Służbowa Skrzynka Moderatorów

Co Wy tam wyjaśniacie? Żrecie się bez sensu przerzucając pustosłowiem bez argumentów w myśl zasady - moja prawda jest prawdziejsza. Jako postronny obserwator tak stwierdzam.
I to górnolotne straszenie sądami. Łojezu.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 stycznia 2010 11:26
katija, Dokładnie. Wazna przestroga dla tych, którzy chcą pokrętne tematy o 'ratowaniu konisiów' tworzyć.

Tego na forum jeszcze nie grali.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 18:08
W wątku "Uchwyć chwilę" wstawione przez wiedźmę zdjęcie rozwala forum. Użyłabym "zgłoś do moda", ale jest to poza moim zasięgiem.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2010 18:09
Notarialna, nie grali?! A Zirael?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 stycznia 2010 18:14
Strzyga, O faktycznie, zapomniałam o Z. Też była dość głośna sprawa z bulwersem.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 18:14
Chodzi Ci o "ukradzionego" kucyka? Tam przynajmniej wszystko było wyjaśnione od początku do końca : P Uważam, że ta historia jest dużo bardziej "pro" : P
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2010 18:15
Nie, chodziło mi o arabka, którego Zir chciała abyśmy jej sprezentowali. Oczywiście przy bardzo podobnej początkowej historyjce.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 18:18
Aha
(tak, wiem, nieprzepisowy post, ale co miałabym napisać? ; ) )
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 stycznia 2010 18:25
Notarialna, nie grali?! A Zirael?

masz jakiegoś linka? bo ja już zupełnie nie pamietam tej akcji.

z innych voltowych to na pewno mi przychodzi do głowy:
Fasolcia i 3 konie za 7zł
Zairka z roczniakiem wylicytowanym za 1000zł, gdzie właściciel w opisie zaznaczył, że chce 4000
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2010 18:35
Nie pamiętam za Chiny niestety. Jakaś długa i pokrętna historia w wyniku której Zir zabrała z volty swoje zabawki.
wątek zamknięty
Ja proponuje żeby był obowiązek podania ceny w dziale ogłoszeń żeby uniknąć:

"rozważę sprzedaż X tylko jeśli skusi mnie cena" albo "czekam na propozycje"
wątek zamknięty
również jestem za podawaniem ceny w dziale ogłoszenia , "sprzedam temu co da więcej" to na allegro......
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zrobione, znowu link 🙁 więc przypominam:

Proszę o wstawianie długich linków używając funkcji z ikonką Kuli Ziemskiej (pod kursywą), którą można użyć zawsze po kliknięciu w okno odpowiedzi. Pisząc odpowiedź w okienku pod postami wystarczy otoczyć link skrótem [url =tu wstawiamy link]Podpisujemy link, np. hasłem "LINK"[/ url]. Kolorem czerwonym zaznaczyłam stałe elementy, jednak są tam dwie spacje, których nie wstawiamy, żeby link działał. Kolorem brązowym wpisałam tylko to, co ma być w danym miejscu. Apeluję o to, bo żeby zmienić taki długaśny adres muszę zmniejszyć stronę do 30% przez co jest całkowicie nieczytalna i strzelać w przycisk edycji. Link bywa zniekształcony i zwyczajnie utrudnia cała edycję. A często otrzymujemy zgłoszenia,  że w jakimś temacie strona jest baaaardzo rozciągnięta i okazuje się, że przyczyną jest właśnie linkowanie jakiejś strony 😉

wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 21:56
laski moderatorki, zamknijcie prosze zdjecia naszych koni II, otworzylam III, bo tam juz 200 stron... :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
16 stycznia 2010 22:26
To może od razu KR III założysz, bo ponad 300 str. ma ?  🙄
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 22:37
mam dzis dzien sprzatania, w koncu sobota... to sie pobawie 🏇
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
16 stycznia 2010 22:39
A jakby.. może.. i gdyby... wątki typu ZNK i KR, Końska rewia były na dany rok?
np. Kącik Rekreanta 2010 i w styczniu 2011 zakładamy nowy ?
wątek zamknięty
Łaj not. 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
16 stycznia 2010 22:42
żebym ja taka pomysłowa była jak się uczyć nie mam ..  🙄  😁
wątek zamknięty
ninevet, najwyraźniej lostak, też dziś powinna się czegoś uczyć 😁 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
16 stycznia 2010 22:44
Sesja się zbliża, spodziewaj(cie) się kolejnych pomysłów  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Przeniesione.

Jestem za tym, żeby takie obszerne tematy faktycznie zaznaczać rocznikami. Zamknę ten, o który prosiła lostak, ale w nowym zmienię nazwę już na "rocznikową".
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 12:52
Dziewczyny (moderatorki) czy wy sobie na pewno radzicie z pracą?
Ogłoszenia są z 5 stycznia a ważne miały być tydzień.
wątek zamknięty
ninevet, Dodofon w tej chwili nie ma dostępu do r-v, a to Ona zajmowała się ogłoszeniami. Staram się robić, to za Nią, ale w tej chwili jestem w trakcie sesji, której nie planuję zawalać z powodu zalegających kilka dni dłużej ogłoszeń 😉
wątek zamknięty
jestem za tym żeby moderowanie ogłoszeń powierzyć innemu moderatorowi na stałe.
Dodofon wyraźnie nie daje rady moderować tego wątku i nie tylko teraz z powodu nieobecności ale cały czas są problemy z usuwaniem starych ogłoszeń i dubli.
poza tym nigdy w weekendy nie ma jej na forum a wtedy nowych ogłoszeń jest najwięcej i Dodofon duble usuwa dopiero po kilku dniach kiedy już dawno spadły z ostatniej strony - efekt jest taki że są osoby które notorycznie dublują wiedząc że są praktycznie bezkarne..



wątek zamknięty
W towarzyskim ,w wątku o mordowaniu psów -powinno być chyba wójt a nie wój.
Albo o wuja idzie? No to jest w takim razie ort. 😉
wątek zamknięty
Mam takie wrażenie że na kilku wątkach grupa użytkowniczek robi sobie za przeproszeniem jakieś "jaja" , wygłupy i żarty, mając z tego ubaw, co nie jest tematem wątku.
Może by zrobić dla nich jakiś odrębny wątek, żeby sobie poużywały i naśmiewały się z własnych pomysłów oraz nawzajem dostarczały sobie rozrywki.
Fajne jest takie żartowanie, ale nie każdy jest tym zainteresowany.
To forum było bardzo profesjonalne, ale coraz więcej jest takich kwiatków ciągnących się przez kilka stron wątku.

Dla przykładu w poniższym temacie :
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,14926.0.html

to samo jest na wątku :  też kącik żółtodziobów - pytania o podstawy, oraz wielu innych.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
21 stycznia 2010 11:03
doorka43, radziłabym się przyzwyczaić 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.