Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Gillian, na http://www.ponandzi.com/  🙂😉 uwielbiam je.. <3
Na siniaki dobry jest też Hirudoid.
kermit   Horses horses everywhere ..
21 stycznia 2010 10:51
Dlaczego czapraki z Logo 'Nici' są fajne i pożądane ?
A są?
kermit   Horses horses everywhere ..
21 stycznia 2010 13:25
Z tego co widzę w ogłoszeniach to ludzie właśnie je kupują a nie są tanie więc coś w nich musi być "fajne" - taki przyjęłam tok rozumowania i szukam odpowiedzi na pytanie  😎
In.   tęczowy kucyk <3
21 stycznia 2010 14:31
Bo Nici to lans. Od zawsze 😎 (uprzedzając pytania - nie, nie mam i nie, nie chcę mieć ;> )
Gillian   four letter word
21 stycznia 2010 15:02
Bzzz, dziekuję 😀

dobra, mam pytanie roku. Otóż byłam w końcu na solarium, hmmm debiut. Na całe 6 minut. I nic. Dalej wyglądam jak prześcieradło. Ile razy jeszcze i na jak długo musiałabym iśc, żeby coś się poprawilo?
Może to powinno znaleźć się w 'pomocy naukowej', ale tutaj chyba zagląda więcej osób 😉
Który ze współczesnych twórców muzycznych zasługuje na utwór pochwalny?
(powiedzmy że chodzi o wiek XX i XXI )  🙂
miło widziane uzasadnienie 😉
to zależy od gustu muzycznego 😉
jeden powie, że Freddie Mercury, a inny, że Piotr Rubik 😉
axel rose - guns n' roses  😎
Gillian- są dwie możliwści.
1. albo poleżałaś 6 minut na łózku, które ma słabe (stare) lampy i dlatego nic nie widać,
2. albo, Twoja skóra potrzebuje 2-3 seansow, żeby widać było efekt.

U mnie w zależności od łóżka, ale bywa i tak, że po 10 min wychodzę z efektem raka i okładam się aloesem przez 2 dni.
Bzzz, dziekuję 😀

dobra, mam pytanie roku. Otóż byłam w końcu na solarium, hmmm debiut. Na całe 6 minut. I nic. Dalej wyglądam jak prześcieradło. Ile razy jeszcze i na jak długo musiałabym iśc, żeby coś się poprawilo?

Trzy razy? I nie wierz paniom, że trzeba długo siedzieć, bo inaczej nic nie widać. Ja przed wycieczką do ciepłych krajów postanowiłam się opalić, bo jestem blada i momentalnie się spiekam. Poszłam dwa razy u siebie w mieście, powoli, powoli coś wychodziło. Trzeci raz trafiłam już na fabrykę we Wrocławiu i pani kazała brać od razu 10 minut. Ale się spiekłam!!!!!!!!!!! Leżąc pewnie na egipskim słońcu cały dzień bym się tak nie spiekła. Lepiej parę dni dłużej pochodzić, ale krótko.
Przynajmniej po moim przykładzie.
Gillian   four letter word
21 stycznia 2010 16:13
na razie tylko dziób mnie swędzi 😀
czyli co, w poniedziałek na kolejne 6 minut?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2010 16:30
dobra, mam pytanie roku. Otóż byłam w końcu na solarium, hmmm debiut. Na całe 6 minut. I nic. Dalej wyglądam jak prześcieradło. Ile razy jeszcze i na jak długo musiałabym iśc, żeby coś się poprawilo?

Jeśli chodzisz krótko to wolniej będzie widać efekt, a jeśli sesje będą dłuższe to się spieczesz.
Też zależy od typu skóry, mocy łóżka, nowości lamp.


Ja teraz planuje się wybrać na collarium 🙂

Jak wyglada czaprak nici?
o tak:







W którym sklepie Internetowym będą kolczyki na sztuki?  😉
Gdzieś czytałam, ale nie mogę nigdzie znaleźć. Jak to jest z tymi rozmiarami czapraków? VS, VSS, DL ? 😡
Który ze współczesnych twórców muzycznych zasługuje na utwór pochwalny?

