuł  🙂 Pramatka jak to mówisz czasem tu zagląda ale pisze żadko bo coś mało się udziela w rekreacji obecnie 😉
wątek zamknięty
Uu, szport? No no, miło że nas zaszczyciłaś w takim razie 😁
Ale pierwszy KR był 'pomorski' i 'poznański' 😀
wątek zamknięty
Raczej bym nazwała koń jako przytulanka i na tym koniec  😁
Próbwa szportu była z siwą w wakacje ale niezaryzykowałam w końcu bo mogło się źle skończyć dla za starej początkującej i podstarzałej siwej 😉

ja wiem czy pierwszy Ty byłas od początku więc był wymieszany w sumie  😀

Ale do tej pory pamiętam jak zakładałam wątek i tak myślałam,że ludzie chyba mnie wyśmieją ,że ja tu z takim wątkiem a tu prosze  🤣
wątek zamknięty
Kasija, ale pamiętam, że głównie Tczew i Poznań się udzielały 🙂 a tu wątek tasiemiec co 😉
A jak Koga?
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 23:33
sluchajcie a co sie stalo z Mitrandem? ktos wie 👀
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
16 stycznia 2010 23:36
sluchajcie a co sie stalo z Mitrandem? ktos wie 👀


Mitka siedzi na Kanarach na stypendium 😉
wątek zamknięty
Noo ciągnie sie jak Moda na sukces  😎

A Koga nic nie robi stoi w boksie i lata sobie po hali bo jej pani niestety chwilowo nie ma czasu (sesja itd) Czeka na swoje 20te urodziny.Troche bardziej zaczeły jej dokuczać nogi ze względu na wiek. Więc juz jej tak nie męcze. Bo napracowała się kobita 😉
Je teraz na potęge bo kazałam ją utuczyć bo szyja jej zmalała przed zimą a w wakacje miała taką ogrzastą  😁
Więc dostaje witaminy jest cała szczęsliwa bo to leniwiec i żarłok ale pańcia sie za nią zabierze w wakacje bo planuje jeśli nie wypale sie psycicznie pojechać jakąś LL o ile się nie zabije z moimi lotami.
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 23:38
niepotrzebnie pytalam...  zima 🍴

jest -14 za oknem 👿
wątek zamknięty
Kasija, to fajnie, zawsze was ciepło wspominam, no i fotki kiedyś były regularnie 🙂

lostak, cii.. wolę myśleć, że jednak jutro odpalę auto 😉
wątek zamknięty
Jeszcze będą tylko wstyd mi wrzucać z hali niewyraźne  chyba,że w końcu naucze się robić moim aparatem przyzwoite zdjęcia na hali  👀
Poprawie sie bo zaczełam częściej tu wpadać  😎


wątek zamknięty
zapraszam na inspekcje

uwazaj bo zrobią najazd w białych rękawiczkach a potem dostaniesz berło 😎

ja dzis liczę na fajne foty z jedną małpą ale zobaczymy
plan jest ambitny ale nie wiem czy "wyda"
wątek zamknięty
rewir, wow, ale ciacho  🍴
wątek zamknięty
Lovely super wyglądacie!
To ja się chcialam przywitać w tym III KRze i pochwalić, że mam najfajniejszego Libla na świecie 😍 Chyba właśnie przeżywam drugą fascynację Libellą, czuje się tak jakbym właśnie ją kupiła i nie mogła się nią nacieszyć 😉 Rozczula mnie tym jaka jest grzeczna. Albo może to nie ona jest grzeczna tylko ja zmienilam podejscie.... W każdym razie do szpiku kości czuję, że TO JEST TO  💃
uff, pochwaliłam  się, już mi lepiej 😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2010 08:59
darolga gratuluje 😀 wstaw fote tego swojego kącika 😉
PS:trzymam kciuki za rozmowe dotyczącą Siwej :kwiatek:

My mamy przerwe z powodu wielkiej ilosci śniegu i... małych problemów zdrowotnych,które mam nadzieje,że jak najszybciej znikną,bo mną aż telepie z obaw o konia...
wątek zamknięty
Dziś Samu wyjeżdża do nowego domku... Wszystko już załatwione, jedziemy za jakieś 2 godziny.
Jednak została opcja pierwotna, ta w której nie będę Sama widywać zbyt często. No cóż, coś za coś.. Mam nadzieję, że dobrą decyzję podjęłam🙂

No i proszę 3majcie kciuki za podróż - mimo, że to niewiele km (jakieś 50), to warunki na drodze u mnie - fatalne :/

Wieczorkiem zdam (mam nadzieję) fotorelację 😅
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2010 09:51
moniska ja nie na bieżąco jeżeli chodzi o Twoje konisko,ale chyba go nie sprzedałaś?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.