Stajnie w Lublinie

Ja mam bardzo blisko z domu do Bon ale chyba mi się nie chce marznąć na odznace  🤣

Kto wychodził dzisiaj z Arizony w czarnej kurtce i z beżową torbą? Mijałam was dzisiaj 2 razy - raz na koniu i raz piechotą w poszukiwaniu zgubionego kalosza  😂

i ostrzegam, że jutro też was będę mijać bo mam teraz fazę na tereny  🏇
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 stycznia 2010 15:56
ja mialam czarna kurtke i czarna torbe 😉i szare buty:PPzalezy tez o ktorej godzinie??
tak mniej więcej 12-13 :]
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 stycznia 2010 16:06
to napewno zadna z nas:PP wtedy jezdzilysmy:PP
to napewno zadna z nas:PP wtedy jezdzilysmy:PP



uffff to dobrze, bo miałam ochotę pomachać, ale się powstrzymałam na szczęście, bo by kicha była  😁
ja będę. mam tajną misję do spełnienia 😀iabeł:
fruity_jelly Masz PW  😉
I jak tam Lubliniacy, był ktoś w Bonanzie dziś?
ja byłem strasznie sie opóźniło  😤 😤
i nawet nie zmarzłem  😅
Grafitkowa masz jeszcze te chipsy?? 🤣
jedzie ktos z was na konsultacje z pacyńskim?? 😎
Ja się wybieram na konsultacje do Pólka ale tylko w sobotę - jako luzak i kibic - oglądacz. Za rok z Jasiem pojedziemy jako uczestnicy  😎

hehe skąd ja wiedziałam, że Wasze sobotnie spotkanie w Arizonie nie wypali... dobrze zrobiłam, że nie zajeżdżałam  🤣
Ja... ja byłam... od 7 rano  🤣  o 8 wsiadłam na konia. chciałam uniknąć tłumów  😁  Zarwałam nockę z sob. na ndz. i padałam cały dzień  🙄  Ale byłam prawie do końca  😉

martika Ten minus na termometrze odstrasza ...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
19 stycznia 2010 13:00
Najprawdopodobniej jak wszystko się ułoży ja jadę z Inechą pinechą 😎 😎
http://www.bialka.arabians.pl/pl/przetargi/2008/05-17.php ta Balsamina tutaj, to jest Matusza Sarneckiego?  😉
Tak 😉
tak to moja kobyłka  😀 😀
czy ktos z was zna moze konia Horn Star?? 🏇
młody masz taki nick że od razu wiadomo o kogo chodzi 😁
no przeciez  🤣 🤣
ale nie każdy mnie zna;pp
ale bardzo dużo osób  😉
toteż Mati się nickiem promuje 😀
Tak wiem, dość odległe plany, ale kto się pokazuje jako startujący/widz 20.03 na Bonanzowych halówkach ?
Ostatnio natknęłam się na stronę stajni Piker http://www.sjpiker.pl/index.php i wygląda dość zachęcająco. Czy ktoś ma lub miał z nią coś odczynienia i może wystawić o niej swoją opinię. Jak najbardziej może być na pw.

ooooo tak!
Stajnia i własciciel na pierwszy rzut oka wydają się fajni ale po jakimś czasie okazuje się że nie jest tak do końca.
Stajnia ma aspiracje sportowe ale na tym się kończy.
Osoby przychodzą i odchodzą bo mało kto jest w stanie wytrzymać zachowanie właściciela.
Dobra stajnia dla tych którzy czesto nie odwiedząją koni i nie widzą co się znimi dzieje na codzień.

Koń mojej koleżanki bez jej wiedzy stał się koniem szkółkowym właściciela. Sprawa wyszła na jaw przypadkiem.
Grafitkowa pewnie ja z kobyłą zawitam🙂 a kto się wybiera do Kani (27.02) ?  😉
Do kani nie wiem, może jako widz. Startująca na pewno nie, moje dwa kobylaste młode ...
Ja może wreszcie przerwę tą złą passę, i pojadę na obu "moich" Bonanzówki 🙂
pojedź,pojedź  🏇
ja jade do kani  🙂
i do bon oczywiscie tez  😀
trzeba wkoncu ruszyc dupe i zaczac startowac xDD
jedzie ktos na zgr do kuźni? w 2 tydzien ferii? 🏇 🏇
no i na konsultacje nie pojechałam... moje auto poddało się zimie  i zdechło 🙁
do Kaniwoli pojadę mam nadzieję.  🙂 a z kim to zgromadzenie w Kuźni?
Jacek Bobik – treningi skokowe oraz zajęcia teoretyczne
Anna Bienias – treningi ujeżdżeniowe a zwłaszcza ujeżdżenie dla skoczków oraz zajęcia teoretyczne z zakresu ujeżdżenia konia skoczka
Anna Mickiewicz – instruktor sportu – treningi ujeżdżeniowe
Ewa Binkowska – trener pływania,  nauczyciel w-f

Krzysztof Niecko – sędzia, członek KS PZJ
Jarosław Płatos – trener, zawodnik

Kierownik i opiekun – Anetta Orlicka – uprawnienia kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
Wychowawca – Maciej Łuczyński – uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
http://hippica.vel.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=149&Itemid=1 <link do zgr 🙂
Ja bym z ogromną chęcią pojechała, ale wiadomo jak to mój koń... 🙄 🤔
Mati, wybierasz się ? 😀iabeł:
Takie imprezy nie dla mnie, konia swojego nie mam. 1480 zł też na 100% nie wyłożę. Bo 3 tyś. i mam siodło...
Nie wiem, jak ja dam radę finansowo w tym sezonie. W ciągu ostatnich dwóch lat byłam raz na zawodach  🤔wirek: i już mnie nosi  🤦
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się