No tak, nie wyraziłam się jasno... chodzi mi bardziej o treść piosenek, o ich przesłanie i znaczenie dla ludzi. Muzycy, których dzieła odcisnęły się jakoś w pamięci szerszego grona, może nawet coś zmieniły, zapisały się na kartach historii...
Wydaje mi się, że często ludzie mowią w takim kontekście np. o Republice albo Jacku Kaczmarskim... ale zależy mi na jak największej ilości przykładów-także zagranicznych, byc może w Polsce mało popularnych.
😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 stycznia 2010 20:27
Kiedyś, dawno temu była taka bajka o wiewiórce wychowanej przez kotkę. Akcja działa się na gospodarstwie.
Rodzinka wyjechała z jakiegoś tam powodu i zabrała ze sobą kotkę, zostawiając wiewiórkę.
Bajka opowiadała o dalszych jej losach.
Może ktoś pamięta? Bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę  👀
Gillian   four letter word
21 stycznia 2010 20:38
buhaha ludzie, update - mam czerwony brzuch, jedną nogę i plamę na plecach 😀 zaczyna mało fajnie piec i szczypac 😀 jeeee, zjarałam się solarą  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2010 23:09
Zrób okład z jogurtu/kefiru/maslanki to może ominiesz schodzącą skórę.
kermit   Horses horses everywhere ..
22 stycznia 2010 08:23
Bo Nici to lans. Od zawsze 😎 (uprzedzając pytania - nie, nie mam i nie, nie chcę mieć ;> )


Widać jestem z innej bajki i ten rodzaj lansu do mnie nie dociera  🤔
Bo są takie infantylne i słooodkie 😉 Możesz się poczuć jak mała dziewczynka mającą kucyka 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
22 stycznia 2010 10:17
kermit, do mnie też nie, nigdy takiego nawet na żywo nie widziałam, ale widzę, co się na Volcie dzieje ; )

chociaż nie, w podstawówce jak nie miało się nic z Nici to się było bleee : P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2010 16:55
Kiedy wyszła/wyjdzie płyta: Ramona 23 - Uliczny flowklor.
Nie mylić z jego płyta Uliczny folklor.


edit:
Dobra już wiem.
Słuchajcie, podczas naprawy komputera przywrócono mi jego ustawienia fabryczne. Walić już gg i skype, bo to łatwo można ściągnąć, ale miałam program antywirusowy, zakupiony razem z komputerem, też został usunięty. Pan, który tego dokonał, będzie w poniedziałek, wtedy dopiero będę z nim rozmawiać. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy mogę liczyć na to, że z powrotem mi zainstalują ten program - w końcu zapłaciłam za licencję...
Który ze współczesnych twórców muzycznych zasługuje na utwór pochwalny?

No tak, nie wyraziłam się jasno... chodzi mi bardziej o treść piosenek, o ich przesłanie i znaczenie dla ludzi. Muzycy, których dzieła odcisnęły się jakoś w pamięci szerszego grona, może nawet coś zmieniły, zapisały się na kartach historii...
Wydaje mi się, że często ludzie mowią w takim kontekście np. o Republice albo Jacku Kaczmarskim... ale zależy mi na jak największej ilości przykładów-także zagranicznych, byc może w Polsce mało popularnych.
😉


Na pewno Michael Jackson  😉 Freddie Mercury (jak już ktoś wspomniał), Bob Marley...?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2010 19:26
Bob Marley! :]]
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 stycznia 2010 19:33
Antoś, cytuje moją wypowiedź. (po raz kolekny)

katija, kiedyś to rozpisałam wszystko (wtedy była mowa o czaprakach przede wszystkim Eskadrona bo chyba tylko oni produkują czapraki we wszystkich poniższych kombinacjach)

[quote author=Ada link=topic=29.msg372824#msg372824 date=1257545934]
Widzę że tutaj co wypowiedź to tworzy nam się nowe wyjaśnienie symboli czapraków.
Z tego co mi widomo:

VS-wszechstronny
VSS-skokowy (czyli z bardziej wysunięty przodem)
VSD-wszechstronny o profilu ujeżdzeniowym
DL-ujeżdzeniowy
SR-łezka (skokowy)
P-pony skokowy
PD-pony ujeżdzeniowy

Ja osobiście miałam czapraki VS, VSS, VSD, SR, PD więc wszystkie te rodzaje ISTNIEJĄ.
VS to nie to samo co VSD
VS różni się bardzo niewiele od VSS

edit:
trzeba brać poprawkę że w różnych kolekacjach róznie to jest z tymi produkowanymi rozmiarami

[/quote]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się