Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 stycznia 2010 18:56
Pauli łojezusiczku, nie wymagaj ode mnie za wiele. Pamiętaj, że ja blondi jestem :P Ale w takim razie przez jakiś czas ta fota będzie na avatarze zamiast mojego homunkulusa  😉
A Twoje życzenia są dla mnie rozkazem 😎 Co jakiś czas 😀iabeł:
rewir myślę, że jeśli chciałabyś pójść do dobrego fotografa, to musiałabyś zarezerwować sobie wpierw mniej lub bardziej odległy termin w jego garafiku... 😉
Cierp1enie :kwiatek: :kwiatek:
yga figura i tak pozostawia wiele do zyczenia, bo bywało lepiej 😁
kolorwiatru dzięki 😀 Ale to raczej niespełnione marzenie 😉

Mam jeszcze takie 2, ale to już bardzo bardzo przerobione 😉

ostatnie foto koajrzy mi sie z.....plakatami Piły  😁
edit: Raven a co to to czerwone sukienkowe co masz na sobie? bo ladne..
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 stycznia 2010 18:58
Nie no - powalasz tymi fotami... są cudne
Świetne zdjęcia, slicznie wyszlas. Nie nazekaj na figurę, bo popadniemy w komplelsy. Chciałam wstawić swoje zdjęcie, ale przy takim porównaniu wypadam blado.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 stycznia 2010 19:08
Raven
Niech będzie, rozgrzeszam Cię, ale tylko tym razem 😎 😁
A co do życzeń... zapamiętam sobie 😀iabeł:
ja się pochwalę moim przedsylwestrowym odrostem  😀iabeł:
cieciorka   kocioł bałkański
19 stycznia 2010 20:17
honey, wyglądasz na bardzo ładną dziweczynę 🙂

Raven pierwsze z kotem boskie! ale ty masz cyc!

Pinesska, przeciez piszę, ze tylko pobrzekuję, ja tez nie mam słuchu, ale to mi nie przeszkadza zawsze drzeć sie w głos 😉
a co do twoich zdjęć to... wow!
nie obraź się, ale na początku miałam cię za taką różowa panienkę typu platynowy blond, tipsy i różowa koszulka, a z ciebie na prawde piękna dziewczyna! masz mnóstwo naturalnego wdzięku i cudowny uśmiech  😜

załączam też siebie w akcji- czyli urodzinowe łyżwy 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 stycznia 2010 20:22
kasska hm, moze coś w tym jest... 😉 A konfekcja należy do Siostry i nie mam pojęcia cojakgdziekiedy 🙁
cieciorka puszap tak zwany 😂
kolorkwiatu dzięki 🙂 Jeszcze będę mieć ich sporo, bo na aparacie niektóre bardzo fajne wychodziły, ale juz nie będę aż tak wątku zagracać 😉
mara narzekać nie narzekam 😉 Tak tylko sobie marudzę 😡 Śmiało wstawiaj zdjęcia swe!
Pauli ale pamiętaj: "co-jakiś-czas" 😎
Takie jedno


Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 stycznia 2010 20:28
Raven obłęd w ciapy  😜 jaka Ty jestes fotogeniczna  🙂
CUDOWNA sesja. Zazdroszczę  😎

Ja to  wychodzę na zdjęciach okropnie  😵

mara śliczna kobitka z Ciebie  🙂 Takie troche odważne zdjęcie  😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 stycznia 2010 20:38
To ja jeszcze w takim razie 😀
kolorwiatru, to drugie zdjęcie chyba się tu nie nadaje.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 stycznia 2010 20:47
A co w nim takiego? ja tam jestem ubrana wbrew pozorom... tylko bez ramion bluzka...
kolorwiatru, może całościowo jest fajne, ale ten wycinek wygląda niesmacznie- dużo lepiej wyglądasz już choćby na kolejnym zdjęciu.
jeej dziewczyny piękne jesteście wszystkie!  🍴 😉
to ja się pierwszy raz w końcu ujawnie 😀
Moje - dzisiaj dostałam poprawione 🙂
1 ja i moja klacz Alcoa ( byłam tutaj w 6 miesiącu ciąży)
2- na wałaszku śl. z Jaroszówki
3 - ostatnie - zmiana tła 🙂 ja i Alcoa
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2010 21:35
o kurcze dziewczyny, co za zdjęcia na tej stronie..  😍
Cierp1enie - ostatnie czad!!!! Szzczegolnie w powiekszeniu, jak widac wyraznie 🙂
Super 😅
dziękuję  :kwiatek: i tak musiałam sporo pomniejszyć, by zamieściły się na forum. Troszku straciły na efekcie.
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:  😡
przez was obrosnę w piórka  🙂

cierpienie fajne przeróbki, bardzo przyciągające 🙂

raven mistrzostwo świata!!!!  👍 dla fotografa! masz bardzo medialną buzię, zrób coś z tym!

dumkowa, to zestawienie nadaje się na plakat!

Raven fiu fiu  😍
Calathea   Czarny Książę
19 stycznia 2010 23:58
ponieważ ostatnimi czasy mi się ciutkę poszczęściło i dorobiłam się kilku zdjęć to pozwolę sobie je zaprezentować - w końcu nie mogę dopuścić, abyście zapomnieli o mnie 😉

Więc:











Przepraszam za ilość, ale nie mogłam się zdecydować  😡
Rety, po pierwszym i po drugim zastanawiałam się, po co ten fotograf puścił ci na nogi lampę z pomarańczowym filtrem, a to przecież rajstopy  😂
ja się nie wypowiem, bo są szalenie niedopracowane, więc choć modelka ładna, to kompletnie jest to niewydobyte  😎


mara chyba Ci trochę zimno było 😉
ja się nie wypowiem, bo są szalenie niedopracowane, więc choć modelka ładna, to kompletnie jest to niewydobyte  😎

dokladnie tak! a szkoda, szkoda...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 stycznia 2010 10:54
no.., ale buty nawet fajne  🤣
Wiecie co, bez obrazy ale teraz chociażby na gronie widuje maaase takich fotek na łapu capu. Koturny, leginsy i jakieś przeginanie się w śmiesznych, sztucznych a czasem poprostu dziw... pozach  😵 A fotki nie dopracowane, nie doświetlone, nie wyraźne, bez pomysłu...dumnie nazywane sesja zdjęciową...

Dla mnie przykładem prawdziwych, artystycznych sesji są fotki Raven, które naprawdę miło oglądać  😎
o tak ! fotki Raven powalają !  👍
Daniela wydaje mi się, że zdjęcia Calathei robił jakiś początkujący fotograf, bo tło jest profesjonalne, lampy chyba też, ale nie umiał tego ustawić, i nie umiał pokierować modelką, wobec czego ona robiła to, co jej do głowy przyszło, a że sama za bardzo nie wiedziała co, to już nie jej wina 😉
Ja tak napisałam ogólnie co zauważyłam w necie 😉 I wiem, że większośc z tych fotografów ma pro zaplecze tylko...pomysłów brak 😉
Przynajmniej na gronie to ostatnio jakaś plaga 😁
racja, uciekam😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się