produkty ANKY

Calathea   Czarny Książę
22 stycznia 2010 09:58
To może tak od razu napiszę, że jeśli by się trafiły AKNY jade i army to możesz na nie od razunakleić karteczkę "ZAJETE dla Calathei" 😉
ja dzisaj zakupiłam w bardzo promocyjnych cenach 2 kurtki  💃
dla siebie

dla siostry
[img]http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/889/07/11/889071114[/img]
Zima, nie tylko poczta polska kiepsko działa. Właśnie sprawdziłam, co się dzieje z moim. Z Irlandii na Heathrow leciał od 7 do 19 stycznia. Ale dziś doleciał do Warszawy  😅
Dziewczynka- tej pierwszej zazdroszczę.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 stycznia 2010 10:11
Oj kupiłabym sobie takie wasabi 😜
Dlatego ja zdjęcie zrobiłam o tak:

😁 😁 😁


Klami Maxy są minimalne dłuższe grzbietem, realna różnica jest w długości dołem, i za to też między innymi je bardzo lubię, bo dzięki temu pod ujeżdżeniówką nie wyglądają jak ponypads  😁

Madzia To Rosado. Moim zdaniem to - so far - najpiękniejsza czerwień jaką wypuścił ES (zresztą ANKY też, bo jest identyczny ton w ton, jak ANKY Red). Ja uwielbiam czerwony, ale na kasztana to trochę za odważny kolor aby kupować pierwszy lepszy. Ten mi się podoba bo w słońcu nie różowieje, za to w warunkach halowych czy popołudniowych wpada w kolor wina.

Ktoś się jeszcze pytał o jakiś kolor, więc napiszę leżące (od góry):
ES Smaragd - ANKY Chocolate - ANKY Pebble - ES Cream- ES White - ES Rosado - ANKY Grey - ANKY Navy - ANKY Black
und das is alles 😉
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2010 11:00
A właśnie!

wczoraj tez przyszły kalosze ANKY!  🤔

Brązowe gumiaki z materiałową kratką od połowy łydki. Nawet nie wiedziałam, że anky ma takie rzeczy w swojej ofercie  😁
Sierra, szczerze powiem, to masz idealną kolekcje kolorów dla kasztana, nic dodać, nic ująć! Super!  🙇 😉




Jaka cena tych kaloszy?😀DD
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2010 11:03
Vissenna a można wiedzieć w jakim sklepie pracujesz? 😀iabeł:

Sierra zgadzam się z Likierem, idealny zestaw dla kasztana 😜 Dobrze, że podpisałaś ES Cream, bo myślałam, że to Anky sand 🤔wirek:
dziewczynka, a w jakim sklepie kupowałaś? 🙂
vissenna,  jaki to sklep? 🙂 🙂 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2010 11:27
Pracuję w "Na koń" w Toruniu.
Mamy też sklep internetowy: www.konik.pl

Kalosze kosztują koło 200 zł
To czemu tych cudów nie wystawiacie 😀😀
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2010 11:34
Likier bo dopiero wczoraj wieczorem je dostaliśmy  😀iabeł:
To dawaj spis na re-volte to się obkupimy 😀😀
ja juz jedna kupiłam  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2010 11:46
vissenna te kalosze wyglądają tak jak tutaj? http://horsus.nl/downloads/1258462631_lowresFW07.pdf (Strona 29)

W GNL, mają przecene 50% na ciuchy Anky  😉
dziewczynka, ale to chyba w stacjonarnym bo na www nic nie mogę znaleźć🙁
zapomniałam dodać, że w stacjonarnym 😡
E ja zadzwoniłam do tego sklepu visenny i powiedzieli mi, że mają pea, pebble i bright red. Więc cudów nie widzę. Chyba, że do złego sklepu zadzwoniłam, albo mnie kobiecina zwodzi trzymając te pady dla re-volty. No ale w takim razie ja też jestem z re-volty.  😂
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2010 12:17
Edytka tak, kalosze z 23 strony 🙂
E ja zadzwoniłam do tego sklepu visenny i powiedzieli mi, że mają pea, pebble i bright red.


Pokemon "stara kolekcja" to stara kolekcja, a ty się czepiasz.  😎 Przecież to nie grass, cardinal czy madeira  😎

😁

Acha i dzięki za miłe słowo dotyczące mojej malej kolekcji. Rzeczywiście dążę do tego aby mieć same najładniejsze ale i najbardziej eleganckie kolory dla kasztana. Nie grzeją mnie kolory piękne same w sobie ("no ale nie dla kasztana"😉 lub: "w sumie ładne, ale tylko na kasztanie". To musi być i to i to  😜 Taki mały fiś 😉
EEEee, no ale miały być  jakieś bardzo stare, a one to jakieś takie całkiem nie stare. Więc co tu takie szaleństwo.
Ja liczyłam na jakieś seagreen, a oni mi tu z pea.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
22 stycznia 2010 12:49
zima - super, że wreszcie doszedł twój cobalt  😀 Ja też mam problemy z pocztą - nie przynoszą mi tego pierwszego awizo, tlumacząc się tym, że nie ma mnie w domu  ❗ i dopiero po tygodniu dostaję zawiadomienie powtórne. Dlatego teraz sama biegam na pocztę i się pytam, czy coś dla mnie mają (dobrze, że poczta blisko...)
Oj Pokemon, tutaj niektórzy pewnie ucieszą się bardzo na pea lub pebble 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 14:00
majeczka,
Mi się już od kilku dobrych lat podoba (jeszczee nim kupiłam kiwi) wiec chyba byłam pierwsza  😎



Miło jakby te komplety kosztowały nie 300 a np. 100-150 wtedy, by się nie mówiło o lansie Anek , a o ich zdzieraniu  😉
Sierra dzięki, trochę mnie pocieszyłaś :kwiatek:
Dorotheah :kwiatek:
Burza  :kwiatek: jak dla mnie to najładniejszy kolor anky, uwielbiam go! Na Piorku wyglądałby super 😜
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2010 18:07
Dorotheah, rozejm bo tak czy siak w tym sklepie go nie ma 😉
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2010 18:07
piaffka, byłam 200 zł
sory wyszedł post pod postem bardzo proszę skleić :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się